Avon, Advance Techniques, Daily Shine, Dry Ends Serum (Serum na zniszczone końcówki)

Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

Hit

Moje włosy, a raczej końcówki strasznie się przesuszają przez co później się rozdwajają dlatego dużą uwagi skupiam na pielęgnacji swoich włosów. Po umyciu lubię używać olejków do włosów. Kiedyś dostałam te serum na zniszczone końcówki od przyjaciółki i się zakochałam. Ten produkt trafił do moich ulubionych kosmetyków do włosów i ciągle do niego wracam gdy sięgnie dna.

Brak efektów

Serum ładnie pachnie i ma fajne opakowanie. Plusów byłoby na tyle. Produkt ma regenerować zniszczone końcówki, a tylko je nawilża i to chwilowo. Po nałożenie włosy wyglądają na zdrowsze, ale to tylko efekt nabłyszczenia. Nawet przy codziennym stosowaniu nie zauważyłam efektów poprawy końcówek. Używałam jej ze względu na zapach, bo jest ładny i całe włosy dzięki niemu ładnie pachniały. Więcej jej nie kupie, bo nie ładny zapach miała zapewniać :)

ok

Wielką zaletą jest że naprawdę poprawia stan zniszczonych końcówek.Nie powoduje przeciążenia,przetłuszczenia no chyba że ktoś używa codziennie . Ja stosuję 3 razy w tyg. i jest dobrze. Po za tym jest bardzo wydajny,wystarczy jedna kropla roztarta na dłoniach .

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Oj nie

Serum już od początku nie spełniało moich oczekiwań i naprawdę nie wiem co w nim dobrego widzą inne użytkowniczki... Może to zależy od rodzaju włosów, ale producent deklaruje, że nadaje się do każdego rodzaju. Tak czy siak, to na pewno nie wrócę do tego produktu. Po pierwsze, to zaniepokoił mnie sam jego zapach - alkohol w czystej postaci i tak naprawdę zero konkretnych nawilżających ekstraktów, olejów, cokolwiek. Czasami jednak zdarza się, że pomimo niefajnego składu kosmetyk dobrze działa, ale u tego tak nie było. Końcówki tylko na początku były nawilżone, ale za niedługą chwilę były wręcz przesuszone i zaczynały się plątać... :( A cena też wcale nie za dobra.
Także nie, nie, nie.

Fajny produkt, ale do czasu...

Serum na początku spisywało się świetnie- po użyciu końcówki były nawilżone, włosy pięknie błyszczały, wydawały się być zdrowe i mocne. Niestety, na dłuższą metę nie zauważyłam obiecanych efektów, końcówki rozdwoiły się w tym samym czasie, co przed stosowaniem, do tego zaczęły się szybko przesuszać i przypominać "siano". Początkowe zachwyty poszły w niepamięć, podobnie jak i samo serum, z którego naprawdę byłam niezadowolona. Efekt kompletnie odmienny od obietnic producenta. Plusami tego produktu jest niewątpliwie zapach oraz praktyczne opakowanie, dzięki któremu aplikacja tłustego serum nie kończy się brudzeniem wszystkiego dookoła. Mimo tego, nie polecam jako lekarstwo na skłonne do niszczenia końcówki.

Zawsze do niego wracam

Jest to produkt, który towarzyszy mi od dobrych...13 lat? Najpierw kupowała go moja mama, a teraz kupuje go ja, naprzemiennie z różnymi innymi olejkami. Ma piękny zapach, nadaje włosom blasku, pozbywa się tzw. puszenia. Myślę, że każdy go zna i lubi, jest godny polecenia.

Uwielbiam to serum ;)

Włosy po nałożeniu serum lepiej się układają, nie odstają na wszystkie strony świata, włosy łatwiej się rozczesują i wizualnie bardziej się błyszczą i wyglądają na odżywione. Natomiast należy go nakładać tylko odrobinkę ponieważ może za bardzo obciążyć nam włoski wręcz je przetłuścić. Przez to, że nakładamy go niewiele produkt jest bardzo wydajny :) Myślę, że działanie jakie zapewnia nam producent zostaje spełnione

Jeden z ulubionych

To jeden z moich ulubionych kosmetyków do włosów!
Wystarczy kropelka, a moje cienkie sianowate włosy przestają się puszyć! Trzeba uważać, by nie nałożyć na włosy za dużo specyfiku, ale ja jestem nim zachwycona!

Bez rewelacji

Kiedys bardzo lubiłam to serum. Jednak chyba zmienił się skład i czuję nosem alkohol. Nie chcę dodatkowo zniszczyć moich włosów więc nie używam już tego serum. Ogólnie uważam że kosmetyki AVON spadły na psy- kiedyś były lepsze jakościowo

Chcesz zniszczyć włosy? To serum jest dla Ciebie!

Ładnie wygląda, ładnie pachnie alkoholem, robi włosy niemiłe w dotyku i w czasie zamienia je w słomę, tyle mogę napisać o tym cudownym serum.
Rozumiem, że każde włosy mają inne zapotrzebowania, ale na moich cieńkich i kręconych absolutnie się nie sprawdziło.

Nie dla mnie

Niestety ale wysuszył mi końcówki, w składzie ma alkohol i keratynę,pewno dlatego.

Mało wydajny, trzeba nałożyć go sporo żeby był jakikolwiek efekt a i tak jest nijaki.

Strata kasy i nerwów.

Uwielbiam, zbawienie dla końcówek

Uwielbiam to serum, od kilku lat jestem mu wierna. Piękny zapach, końcówki się nie puszą i są nawilżone. Bardzo wydajny. Używam i na suche i na wilgotne włosy, efekt za każdym razem zadowalający.