Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum (Serum na zniszczone końcówki)

Cena już od 19,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

Od czasu do czasu

Serum stosuje jedynie na końcówki. Na początku było ok, nabłyszczał, ładnie i długo pachniał na włosach, końcówki się nie rozdwajają, ale po dłuższym stosowaniu włosy są jakby wysuszone, więc odstawiłam ten produkt, nakładam tylko od czasu do czasu. Jest wydajny, ma rzadką oleistą konsystencje.
Po przesuszeniu włosów nie powrócę do niego ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540601].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w 10!

Od zawsze miałam tendencje do zniszczonych i rozdwajających końcówek. Zamówiłam go w katalogu, po pierwszej aplikacji zobaczyłam diametralną różnicę. Stosuje go po każdym myciu włosów, zawsze mam dodatkowe opakowanie "żeby tylko nie zabrakło". Jest po prostu perfekcyjny! Raz na jakiś czas stosuje go po całej długości włosów, są po nim mega miękkie w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532046].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczne ale...

+ skuteczne serum , które pielęgnuje i wygładza końcówki włosów,
+ warto stosować oszczędnie na włosy przed suszeniem bądź kroplę po suszeniu (zależnie od tego, czego nasze włosy potrzebują),
+ wygładza, nawilża włosy - można je stosować na całą długość włosów, nie tylko na końcówki,,
+ daje ochronę przed ciepłem suszarki,
+ przyjemna, lekko olejkowa konsystencja,
+ od czasu do czasu w dobrej cenie nawet za około 9zł,
+ poręczne opakowanie, 30ml,
+ wygodne, precyzyjne dozowanie - pompka,
+ pomaga delikatnie ogarnąć puszące się włosy,
+ nadaje delikatny połysk (jednak trzeba uważać by nie przesadzić i nie obciążyć włosów)

duży minus za zapach, nie znoszę tego zapachu, a że utrzymuje się on bardzo długo, przestałam stosować to serum - dlatego odejmuję 1 gwiazdkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531551].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Działa w 100%

Używam prawie od 3 lat. Na początku nie zauważałam większych efektów, dopiero regularne stosowanie zaczęło dawać rezultat. Nie stosuję tylko na końcówki, ale na całą długość włosów. Nabłyszcza, wygładza, regeneruje i zapobiega elektryzowaniu. Końcówki są zregenerowane w ponad połowie. Polecam każdemu, zwłaszcza posiadaczom długich włosów:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528096].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny produkt

Serum bardzo pomogło mi na moje zniszczone końcówki (codzienne suszenie i prostowanie włosów). Ma dość oleistą konsystencję dzięki czemu nie spływa z włosów tylko się na nich utrzymuje i w dodatku bardzo przyjemny zapach. Włosy mi się po nim nie przetłuszczały, nie puszyły, były bardziej podatne na układanie. Jestem z tego produktu zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525966].usefull || 0 }}% pomocna.

Ile alkoholu!

Serum jest bezbarwne, ma dość oleistą i rzadką konsystencję. Dobrze rozprowadza się na włosach. Pachnie bardzo ładnie ( nie wiem do czego mogę porównać zapach ale musicie mi wierzyć na słowo), zapach utrzymuje się na włosach nawet do kilku godzin. Jest jednak minus, wraz z piękną wonią czujemy również alkohol, który na szczęście szybko się ulatnia. Ogólnie to nie wiem od czego jest to serum bo na pewno nie od nawilżania, odbudowy i odżywiania końcówek z taką dawką alkoholu w składzie. Stosowanie produktu codziennie nie wchodzi w grę ponieważ uzyskamy efekt inny niż zamierzone. Włosy będą się puszyły. Trzeba też pamiętać aby nie nakładać serum na całą długość, bo wtedy to już katastrofa. Pushup gwarantowany. Plusy jakich możemy się doszukać to wcześniej wspomniany zapach, nabłyszczenie włosów i ich wygładzenie. Ogólnie jestem zwiedzona i z pewnością nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495086].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowne serum

Używam go od połowy wlosow az po konce, dobrze chronią przed suszeniem czy mrozem i wiaterm.. moje wlosy nie lubia zmian temperatur.. mam wrazenie, że wlosy mniej sie puszą, końcowki są mniej skłonne do zniszczeń, są gładkie i wygladaja zdrowiej. Kupuje w Avonie na zmiane z 2 innymi rodzajami serum i jestem bardzo zadowolona:) produkt doś gęsty i wydajny, wystarcza 2 pompki rozprowadzone w dłoniach, zaplacilam za nie jakies 10zl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468012].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec

Mój ulubiony produk marki Avon. Delikatnie pachnie, ładne opakowanie, niewygurowana cena bo często jest na promocji, bardzo wydajny no i działa. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam że moje dość mocno rozdwojone końcówki są w dużo lepszym stanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458037].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uwielbiam ten produkt.
Opakowanie trwałe i ułatwiające aplikację. Pompka nakłada wystarczającą ilość produktu. Nie brudzi się.

Sam produkt bardzo dobrze odżywia końcówki, nie przesusza ich, ani nie zostawia tłustych czy sklejonych.
Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście końcówki są w dobrym stanie i nie wymagają interwencji fryzjera..
Delikatny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452002].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezłe

Stosuję go raz na jakiś czas, bo codzienne użycie przetłuściłoby włosy. Nie daje może spektakularnych efektów idealnych końcówek, jednak w jakiś sposób im pomaga. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć zbyt wiele produktu na włosy, taki zabieg je obciąża. Bardzo ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450097].usefull || 0 }}% pomocna.