Oriflame, Optimals, Comfort Hydrating Toner (Tonik nawilżający)

Oriflame, Optimals, Comfort Hydrating Toner (Tonik nawilżający)

Odświeża, nawilża i wygładza skórę, pozostawiając uczucie komfortu i miękkości. Do cery normalnej i suchej.

Pomaga

Bardzo fajny tonik. Co prawda, obietnice producenta nijak sie mają do jego prawdziwych wlasciwosci, ale nie skresle go, gdyz jest naprawde skuteczny, tylko ze na inne skorne dolegliwosci. Mojej cery akurat wogule nie nawilza, ale tez przesadnie nie wysusza, nie wygladza ani nie zmiękcza, czyli nic z obietnic, ale pozostale produkty z serii comfort świetnie pod tym względem dzialają, wiec moja buzia jest zadbana w kazdym aspekcie, bo ten tonik akurat swietnie wyrownuje koloryt cery oraz zapobiega powstawaniu niespodzianek ( pryszczy, zaskornikow i wągrow), czego wysyp, niestety nie jest w moim przypadku rzadkoscią. Pod tym względem produkt naprawde dziala, o czym producent chyba zapomnial poinformowac. Parchy wyskakują zdecydowanie rzadziej, powiem nawet, ze bardzo rzadko. Jego jedyną wadą jest to, ze przy pierwszych kilku uzyciach strasznie piekla mnie twarz, balam sie, ze mi ją ten tonik wypali, takie bylo uczucie, jednak po chwili kosmetyk calkowicie sie wchlanial i pieczenie ustawalo, a cera wyglądala na ukojoną wręcz, zero zaczerwienienia czy podraznienia, koloryt cery taki zdrowy. Pory zwęzone, twarz lekko napięta. Nie zaskoczylo mnie to, ze tonik nie nawilza, bo przy mojej suchej cerze nawilza tylko tresciwy krem. Podsumowując: POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1 miesieca
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Nawet ok ;)

Zacznę od tego, że tonik kupiłam na chybił-trafił. Wykończona wszystkimi beznadziejnymi tonikami do skóry trądzikowej zakupiłam ten oto na.. allegro. O ile dobrze pamiętam za 15zł? Pomyślałam, a czemu nie?
Wlaściwie do dziś nie miałam pojęcia czemu on służy. Jednak mi z pewnością pomógł zapobiec w dużym stopniu pojawianiu się nowych niechcianych krostek i pryszczy. ;) Skóra z początku piekła, ale teraz po przetarciu czuje miłe ściągnięcie i odświeżenie. Poszukam jednak jakiegoś innego toniku ze względu na cene. A jeżeli nie znajdę to z pewnością do niego wrócę. ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo średni

Ten tonik według mnie w zupełności nie nadaje się do cery suchej, ani nie zostawia tego obiecanego przez producenta, uczucia komfortu i miękkości...
Jestem właśnie pod koniec mojej pierwszej i na pewno, ostatniej buteleczki tego toniku. Podczas aplikacji odczuwam okropne pieczenie i dyskomfort przy przecieraniu twarzy nasączonym wacikiem. Po zastosowaniu mam zaczerwienioną buźkę.
Nie wiem co jest z nim nie tak? Nie nawilża, ale tez nie ściąga bardzo cery.
I ta kosmiczna cena, nieadekwatna w żaden sposób do jakości tego toniku. Bardzo przeciętny.
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego i ostatniego

fakty i mity depilacja

przyjemnie odświeża

Razem z mleczkiem z tej serii tworzy udany duet. Dokładnie usuwa resztki mleczka, czuję, że potem moja skóra jest czysta, oddycha, w pełnej gotowości na przyjęcie jakiegoś kremu ;) Użyty sam świetnie odświeża skórę. Nie podrażnia, jest bardzo delikatny. Wydajny, podobnie jak mleczko.
Minus za cenę katalogową - podobnie jak w przypadku mleczka, uważam, że 29 zł to wygórowana kwota.
Początkowo nie bardzo podobał mi się zapach, teraz się przyzwyczaiłam i jest ok, ale na razie wstrzymam się z czwartą gwiazdką - być może dołożę ją przy kolejnym opakowaniu :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca