Pollena-Ewa, Adent sensitive

Pollena-Ewa, Adent sensitive

Pasta doskonale, a przy tym delikatnie czyści zęby nie niszcząc szkliwa i nie powodując podrażnień odsłoniętych szyjek zębowych. Pasta zawiera kompleks witamin: B5, E, PP, który chroni przed powstawaniem stanów zapalnych i pielęgnuje dziąsła. Działanie jonów fluorkowych wspomaga remineralizację niewielkich ubytków próchnicowych. Regularne stosowanie pasty zmniejsza nadwrażliwość zębów na zimno i ciepło, dotyk, kwaśne i słodkie potrawy. Dzięki zawartości Aminofluorków pasta ADENT Sensitive zapobiega powstawaniu próchnicy oraz chroni przed tworzeniem płytki nazębnej.

Świetna

Jedna z najlepszych past dla wrażliwców. Działa podobnie delikatnie jak Sensodyne a jest połowę tańsza. Jedyny minus to dostępność. Widziałam ją tylko w formowy sklepie Ewy w Łodzi. Zdecydowanie polecam!

Świetny polski produkt.

Paste zamawiam w sklepie internetowym Pollena Eva gdyż nigdzie w sklepie jej nie widze.. A szkoda. Co moge powiedzieć o tej paście? A no to, że moim zdaniem jest jeszcze lepsza dla wrażliwych zębów niż pasty Sensodyne. Pasta ma ciekawy smak.... Bardzo przyjemny : słodkawo miętowy, całkiem dobrze sie pieni ( chodź mogłaby bardziej), świetnie odświeża jamę ustną i oczyszcza zęby z osadów... A do tego jest tańsza od Sensodyne. Na codzien używam past Colgate, ale profilaktycznie 2 razy w roku zużywam 2 tubki tej pasty i problem nadwrażliwość mam z głowy. Polecam wszystkim "wrażliwcom"i nie tylko.

dobry polski produkt

Używam tej pasty od ok. 3 lat. Moim zdaniem jest to dobry, konkurencyjny polski produkt, który świetnie radzi sobie z oczyszczeniem moich zębów. Nie wymagam cudów od pasty do zębów, wystarczy codzienna higiena i profilaktyczne odwiedziny u dentysty.

Pasta działa równie dobrze, jak popularne pasty typu colgate, sensodyne itp. Mam nadwrażliwe dziąsła, a ta pasta świetnie łagodzi i dobrze odświeża. Jest o wiele tańsza niż jej konkurencja, a przy tym zachowuje jakość na wysokim poziomie;

Wydajna, głównie przez gęstą konsystencję. Nie pieni się jak szalona, co bardzo mi odpowiada; ;-)

Minus za dostępność; bardzo ciężko ją dostać;

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

tania o świetnym składzie ale...

Polski elmex tak można powiedzieć o tych pastach. Mają nawet więcej fluoru niż elmex, są o połowę tańsze ale niestety konsystencja mi nie odpowiada, elmex jest bardziej gęsty i nie rozciapuje się na szczoteczce. Poza tym, jest naprawdę dobra.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

najlepsza!

Pasta jest świetna dla nadwrażliwych zębów i dziąseł. Ma wspaniały skład, zęby mniej reagują na potrawy i ich temperaturę.

Jest tania i polska, działanie bije na głowe elmexy, blendamedy i takie tam!

Jest wydajna, dobrze się pieni, zawiera aminofluorek, który najlepiej wbudowuje się w szkliwo plus witaminy wzmacniające dziąsła.

Pokochałam ją ja oraz mój chłopak. Właśnie zamówiliśmy jej duży zapas ze sklepu polleny evy online, bo ciężko ją dostać w sklepach kosmetycznych.

Nie zamienię jej na żadną inną!

Lepszy od Elmexa pod każdym względem

Nie ma porównania z zielonym elmexem.

+ działa tak samo dobrze
+ bogatszy skład
+ tańszy
+ polski
+ bez kartonika
+ większa pojemność
+ milszy smak

Jedyny minus to dostępność.

Polecam wszystkim wrażliwcom. Po co przepłacać koncernom?

Profilaktyka walki z próchnicą

Jak nazwa wskazuje pasta do zębów wrażliwych, która świetnie poradziłą sobie u mnie z zębami które bólem reagują na ciepło, zimno, słodkie i kwaśnie potrawy. Dodatkowo zawarty w pracy aminofluorek świetnie walczy z profilaktyką próchniczą.

Używam tego produktu od: 2 lata

tylko ta

Używam tej pasty od czasów, kiedy to nazywała się jeszcze Evadent sensitive. To geniusz nie pasta! Miałam tzw. odsłonięte szyjki. Moja dentystka nie mogła uwieżyć, że nigdy mi nie dokuczały. A to właśnie dzięki tej paście, a w parze z płynem do płukania tworzą fantastyczny duet. I Elmexy przy niej mogą się schować. Super produkt!

Używam tego produktu od:od dobrych paru lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

Suuupeeerrr Sensitive

Witam serdecznie, wcześniej uzywałam past elmex sensitive, jednak od momentu kiedy pojawiła się pasta Adent Sensitive, na stałe wkomponowała się ona w wystrój mojej łazienki. Według mnie pasta ta doskonale zabepiecza nasze zęby przed nadrważliwością na zimne, ciepłe, słodkie, czy kwaśne potrawy. Dodatkowo postanowiłam porównać tą pastę z elmex... i co się okazało? Pasta Adent ma większą pojemność, większe stężenie aminofluorków, niższą cenę, a także substacje dodatkowe, takie jak kompleks witamin B5, E i PP.

Używam tego produktu od: 2 lata

Nie dla mnie

Dobrze czyści i odświeża oddech, ładny zapach, delikatny smak, niska cena, opakowanie wygodne w użyciu i to tyle plusów. Niestety po tej paście powróciła wrażliwość na ciepłe i zimne, wiec zrobiłam przerwę po miesiącu znów wróciłam do niej i na początku było dobrze z czasem zaczęła powracać nadwrażliwość jestem przy drugiej tubce i chyba ją odstawie na dobre następnej szansy nie będzie. Mimo wszystko polecam za taką cenę warto spróbować może akurat będzie się nadawała.

Używam tego produktu od:niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 cała i połowa drugiej

Haaaa...!

Ostatnie pasty, które kupowałam, okazywały się niewypałem w tym względzie, że podrażniały dziąsła, powodowały powstawanie na nich ran i innych nieprzyjemnych sytuacji. Mam (a raczej miałam) też problem z nadwrażliwością zębów. Kupiłam tą pastę zachęcona recenzjami, najpierw jedną tubkę na spróbowanie, a potem od razu 3. :D Po raz pierwszy jakaś pasta rzeczywiście radzi sobie z nadwrażliwością no i oczywiście nie podrażnia (czego obawiałam się ze względu na podobny skład z Elmexem, który wyrządzał mi duże kuku). Posiada taką właściwość, którą bardzo cenię w pastach do zębów, mianowicie zmiękcza włosie szczoteczki. Ma delikatny smak i nie pieni się mocno. Jest raczej mało wydajna, ale za to niedroga (niecałe 5 zł w sklepie internetowym Pollena-Ewa). Chyba jedyną wadą jest jej nieobecność w tradycyjnych sklepach - nie znalazłam jej po prostu NIGDZIE, dlatego kupuję w necie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Edit: Muszę dodać, że pasta nie radzi sobie z osadami na zębach. Dentystka przy ostatniej wizycie zganiła mnie za ich dużą ilość, a jedynym czynnikiem osadotwórczym jest u mnie herbata, której wcale nie piję więcej niż uprzednio. :( Widocznie jest to cena, jaką trzeba zapłacić za łagodność pasty, ale i tak jest dla mnie najlepsza.

Naprawde warto

Dopadla mnie nadwrazliwosc zębów rok temu. a że lubię eksperymentować, kupiłam tę pastę. i problem zniknał! Kiedy używałam tej pasty, zapomniałam o problemie zimnych napojow i owoców.
Nie znalazlam jej ostatnio w sklepie i kupilam inną pastę - i cierpie:(

Używam tego produktu od:6 mies