[RSO-2] Esprit Orange, Krem do twarzy z olejem Buriti

[RSO-2] Esprit Orange, Krem do twarzy z olejem Buriti

Krem skutecznie chroni cerę przed czynnikami powodującymi jej przedwczesne starzenie się:

- neutralizuje wolne rodniki

- chroni przed stresem oksydacyjnym i promieniowaniem UV

- odbudowuje barierę lipidową

- chroni skórę przed utratą wilgoci oraz poprawia jej elastyczność.

Szybko się wchłania, czyni skórę nieprawdopodobnie miękką i aksamitną. Regularne stosowanie kremu poprawia koloryt cery, nadając jej odcień delikatnej opalenizny.

Niezwykły pomarańczowy kolor poprawia nastrój.

Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Przyjemny

Wszystko ok. Krem jest przyjemny. ale...
Zapach jest trochę drażniący - nienaturalny - kwestia przyzwyczajenia
Kolor intensywnie pomarańczowy zachęca do użycia - póki co u siebie efektów przyciemnienia karnacji nie widzę:(
Konsystencja rzadka, lejąca - dla skór wymagających i przesuszonych może nie wystarczyć

Dla mnie jest w porządku. Daję 4*

Taki sobie

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie powoduje błyszczenia się skóry, dobrze spisuje się nałożny pod makjaż. Zapach jest w miarę przyjemny, brzoskwiniowy? Jeśli chodzi o nadawanie skórze opalenizny, to nie zauważyłam nawet najmniejszego przyciemnienia. Co do nawilżania to dla mojej (normalnej, odwodnionej) cery jest niewystarczające.

Używam tego produktu od: 4 m-cy z przerwą

taki...zwykły :)

Używam tego kremu tylko na dzień i w tej roli się sprawdza. Należy pamiętać, żeby nakładać odpowiednią, nie za dużą ilość jednocześnie, gdyż wtedy daje nieprzyjemne uczucie, jakbym się smalcem posmarowała.Ale od początku:
- zapach, bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny, ale to dobrze, bo jest trochę dziwny. Nie umiem jego opisać - trochę jak wit.B w tabletkach :p:
- konsystencja bardzo lekka, dosyć lejąca, wolałabym coś troszkę treściwszego
- kolorek intensywnie pomarańczowy; chyba delikatnie poprawia koloryt cery po dłuższym stosowaniu, trochę ciężko mi to stwierdzić, ale jeśli już to naprawdę nie mocno i naturalnie :)
- bardzo szybko się wchłania
- dobrze nawilża i odżywia, pozostawia skórę bardzo miękką
- bardzo wydajny, gdyż wystarczy jego niewielka ilość na całą twarz
- bardzo dobry pod makijaż :)

Podsumowując:
Właściwości pielęgnacyjne tego kremu są naprawdę dobre, ale dopracowałabym kwestie "techniczne" - konsystencje i zapach.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Świąteczny makijaż

można przetestować

Cały czas testuje kremy energetyzujace, cytrusowe, odświażające itp. Bardzo lubie Force c Premium czy oleo Source - i szukam ich odpowiedników. Zwłaszcza tego pierwszego, bo wolałabym poprawiać sobie humor za mniejszą kwotę ;)
Kremik faberlic odpowiednikiem nie jest, no....może dalekim kuzynem. Jest tani, wydajny. Dośc ładne opakowanie i faktycznie bardzo pomarańczowy kolor :). Krem jest lekki, by nie rzec - rzadki. Zapach, na który bardzo liczyłam - nie jest specjalnie energetyzujący ani pomarańczowy. Ot, takie popłuczyny po napoju :)
Rozsmarowuje sie dobrze, wchłania szybko. Nawilża nie najgorzej. Nie wiem, czy poprawia karnację, bo jem betakaroten i stosuje od czasu do czasu mleczko Clarinsa.
Podsumowując - na kolana mnie nie powalił, wiecej go nie kupie, ale nie jest to zły krem :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1