Avon, Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum (Serum na zniszczone końcówki)

Cena już od 10,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

Na moich włosach się nie sprawdził

Niestety na moich włosach ten kosmetyk się nie sprawdził. Ma ładny delikatny zapach , jednak nic z moimi włosami nie zrobił. Pomimo stosowania według zaleceń stan moich końcówek nie uległ zmianie. Niestety nie kupię go ponownie,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408651].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słabe :/

Nie jestem zanadto zadowolona z tego produktu.
Na dłuższą metę moje końcówki wyglądały po nim tragicznie, były szczotkowate. Nie wiem czy to kwestia protein czy jest tam coś co włosy przesusza, ale na pewno nie będę doświadczać się ponownie.
Zapach też nie jest szałowy - niby nie jest zły, ale pachnie sztucznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396271].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Lubie ten olejek, może nie ma jakichś super ekstra właściwości ale jak dla mnie jest ok. Ma ładny zapach, delikatnie wygładza włosy i rozdwojone końcówki nie puszą się aż tak :)
Nie zauważyłam żeby wysuszalo włosy ale nie używam go codziennie tylko od czasu do czasu :)
Produkt całkiem wydajny, nie trzeba go wiele by osiągnąć pożądany efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390331].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Wysusza

Na krótką metę serum nie jest złe: bardzo ładnie nabłyszcza włosy, a szczotka/grzebień sunie po nich znacznie łatwiej. Jak na siloksanowe serum, jest nawet lekkie - można nałożyć sporo i włosy nie będą wyglądały na tłuste i nieświeże.
Zapach jest intensywny, syntetyczny i słodki, ale odbieram go jako przyjemny.
Ma jednak wadę obok której trudno być obojętnym, bo bardzo wysusza włosy. Końcówki po kilku nałożeniach stają się such i łatwiej się niszczą.
Według mnie nie warto po nie sięgać, jest sporo lepszych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372821].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ten zapach.

Kultowe już serum, które i mnie przypadło do gustu.
Jego główną zaletą jest zapach, świeży, kosmetyczny, taki fryzjerski, trudny do określenia. Nie męczy i nie dusi.
Produkt ma konsystencję lekkiego silikonowego serum. Łatwo się rozprowadza. Nie obciąża.
Posiada wygodne opakowanie z pompką. Niewysoką cenę.
Kosmetyk delikatnie nabłyszcza włosy, nadaje im zapach.
Nie zauważyłam, żeby serum regenerowało, ale widocznie wygładza i wizualnie scala rozdwojone końce. Nadaje włosom zdrowy wygląd.
Jest wydajne.

Nie jestem przekonana czy gdyby zapach był inny wciąż kupowałabym ten produkt. Jego jakość jest na poziomie 3 gwiazdek, natomiast zapach jest tak ujmujący, że muszę dać mu 4.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372721].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie za bardzo.

O ile bardzo przypadło mi do gustu serum arganowe z Avonu, tak to nie bardzo. Przede wszystkim czuć w nim jakąś alkoholową nutę, a że wyrzuciłam kartonik to nie wiem jaki jest skład tego serum, ale podejrzewam, że alkohol w nim jest i to całkiem wysoko w składzie. Moje końce włosów są po serum arganowym ładne, błyszczące, zadbane. A po tym wysuszone :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372636].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam ten zapach!

Pierwsze co zauważyłam, a raczej poczułam w tym serum to zapach - jest piękny! Trochę słodki? Ale delikatny, ja go uwielbiam! Ciężko mi go z czymś porównać.. Serum ma gęstą, tłustą konsystencję, ale nie obciąża włosów - po jego użyciu są błyszczące i wygładzone. Nie plączą się. Serum ich nie przesusza. Wystarczy niewielka ilość aby pokryć moje długie pasma ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372581].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam je w zasadzie zawsze

Używam je od dawna i bardzo je lubię, lecz jakoś nie zwróciłam uwagi na to że jest to serum na zniszczone końcówki!
Lubie za
+zapach
+konsystencję
+łatwość nakładania
+włosy pięknie błyszczą
+nie jest tłuste
+cena
+opakowanie
+włosy są wygładzone i ładnie dociążone
+wydajne

Nie zauważyłam żeby pomagało na zniszczone końcówki, raczej stosuje je jako wykończenie fryzury. I jak w przypadku wszystkich tego typu kosmetyków grzeba uważać aby nie przesadzić z ilością, mnie dwie pompki wystarczająna długie i gęste włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371271].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Kupiłam to serum dwa razy i byłam z niego zadowolona dopóki nie odkryłam olejku L'oreal. Nie działa rewelacyjnie, ale włosy po nim nie puszą się i końcówki scalają się i nie wyglądają na przesuszone. Trzeba go jednak używać dużo i najlepiej codziennie. Gdy odstawimy produkt, efekt jest taki sam jak wcześniej.
Opakowanie jest nawet ładne, z wygodną pompką. Nie kosztuje wiele, także można go kupić na próbę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370331].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Kupiłam go dawno temu. I używałam przez miesiąc. Zachwalały go moje koleżanki. Ja też chciałam, ale się przeliczyłam. Miał dziwną konsystencję (lekko olejową). Nakładałam go niewiele i tylko na końcówki, a przetłuszczał mi włosy. Poza tym nie robił z nimi nic. Jednak duży plus za wydajność. Oddałam siostrze. Nigdy więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359006].usefull || 0 }}% pomocna.