Oriflame, Optimals, Comfort Cleansing Milk (Oczyszczające mleczko nawilżające - stara wersja)

Dokładnie oczyszcza skórę i jednocześnie pomaga utrzymać właściwy poziom nawilżenia. Skóra jest gładka i miękka, a uczucie komfortu trwa przez długi czas.

Szczypie bardzoooo!

Na mleczku napisane jest, że do cery normalnej i wrażliwej także.
Ja mam nieco wrażliwą ale nie tak, że bardzo.
Niestety mleczko tragicznie mnie szczypało i to w czasie nakładania i po.
Jak dla mnie za gęsta konsystencja i za ciężkie. Zawsze potem zmywałam twarz żelem.
Dość wydajny i nie powiem dobrze zmywa makijaż, ale pieczenie jest koszmarne. A do oczu to już w ogóle.
Używam od lat wielu mleczek ale żadne, żadne mnie tak nie podrażniało!
Nie polecam, a już osobom z wrażliwą cerą to zupełnie!!!!
Zakupiłam w promocji ale i tak nawet w promocji cena za duża co do jakości.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Lubie

Porzadne mleczko. Dobrze oczyszcza, super nawilza, zmiekcza buzie. Lagodzi zaczerwienienia i koi zmeczona cere. Przy pierwszych trzech zastosowaniach strasznie piekla mnie twarz, ale po zmyciu nie bylo zadnych podraznien, czy sciagniecia cery, wrecz przeciwnie, twarz jest odzywiona i zrelaksowana. Niestety mleczko raczej nie nadaje sie do samodzielnego stosowania, gdyz jest bardzo ciezkie, moze zapychac pory i wywolac swiecenie skory, trzeba je zmyc jakims zelem, a najlepiej pianka do mycia twarzy z tej samej serii, jest rownie dobra. Mam jeszcze peeling z tej serii i musze przyznac, ze produkty sa naprawde udane, zwlaszcza, gdy stosuje sie je wszystkie jednoczesnie. Rezultaty ich stosowania widac juz po pierwszych uzyciach, szczegolnie prawdziwe nawilzenie cery, poprawienie jej kondycji. Polecam do cery suchej i bardzo suchej. Mleczko wydajne, cena w promocji niewielka.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Polowa pierwszego

nie dla mnie

Zapach może i ładny, konsystencja super, ale szczypie mnie po nim skóra, zwłaszcza w okolicy oczu:/ Wrazliwej skóry nie mam wiec jest to dla mnie dość dziwne. Pozostanę przy swojej Erisce.

Ilość zużytych opakowań:pół

Oriflame tutorial 2 konwertowany

wcale nie takie fajne

Hm, może i zapach, konsystencja, nawilżanie, zmywanie makijażu ok, ale pomimo że nie zmywam nim makijażu oczu, szczypie mnie po nim skóra wokól oczu, czasem tez w innych miejscach, a skóry aż tak wrażliwej nie mam, a kosmetyk rzekomo delikatny, nawilżający nie powinien tak działać...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

warto używac:>

bardzo ładny delikatny zapach, taki jak w całej lini coptimals różowej. konsystencja fajna- nie zlewa się , nie jest też za gęste- taki kremik:) opakowanie takie sobie- trzeba wstrząsac aby mleczko zkeciało do góry opakowania. ogólnie stosowanie jest bardzo miłe. warto spróbowac
cena w promocji to ok 20 zł

Używam tego produktu od:kilku m-cy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

cudowne :)

Świetne mleczko, Delikatnie i skutecznie usuwa makijaż, skóra po jego użyciu staje się miękka. Ma bardzo przyjemną konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą, takie w sam raz :) I bardzo ładnie pachnie. Do oczu mleczek z zasady nie używam, ale parę razy w sytuacji awaryjnej musiałam i z tuszem poradził sobie łatwo i bez szczypania. Ponadto jest bardzo wydajne. Stał się godnym następcą mleczka Garnier, które po ponad 1,5 roku używania po prostu mi się znudziło :D

Kupiłam w promocji łączonej w tonikiem za 33 zł. Cena bez promocji - 29 zł - to jakieś nieporozumienie... Dlatego nie dostanie ode mnie KWC.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc