Optimals, Comfort Scrub (Nawilżający scrub)

Optimals, Comfort Scrub (Nawilżający scrub)

Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, wyrównuje i wygładza powierzchnię skóry. Cera jest świeża, wygląda zdrowo i promiennie.

oj, słabiutko:(

No cóż, niestety. Nie błysnął tu Oriflame.
Peeling podobno do cery normalnej/suchej. Taką mam, ale przyznam, że jakoś nie zachwycił.
- kuliste drobinki, nieco moim zdaniem za łagodne aby ścierać na skórek
- drobinek na dodatek malutko, co wpływa na wydajność
- drobinki zawieszone w intensywnie pachnącym kremie, a ja uważam, że im mniej zapachu w tego typu kosmetykach tym lepiej bezpieczniej, a tu słodko-duszący zapaszek aż zatyka
- słabo ściera
- słaba wydajność
- efekt wygładzenia słaby i nietrwały
Jedyny plus
+ nie zaszkodził, co przy tym uperfumowaniu zaskakujące;)
No, ale i tak już go nie kupię, są lepsze i w lepszej cenie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, pierwsze ostatnie

Ach ten Oriflame..

Kupiłam go po wspaniałych obietnicach w katalogu. Na mojej buzi nic nie zdziałał. Żenada po prostu. Ale chętnie używam go do stópek i rąk :) Ładnie i delikatnie złuszcza. Polecam ale nie do twarzy.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Pozytyw

Super scrub. Ma przyjemne, duze, ale nie drapiace drobinki, jest ich nie za duzo i nie za malo, w sam raz. Konsystencja gesta, ale lekka. Peeling skutecznie ozyszcza pory i zluszcza, pozostawiajac cere gladka. To, co go wyroznia z posrod innych tego typu produktow, to dobre nawilzanie, pozostawienie buzi bez uczucia sciagniecia i wysuszenia, miekkiej i nie podraznionej. Kosmetyk wydajny, latwo sie splukuje, przyjemnie pachnie. Cena w promocji niewysoka. Polecam cala serir optimals comfort.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Najlepszy :)

Jak dotąd najlepszy peeling jaki miałam :) nie podrażnia mojej wrażliwej cery, buzia po użyciu jest gładka i promienna, ślicznie pachnie i wystarczy mi chyba na 100 lat :P no i cena jest przystępna w promocji :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Do tej pory używałam peelingów gruboziarnistych i wysuszających, gdyż mam skórę mieszaną/tłustą. Po wielu takich preparatach zaczęły mi się robić paskudne, zwisające z twarzy skórki. Dopiero kosmetyczka wyprowadziła mnie z błędu - do twarzy nie są potrzebne grube ziarenka w peelingu, to delikatna skóra i nie trzeba aż tak drastycznych środków.
Tak więc mój wybór padł na TEN peeling, jestem bardzo miło zaskoczona. Mimo, że przeznaczony do skóry suchej i normalnej - u mnie sprawuje się na 5+, nareszcie nie mam wysuszonej skóry, ma miłą konsystencję, jak dla mnie przyjemny zapach. Nie jest agresywny, działa delikatnie, aczkolwiek skutecznie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ok

ładne rozwe opakowanie plus pozytywne opinie na wizażu i już mam peeling w swojej kolekcji :)
ma kremowa konsystensje, łatwo sie aplikuje ale koniecznie na zwilżona woda twarz, nie podrażnia, jest bardzo przyjemny i wydajny
skora po nim jest idealnie gładka

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

bardzo wydajny

Używam tego scrubu już długo, chyba kilka miesięcy, mniej więcej dwa razy w tygodniu i ciągle mi się nie skończył. Jest delikatny, ale naprawdę dobrze ściera, ma sympatyczną, kremową konsystencję i miły, choć odrobinę apteczny zapach. Cena w promocji do przyjęcia.

świetny!

Wreszcie znalazłam scrub w sam raz da mnie!

- baaardzo delikatny, nie podrażnia, a przy tym bardzo dobrze złuszcza naskórek
- kremowa konsystencja :)
- miałam ogromny problem z suchymi skórkami na czole, a teraz wystarczy, że raz na jakiś czas go użyję i problem z głowy :)
- w promocji przystępna cena

Używam go razem z mamą i jesteśmy bardzo z niego zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bdb wygładza

Kolejny produkt z serii Optimals Comfort, z którego jestem bardzo zadowolona. Oto dlaczego:

- świetnie wygładza buzię, nie wysuszając jej i nie pozostawiając suchych skórek
- jest delikatny, ma przyjemną, kremową konsystencję, ale drobinki ścierające wcale nie są aż tak delikatne
- jest bardzo wydajny

Generalnie ma wszystkie cechy dobrego scrubu do twarzy. Szkoda, że ma trochę apteczno-chemiczny zapach, ale jest do przeżycia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego