Oriflame, Oriflame Colour , Nail Polish Remover Balm (Balsam-zmywacz do paznokci)

Balsam zawierający wapń i proteiny mleka zmywa lakier, a jednocześnie wzmacnia i nawilża paznokcie. Bez acetonu.

rewelacja

To najlepszy zmywacz pod słońcem. Już od pierwszego razu widziałam różnicę. Po zwykłym zmywaczu paznokcie są szorstkie i mają białawe plamki po tym nie było takiego efektu. Dadatkowo ma bardzo przyjemny zapach. Nie zmywa lakieru tak od razu bo jest delikatniejszy - trzeba na chwilkę wacik przyłożyć, ale potem zbiera jednym ruchem cały lakier.

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy

Rozczarowanie

Postanowiłam zainwestować w ten zmywacz zachęcona opiniami, że bardzo ładnie nawilża pazokcie. Owszem płyki są po nim błyszczące i z pewnością nie wysuszone, ale starsznie odbija się to niestey na jego mocy. Ma lepiącą konsynstencję żelu, która utrudnia posługiwanie się nim (ślizga się w rękach), jest bardzo niewydajny - do zmywania 2 warstw bezbarwnej odżywki zużywam nawet cztery waciki, z lakierem kolorowym nie radzi sobie kompletnie. Plusem jest dość ładny jak na zmywacz zapach i wspomniana delikatność dla pazokci, ale za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego, znam produkty o wiele tańsze, równie łagodne a do tego nie wymagające poświecania 15 minut na zmywanie pazokci.Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Oporny

Gesty i niestety malo ekonomiczny. Trzeba sporo zuzyc zeby pozbyc sie lakieru. Zmywanie idzie opornie. Fajnie pielegnuje skorki wokol pazokcia i ma delikatny zapach.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:pol 1

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nie niszczy paznokci

Zmywacz spełnił moje oczekiwania. Po używaniu "zwykłych" tańszych zmywaczy miałam strasznie przesuszone paznokcie, część płytki pozostawała na waciku i w efekcie miałam problem z pomalowaniem paznokci, bo zostawały nierówności. Nic takiego nie zauważyłam przy użyciu tego zmywacza. Po zmyciu lakieru na pazurkach długo utrzymuje się waniliowy zapach. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że lakier dość wolno schodzi, trzeba mocno przyciskać wacik do paznokcia. Ale dla mnie ważniejszy jest zdrowy wygląd paznokci niż czas zmywania :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

świetny

- nazwa uzasadniona
- nie śmierdzi
- jest troszkę wolniejszy (choć wcale niemniej skuteczny) od innych zmywaczy, ale przez to mniej agresywny dla paznokci
- polecam wszystkim którzy mają problemy z paznokciami
pzdrawiam

Jestem zadowolona z zakupu

Moja recenzja.

1. Paznokcie się nie rozdwajają, w przerwach od malowania są "mleczno" lśniące odkąd używam tego zmywacza :)
2. Zmywa warstwę jednym ruchem. Nie rozmazuje lakieru, wszystko pozostaje na waciku. Chociaż - spróbowałam na dwie warstwy - nie jest skuteczny. Ale dwie warstwy lakieru są wieśniackie :P tym bardziej latem.
3. Zapach: Mi akurat średnio odpowiada słodki zapach ciastek przy czynności manicure, dlatego następny jaki kupię będzie Sally Hansen.Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny

Po pierwsze - miły zapach.
A potem inne plusy - zmywa wszystko, paznokcie są nawilżone i błyszczące, a skórki miękkie.

Minusy - trudny w obsłudze i trzeba się go "uczyć", jest lepki. Zmycie ekspresowe może być trudne...

Tak czy siak to najlepszy zmywacz jaki znam.
Nie tyle ze względu na łatwość używania, co właściwości pielęgnacyjne.

Używam tego produktu od: 1.5 roku

badziew i tyle

szczerze mówiąc za taką cenę, spodziewałam się że zmywacz będzie jakiś super. a nie potrafi sobie poradzić z 2 albo 3 warstwami lakieru. żeby je zmyć potrzeba bardzo dużo czasu i cierpliwości... nie polecam.

nie śmierdzi :)

Zmywacz posiada konsystencję jakby rzadkiego żelu, troszkę się lepi więc po zmazaniu paznokci konieczne jest umycie rąk. Co dla mnie ważne, zmywacz nie śmierdzi! Zmywanie staje się więc przyjemniejsze, bo nie trzeba wietrzyć natychmiast pokoju, a domownicy nie narzekają na charakterystyczny zapach. Następnym plusem jest fakt, iż nie wysusza paznokci. Po zwykłym zmywaczu czułam, że muszę zaraz posmarować je specjalnym olejkiem, aby je nawilżyc.Teraz nie mam tego problemu! Zapach jest słodkawy, ma w sobie coś z ciasteczka (o którym wspominała jedna z recenzentek). Wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Jest ok

Zmywacz bardzo ładnie pachnie, zmywanie lekieru za pierwszym razem zajmuje trochę czasu, ale po prostu trzeba nauczyć się go używać :)

Cena w promocji jak dla mnie ok.

Jedynym plusem tego zmywacza jest zapach (ciasteczkowy). Nie dość że cena nie jest za niska to jeszcze nie spełnia on swego zadania. Aby zmyć lakier z paznokci (2 warstwy) potrzebowałam ponad pół godziny!! Namordowałam sie przy tym okropnie a efekt i tak nie był powalajacy (trudno zmyc lakier przy skórkach wiec musiałam poprawić innym zmywaczem). Nie wiem czy jako balsam ma jakies własciwości odżywcze bo użyłam go raz i więcej nie zamierzam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:raz użyty