Rival de Loop, Anti - Age Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach)

Rival de Loop kapsułki pielęgnacyjne Anti-Age. Zapewniają efektywną pielęgnację zmęczonej skóry. Kuracja efektywnie i intensywnie pielęgnuje suchą skórę wymagającą ukojenia i już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie świeżości i delikatności. Wygładza suche fałdki a dzięki jojobie i olejkowi migdałowemu chroni skórę przed wysuszeniem. Połączenie witamin A, E i F przyspiesza proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu wysokogatunkowa witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i jednocześnie hamuje zależny od światła proces starzenia skóry.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

Uwielbiam!

Coś co po prostu pokochałam!

Zacznę może od tego, że kupując te kapsułki wcale nie wzięłam je ze względu na to, aby odmłodzić się o 10 lat (no dobra... może o 2 :) hihi) czy pozbyć się zmarszczek, co to to nie. W takie cuda nie wierzę! Chciałam po prostu bardziej odżywić moją buzię i przede wszystkim sprawić, aby miała ładniejszy i zdrowszy koloryt. Już pierwsza aplikacja kosmetyku dała mi do zrozumienia, że było warto :) Kapsułki te, to prawdziwa bomba odżywcza!

Zalety:
+ łatwe w użyciu,
+ rewelacyjnie nawilżają (używałam ich wyłącznie na noc, same kapsułki tak mocno nawilżały i odżywiały moją skórę, że nie było potrzeby nakładania kremu na noc),
+ odżywiają i regenerują,
+ rozświetlają skórę - nadają jej ładny i zdrowy wygląd,
+ nie zapychają, pomimo tego, że były dni, kiedy używałam ich codziennie,
+ bezzapachowe,
+ bardzo wydajnie - jednak kapsułka wystarcza na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu,
+ bardzo szybciutko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego i tak nieprzyjemnego dla mnie filmu,
+ nie uczulają i nie podrażniają,
+ tanie,
+ łatwo dostępne (Rossmann).

Wady:
- brak!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242161].usefull || 0 }}% pomocna.

zapychaja

Zuzyłam dwa opakowania i musze stwierdzic ze niestety zapchały mi skore.
Mam raczej dobre doswiadczenia z olejkami wiec skusilam sie na wychwalane rossmanowskie \'\'perełki\'\'.
Nie dostrzegam w zasadzie adnego działania pielegnacyjnego, stosowałam je samodzielnie , wieczorem na spryskana woda termalna twarz.
Rano budziałm sie z efektem \'\'wymeczonej\'\', jakby bardziej poszarzałej skory.
Myslałam ze to efekt pprzejsciowy , niestety po takiej miesiecznej \'\'kuracji\'\' mam wiecej szkody niz pozytku.
Pojawiło mi sie duzo zamknietych zaskornikow na policzkach i na brodzie oraz wysyp małych, ropnych na szczescie nie bardzo zapalnych krostek na skroniach, ktore mnoza sie i mnoza bez zgledu na to jak probuje z nimi wlaczyc.
Producent deklaruje ze nadaja sie do kazdego typu skóry, ja sie z tym nie zgadzam.
Tłustej skorze szkodza wiec posaidaczkom takowej raczej odradzam.
Szkoda bo to kosmetyk za grosze, chciałam zeby sie spradził.

Używam tego produktu od: 1 miesiac z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073711].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodatek do pielęgnacji.

Zacznę od tego, że nie używałam tego zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 dni. Nie mam też zmarszczek.
Kapsułki posłużyły mi jako dodatek w pielęgnacji wieczornej po zmyciu maseczki. Taki zabieg robię średnio raz w tygodniu.
Plusy:
+łatwa dostępność
+cena
+brak zapachu
+jedna kapsułka starcza na pokrycie szyi i twarzy
+ładnie się wchłania
+nie pozostawia plam na pościeli
Minusów raczej nie zauważyłam, ale nie wrócę do tego produktu. Chcę sprawdzić inne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055296].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Znam lepsze

Nie widzę nic specjalnego tym serum.
Fakt nawilża i natłuszcza, ale nie daje widzocznych znian stanu skóry. Nawet dzień po odstawieniu tego specyfiku nie widać, żeby skóra wygladała lepiej. Dla mnie jest to specyfik, który działa jak opatrunek dla suchej skóry, gdy jest nałożony skóra jest ukojona, gdy go zdejmiemy wraca do poprzedniej formy. W związku z tym formuła kilku kapsułek na tygodniową kurację jest chybiona. Kosmetyk musiałby być używany codziennie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017720].usefull || 0 }}% pomocna.

W sam raz dla 30 latki :)

Zacznę może od tego, że skład tych kapsułek nie jest wyjątkowo przeciwzmarszczkowy ;) Z pewnością odżywczy. Kapsułek używam od kilku miesięcy zamiennie z innymi olejami czy ampułkami.
Dla mnie są uzupełnieniem pielęgnacji po peelingu i masce glinkowej, która mimo, że mam tłustą cerę trochę mi ją wysusza.
Olejek zawarty w kapsułce powoduje, że na drugi dzień skóra jest nawilżona i rozświetlona. Zdarza się niestety, że mnie trochę zapcha, ale dużo zależy od tego w którym jestem dniu cyklu. Średnio używam ich raz na tydzień. Podejrzewam, że jakbym stosowała je 7 dni pod rząd doczekałabym się wysypu wykwitów.
Zapach kapsułek jest mało przyjemny, ale działanie olejku mi to rekompensuje.
Polecam dziewczynom 25+, myślę, że dla cer powyżej 40 tki będą te kapsułki mało odżywcze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008989].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobre

Mam 25 lat ale zachęcona poleceniami na YT zdecydowałam się zakupić właśnie te. Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Mam skórę mieszaną w kierunku suchej ale pory są otwarte i ma skłonność do zapychań. Jestem po całej kuracji i myślę, że mogę opowiedzieć o swoich wrażeniach.

+ świetnie nawilżają, skóra rano jest miękka i przyjemna w dotyku,
+pomimo tego, że mam skłonności, mnie nie zapchał,
+ cena jak za taki kosmetyk jest dobra, bez promocji wychodzi ok 1zł dziennie,
+ dobry skład,
+ jedna kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję
+ nie czułam żadnego zapachu,
+ opakowanie i w ogóle rozwiązanie 1kapsułka-1 użycie jest świetne

+/- ciężko się wchłania, zapewne zostaje na poduszce ale jednocześnie dzięki temu można wykonać bardzo fajny masaż twarzy

Uważam, że jest to dobry produkt i warto raz w miesiącu zrobić sobie taką kurację. Widziałam jeszcze inne tego typu kapsułki tej firmy i chętnie wypróbuję ale do tych na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno cale, 7 kapsułek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008285].usefull || 0 }}% pomocna.

najgorsze z serii

Najgorsze z serii.

Nawilżają w bardzo małym stopniu, dodatkowo zapychają skórę i powodują reakcję alergiczną.

Pomimo kilku podejść, nie sprawdziły się.

Dodatkowo mają bardzo nieprzyjemny zapach.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zero, nie byłam w stanie ich zużyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997784].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemne

Kupiłam na promo za 3,99zł. Kapsułki są bardzo fajne, jedna wystarcza w sam raz na całą buzię i szyję. Używam przeważnie jedną na tydzień, wmasowuję w twarz po kąpieli, kiedy skóra jest rozgrzana, czysta, ma otwarte pory i szybko wchłania kapsułkę:))

+ widoczne nawilżenie i odżywienie
+ cera jest bardziej promienna
+ nie zapycha
+ cena w promocji
+ wydajność
+ skład
+ szybko się wchłaniają

Minusów nie zauważyłam żadnych:)) Ja swoją kapsułkę przebijam zdezynfekowaną szpilką i wyciskam zawartość na dłoń, potem rozsmarowywuję na buźce:)) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nieostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993936].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet ok

Sporym zaskoczeniem jest dla mnie to ,że podczas gdy kapsułki anti age są tak mocno zachwalane, na mojej skórze lepiej sprawdzają się niebieskie, nawilżające. Wersja anti age też jest dobra - skóra rano jest miękka i nawilżona, jednak nie dają sobie rady z mocnym przesuszeniem. Ogólnie dobry nawilżacz dla skóry normalnej, dla suchej - polecam poszperać za czymś innym.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: 7 kapsułek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991811].usefull || 0 }}% pomocna.

Miła odmiana.

Zima to doskonały czas na używanie cięższych, treściwszych kosmetyków do pielęgnacji. Korzystając więc z pory roku postanowiłam sięgnąć po te kapsułki jako alternatywę kremu na noc przez 7 dni z rzędu.
Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, okazał się być miłą odmianą i jakieś tam efekty są widoczne.

Konsystencja, formuła: w małej, gumowej kapsułce zamknięta jest porcja treściwego olejku, który jest zaskakująco lekki, nie lepiący, ale bardzo tłusty, trochę przypomina tzw. suchy olejek; wchłania się bardzo powoli, ale dobrze trzyma się skóry - nie spływa z twarzy.

Zalety:
*daje skórze porządną porcję odżywienia, które czuć - zmiękcza, uelastycznia, ujędrnia
*odpowiednio nawilża buzię, ale przede wszystkim ją natłuszcza
*bardzo wygodna w użytkowaniu formuła - nic się nie lepi, nic nie spływa
*w jednej ampułce znajduje się odpowiednia porcja olejku na jedno zastosowanie
*nie zapycha, nie powoduje zaskórników czy pryszczy
*fajny design opakowania - rybki wyglądają ciekawie i łatwo się je otwiera
*bardzo niska cena, a produkt często można spotkać na promocji
*łatwa dostępność
*świetny skład - już na pierwszym miejscu jest olejek jojoba, później mamy jeszcze olejek migdałowy

Wady:
*zbyt skromny opis producenta na opakowaniu - nie dowiadujemy się właściwie nic na temat tej kuracji oprócz tego, że jest przeciwzmarszczkowa
*zapach nie przypadł mi do gustu - jest to zapach chemicznie przetworzonego oleju, nieprzyjemny, ale na szczęście mało intensywny
*jako, że jest to olejek głównie natłuszcza twarz co zwłaszcza przy cerze mieszanej powoduje nadmierne świecenie się strefy T w ciągu dnia

Warto zafundować skórze trwarzy porządną porcję olejku, zwłaszcza, że efekty są zauważalne po kilku pierwszych zastosowaniach. Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972844].usefull || 0 }}% pomocna.