Chopard, Wish Turquoise Diamond EDT

Chopard, Wish Turquoise Diamond EDT

Słodki, delikatny zapach z fantazyjnym akcentem, oparty na akordach kwiatowo - owocowych. Zamknięty w pięknym, biżuteryjnym flakoniku nawiązującym do poprzednich zapachów z serii `Wish`. Edycja limitowana.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:

nuta głowy: gruszka, owoc liczi, frezja

nuta serca: kwiat wiśni, magnolia

nuta bazy: ambra, białe piżmo, drzewo sandałowe

Cena: 41EUR / 30ml; 55EUR / 50ml

Kiwi z frezją

Trochę nudny i nijaki. Właśnie taki na 3*. Początkowo czuję nuty cytrusowe i jakby kiwi z gruszką. Jak owoce się lekko ułożą to na pierwszy plan wychodzą nuty kwiatowe - frezja i jakby lilia, trochę delikatnej róży. Wszystko jest lekko zapudrowane. Zapach bezpieczny, czyli trochę właśnie nijaki. Ani piękny, ani okropny, chyba nie wzbudza skrajnych emocji.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Lubię :)

Na pewno lepszy od klasyka ;) Zapach z kategorii kwiatowo-owocowej, nawet ciut lekko kwaskowaty. Wyczuwam tu dość dokładnie kwiat wiśni :) To właśnie on w moim odczuciu nadaje temu zapachowi lekkość i świeżość. Doskonały na wiosenną i letnią pogodę.
Kojarzy mi się z krystaliczną wodą, no ale może to przez kolor i kampanię reklamową ;)
Flakon - :love:
Trwałość - uwaga! 8 h.

Używam tego produktu od: listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: odlewka 5 ml

nijaki

Nazwa, kolor sugerowała coś fajnego. A okazało się, że Turkusowy Diament to bardzo mizerny zapaszek - delikatny, rozwiodniony, słabiutki, mizerny i bez charakteru. Czuć w nim jakieś delikatniuchne kwiatuszki i owocki i... to wszystko.
Poziom wód za 30-40 zł.
Nie jest zły, ale po marce spodziewałam się czegoś wyższych lotów.
Kolor wody zachęcający, ale... i bardzo mylący:)

Hm..a może w upale by się sprawdził??

Używam tego produktu od: używałam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: trochę z odlewki

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Niewymagający i prosty

Kategoria cytrusowo-kwiatowa nie jest moją ulubioną, a nawet lubianą, więc zaznaczam to na samym początku ;)
Ten Chopard nie ma nic wspólnego ze słodkością klasycznych diamentów; jest cytrusowy (przypomina mi jakiś dezodorant) w takim sportowo-męskim wydaniu i nieinwazyjnie kwiatowy. Zupełnie niesłodki. Nie mam mu nic do zarzucenia, poza tym, że nie lubię tego rodzaju zapachów i nudzą mnie ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: próbka

...nic

Kompletnie nietrwały zapach. To zasadnicza sprawa.
Malinowa konfiturka, lekko kwaśnawa, słodka. Jeśli ktoś porównuje wisha do innocenta to zasadniczo się myli, bo nawet w zarysach ten chuderlak mu nie dorównuje. Ogólnie bardzo słaby, niewidoczny.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Trochę mdły i płaski

Słodki,trochę kwiatów i owoców i niestety - jak wszystkie Wishe - układa się na mnie totalnie płasko, nawet z lekka tanio i tandetnie :( Trwały.
Buteleczka cudowna :love:

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

cudowny

Cudowna woda toaletowa zamknieta w przeuroczym flakoniku w kształcie diamentu :) Zapach lekki, w prost wymarzony na wiosnę lato. Kocham go za tą lekkość, świerzość i nutę frezii :) :) :) troszke ulotny-ale i tak MÓJ NAJ NAJ NAJ ! :P

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

A ja lubię...

A mi sie on podoba.
Jest lekki, nieinwazyjny, przekornie uzywałam go wlaśnie zimą, kiedy było szaro, buro i ponuro - poprawial mi humor, nie przytłaczał, nie drażnił.
Po prostu dobrze mi z nim ;-)
Szkoda tylko, że jak na Choparda jest za bardzo ulotny, trwalość nie umywa sie np. do klasycznego Wisha.

Przesadnie grzeczny diament

Kupiłam skuszona bajecznym opakowaniem. Miałam taki szatański plan żeby skompletować wszystkie 3 edycje Diamentów Choparda - a w tym celu upolowałam Turkusowy i Różowy całkiem w ciemno. Ahhh... kiedy ja się nauczę żeby tego nie robić ;)

Flakonik oczywiście prześliczny - według mnie jeden z najpiękniejszych na rynku. Ale niestety zapach tak marniutki (jak na perfumy, którymi miałabym pachnieć), że no... niestety... :( Sam w sobie jako zapach towarzyszący np kosmetykowi do pielęgnacji włosów byłby przyjemny. (Właściwie to coś podejrzanie mi się kojarzy z zapachem profesjonalnej maski do włosów, którą kiedyś miałam. Intense Repair Loreal Proffesional? Muszę to zbadać :>) Ale gdyby miał mi towarzyszyc cały dzień to stałby się nieznośny.

Jest raczej nieinwazyjny i grzecznie siedzi blisko skóry. Nie wibruje, nie ma ogona, nie ulega metamorfozom. Grzeczny i miły do znudzenia. I to do tego stopnia, że po 2-3 godzinnej wizycie znika zgodnie z zasadami savoir vivre u.
Jest czysty i krystaliczny (rozmyślnie nie uzywam określenia "świeży" - to nie to) z oscylującymi wokół nutkami owocowymi i kwiatowymi. I to tyle. Naprawdę nic więcej.

Szkoda.Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: napoczęłam flakon i oddałam komuś, kto powinien je bardziej pokochać ;)

Słaby świeżak :/

Tak jak nie rozumiem co ma wspólnego Addict i Addict 2, Le Feu i Le Feu Light, tak nie rozumiem co ma Wish do WishTurquoise Diamond. :/

Lekki, świeży, owocowo-kwiatowy, nijaki. Jak na Chopard to porażka. Trwałość poniżej krytyki... beznadziejna wręcz. :(

Używam tego produktu od: testy

zwykła świeżość...

Jeśli ktoś spodziewa sie po tym zapachu jakichś specjalnych doznań zapachowych, to się rozczaruje.

Ot, zwykły wakacyjny świeży zapaszek, bez żadnej głębi. Taki owocowo - cytrynowy, nie rozwijający się perfum.

Za płaski, żeby go nosić na specjalne okazje, bardzo przypomina zapach mgiełki do ciała. Dosyć trwały.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:posiadam próbkę

wakacyjny :)

a mnie sie ten zapach bardzo podoba:) Jest taki troche scadowy-lekki, owcowy, słodki:) Sama przyjemność:) Mysle, ze na wakcje ideał:) Nie rozwija sie jakos wyjątkowo ale naprawde warto miec taki optymistyczny zapach:)
Jest niestety niezbyt trwały.
Ma ładny flakonik.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: probka