Pędzel do nakładania podkładu nr 2 Foundation Brush No.2

Pędzel do nakładania podkładu nr 2 Foundation Brush No.2

Pojemność 1 szt

Profesjonalny pędzel do nakładania i rozprowadzania płynnego podkładu. Specjalnie przycięte włoski pozwalają na równe i oszczędne dozowanie. Pędzel ułatwia uzyskanie równego kolorytu i faktury skóry twarzy.

do twarzy, do podkładu
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

super

Pędzel jest fantastyczny nie tylko do podkładów w płynie ale także w kompaktach. Znakomite efekty uzyskuje przy uzywanym przeze mnie chanel teint compact. Gdyby nie ten pędzel z pewnościa odłożyła bym w kąt, drogi chanel:) Wprawa się przyda. Tak więc na początek, polecam zabawy, w swój sposób nakładania podkładu:) Po kilku eksperymentach, nie będziecie się musiały martwić o smugi, cienie, nierówności...
Pozdro

Używam tego produktu od: 8miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 uzywany

Nie polecam

Możlwie, że nie potrafię użyć tego pędzla i stąd moje niezadowolenie. Jednak pędzel miał ułatwiać a nie utrudniać aplikację, wiec jeśli potrzebna jest do tego jakaś specjalna technika, jestem tym bardziej na nie.
Pędzel po prostu rozmazuje podkład, tworząc na twarzy smugi. Uzywałam go w duecie z kilkoma podkładami, również dość płynnymi jak Kanebo Liquid Finish i efekt jest za każdym razem taki sam.
Zapłaciłam za niego 80 zł, jest to zdecydowanie wygórowana cena. Pędzel leży odłogiem w jakimś pudle z nieużywanymi kosmetykami. Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: kupiłam wiosną 2006
Ilość zużytych opakowań:

super

Po pierwsze oszczednosc podkladu!!!
Po drugie mozna stworzyc delikatny i naturalny make up
Po trzecie idealne wykonanie pedzla, mieciusienkie wlosie, podklad dociera do wszystkich zakamarkow twarzy :)
Po 4 :) po "wypraniu" pedzel wyglada jak nowy, wloski nie wypadaja, nie odksztalca sie...
Moze i dla niektorych pedzel do podkladul jest zbednym przyborem, ale jak juz trafi w wasze rece nie bedziecie chcialy go wypuscic. Ja z wlasnej perspektywy jak najbardziej polecamUżywam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

Manicure - kolorowy french

rewelacyjny

W zupelnosci zgadzam sie z poprzedniczka. Pedzel pozwala na duzo dokladniejsze, a takze oszczedniejsze nakladanie podkladu. Efekt takiej aplikacji jest naprawde swietny i naturalny.
Nakladanie podkladu tym pedzlem to zupelnie inna jakosc. Nadaje makijazowi zupelnie inny wymiar. No i mozna poczuc sie artysta! :-)

(nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz po kilku miesiacach uzywania pedzel wciaz wyglada jak nowy)Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

może się przydać

Cóż, pędzel jest bardzo ładny, ale i przydać się może:) Na pewno schodzi trochę dłużej, niż rozprowadzanie ręką, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że podkład niemal zupełnie się wtapia w skórę i wygląda to bardzo naturalnie. Ponadto pędzel, w przeciwieństwie do gąbeczek, sprawia że podkład jest bardziej wydajny - ilość, którą zazwyczaj nakładałam, była zdecydowanie za duża do rozprowadzenia pędzlem. A zatem warto. Zaznaczę, że mam bardzo gładką (wypielęgnowaną, a może przepielęgnowaną;) cerę; osoby które mają jakieś niedoskonałości pewnie docenią pędzel bardziej. Co do trwałości nie mogę się wypowiedzieć, bo używam od niedawna, ale po kilku praniach jest jak nowy.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:?