Elizabeth Arden, First Defense Advanced Anti-Oxidant Lotion SPF/ISP 15

Elizabeth Arden, First Defense Advanced Anti-Oxidant Lotion SPF/ISP 15

Lekki krem na dzień chroniący przed wolnymi rodnikami. Zawiera wyciągi roślinne oraz witaminy A, C, E. Nawilża, zmiękcza i wygładza skórę, pobudza jej naturalne właściwości obronne. Zawiera filtry SPF 15. Testowany klinicznie i dermatologicznie.

Cena: ok. 41EUR / 50ml

Dobry na pierwsze zmarszczki!

Wady:
- mimo fajnego opakowania z dozownikiem ciągle gubię nakładkę, poluzowała się i jak z tym podróżować?
- nie polecam dla tłustych cer
- średnio mi się podoba zapach, mimo,że niby cytrusowy, kwestia gustu

Zalety:
- lekka śmietankowa konsystencja
- wydajny
- łatwe i higieniczne dozowanie
- bardzo szybko likwiduje pierwsze zmarszczki (moje po 30-stce)- miałam taką głęboką, poziomą u nasady nosa i niedawno pojawiły mi się pionowe śmiechotki przy ustach, na które nic wcześniej nie pomagało
- nieźle się wchłania nawet jak na cerę mieszaną

Ostatecznie stwierdzam,że to najlepszy kremik na moje zmarszczki. Poza tym ma filtr, a wiele kremów z tej samej półki już nie ma - przed jego zakupem przejrzałam Clarinsy Biothermy, Diory itd,itp i prawie żaden nie miał filtrów. Nawet te dla cer wrażliwych nie miały filtra , więc nawet nie było wielkiego wyboru na lato. Tym sposobem krem Arden wpadł mi w łapki, ale nie żałuję :)

Używam tego produktu od:3 m-cy codziennie rano!
Ilość zużytych opakowań:1/5

tylko ok

Jestem posiadaczka cery tlustej i nie jestem do konca zadowolona z tej emulsji ,z powodu filmu jaki zostawia na twarzy. Moglaby sie lepiej wchlaniac. Nawilza dobrze, dlatego uzywalam jej czesciej na noc niz na dzien. Mysle, ze w tej cenie jest kilka innych i zdecydowanie lepszych nawilzaczy dla mieszanej i tlustej cery

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

bubel

Nie wiem czym tak zachwycają się moje poprzedniczki, ale dla mnie to zupelna porażka. Kupiłam to coś po przeczytaniu ich recenzji bo też mają mieszaną cerę.Od razu ma "przegrane" za to,że pozostawia na twarzy okropnie tłustą warstwę-mimo,że to emulsja.Nie jest to na pewno żadne rozświetlenie ani żadna powłoczka tylko smalec. Męczę go już 2 m-ce czasem ba noc, bo pod makijaż to on się na pewno nie nadaje. To ,że ma fajny zapach i jest dość wydajna pozwala mi dać 2 gwiazdki

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:jedno

Konturowanie Smashbox

Rewelacyjny! Lekki i świeży

Kupilam go na przecenie w sklepie internetowym, kosztował mnie równowartość 100PLN (normalnie, zdaje sie, ponad 200?) Wart jest tych pieniedzy, choc przyznam szczerze, że gdybym kupowała go w Polskich warunkach ekonomicznych, pewnie bym sie nie skusiła - 200PLN za krem na dzien jak sie ma 27 lat to jednak lekkie przegiecie. Ale do rzeczy. Opakowanie piekne, szklane, kolor kremu - jasnowaniliowy, apetyczny. Zapach - niebo! Pachnie delikatnie cytrusowo, subtelnie, wrecz rozkosznie. Konsystencja lekka ale treściwa, nawilża świetnie, moja skóra momentalnie czuje się komfortowo (a sucha nie jest bynajmniej; ten komfort jest "wartością dodaną" :) ). 1-2 min po zastosowaniu cera nabiera delikatnego, zdrowego blasku, światło na niej "tańczy", mimo, że krem nie zawiera drobinek rozświetlających. Jedyny minus - plastikowa nakrętka za każdym zakupem pęka najpozniej po kilku tygodniach, i to zawsze tak samo, w tym samym miejscu. Tu opakowanie nie jest do konca dopracowane, w zwiazku z czym nie mozna go pozniej przewozic w bagazu. Ja jednak sprawilam sobie jeszcze 2 tubki po 15ml i mam problem z głowy :o)
Ogólnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona!Używam tego produktu od:roku, z przerwami na inne, znacznie mniej udane, eksperymenty
Ilość zużytych opakowań: zaczynam trzecie

SUPER

Mam 25 latek i cere mieszana, czasami pojawiaja sie na niej niespodzianki lecz mysle, iz sa spowodowane zelami z SLS. Pojawily mi sie jakis czas temu zmarszczki z przesuszenia ale rowniez i te mimiczne wokol oczu, na szyi i czole oraz przy nosie. Buzia byla rowniez poszarzala
Zakupujac ten Lotion bylam przygotowana na rezultaty po miesiacu lub dwoch - I TU NIESPODZIANKA!!!!
dokladnie tydzien po zakupie, po stosowaniu raz dziennie na oczyszczona skore, rano - WSZYSTKIE PROBLEMY ZMARSZCZKOWE POZNIKALY!!
buzia jest ladnie nawilzona, slicznie pachnie! nie siweci sie a nabrala zdrowego balsku, balsamik jest idealny pod makijaz, bardzo dobrze sie rozprowadza -
Zaleta jest wygodna pompka dozujaca - pozwalajaca nalozyc nawet minimalna ilosc balsamu.
Od wczoraj przygladam sie w lustrze i nie moge uwierzyc, iz zmarszki przy nosku zniknely bez sladu a buzia jest idealnie gladka, odswiezona!!
Dodatkowa zaleta procz dzialania, delikatnej konsystencji i zapachu jest solidnie wykonany, sliczny szklany flakonik
Jezeli bedziecie szukac jednego dla siebie - zwroccie uwage na nazwe ! Sa bowiem rozne wersje tego cudu! tylko nieznacznie rozniace sie nazwa - np pozbawione "Advanced" lub "Anti-oxydant Hydratant" - Ja polecam tylko wyzej opisany :)

Używam tego produktu od:1 tydz.