Nivea, Hair Care, Styling, Wosk `Połysk jedwabiu`

Nivea, Hair Care, Styling, Wosk `Połysk jedwabiu`

Dzięki formule zawierającej proteiny jedwabiu nadaje włosom wyjątkowy połysk. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wysusza włosów. Odpowiedni do stylizacji każdego typu włosów i fryzur.

Skład: Cera Microcristallina, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Oleth-5, PEG-40 Castor Oil, Serica, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum.

Cena: ok. 12zł / 75ml

Taki sobie.

Kupiłam go przypadkowo. Jednak nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo natłuszcza włosy, co powoduje że pod koniec dnia wyglądają jak mocno przetłuszczone. Nie da się nim układać fryzur - nie ma trwałości, a blask jakto po wosku - zawsze będzie. Raczej nie jest godny polecenia, są lepsze produkty.

Używałam tego produktu około rok.

Miłe zaskoczenie

Wosk jest naprawdę dobry!
Nie obciąża włosów, ani zbytnio nie przetłuszcza.
Przy umięjętnym nakładniu wspalanie podkreśla zarówno loki, jak i ścieniowane pasma.
Pozostawia piękny połysk i ciekawy zapach.
Polecam!

najgorszy

najgorszy jaki dotychczas mialam. skleja wlosy, zbyt je natluszca, przez co nieefektownie to wyglada na glowie, a mianowicie tak, jakbym je ze 2 tygodnie nie myla, strasznie je przetluszcza! nie jest zbyt mocny jesli chodzi o styling, praktycznie w ogole nie utrwala. same minusy!!! nie polecam. drogo, i brzydko!

Używam tego produktu od:kilka razy nakladalam na wlosy
Ilość zużytych opakowań:nawet nie polowa

polecam :)

Kiedyś nie mogłam się zdecydować w sklepie jaki rodzaj wosku/żelu wybrać.. wybór padł na produkt firmy Nivea i nie żałuję.. :)
wosk ładnie pachnie, jest baardzo wydajny, mam go już ho ho, a może dłużej. Włosy nie są po nim takie sianowate, można nim świetnie przygładzić niektóre sterczące kosmyki..
Radzę nakładać małe ilości bo inaczej rzeczywiście włosy mogą się szybciej przetłuszczać lub stwarzać wrażenie przetłuszczonych.. wystarczy rozetrzeć odrobinę w palcach i gładzić tam gdzie nam się zachce ;)

świetny!

Kupiłam ten wosk w cenie na dowidzenia w Rossmannie za całe 4,49zł, więc interes niezły :D Przyznam, że skusiła mnie właśnie cena, bo wcześniej nie czytałam opinii na wizażu.

Niedawno zmieniłam fryzurę, po cięciu koniecznie muszę prostować włosy. Uwielbiam kiedy błyszczą - a ten wosk świetnie je nabłyszcza, ale przy tym nie obciąża. Włosy są lekkie, miękkie, sypkie, mimo że utrwalone woskiem. Podkreśla idealnie - zarówno jak prostuję, jak i wtedy, kiedy zostawiam swoje naturalne fale.

Rewelacyjny wosk. :)

jestem zadowolona

Uzywalam go niemalze codziennie po prostowaniu wlosow, byly bardzo zniszczone, dlatego musialam je jakos "uspokoic" ;) generalnie wlosy byly miekkie, zdyscyplinowane, nie wygladaly na tluste ;) Okropnie wydajny, uzywalam go non stop i zuzylam niewielka ilosc opakowania ;)

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu przez kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Może być

No cóż ten wosk jest ok. To co go odróżnia od innych to nieprzezroczysta barwa co mi się nawet podoba. Jest matowy. Jest też dość twardy co także jest inne, ale po roztarciu palcami mięknie oczywiście. Nabłyszcza troszkę, radzi sobie z włosami dość dobrze i jak każden je przetłuszcza i obciąża. Zresztą to standard jeszcze nie spotkałam wosku który by nie przetłuszczał włosów. Ale ogólnie jest całkiem w porządku. Choć mógłby mieć ciekawszy zapach bo jak na wosk z proteinami jedwabiu jest zbyt owocowy ;o
Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań :1/4 pierwszego opakowania

super produkt

Ten wosk jest rewelacujny. Wystarczy wziasc odrobine na rece i potrzeć mocno. Nastepnie nałozyc na wlosy a odrazy twoje wlosy wygladaja lepiej. Używam go po to aby mi włosy nie sterczały bo mam bardzo suche. nadodatek nie zuzywa sie szybko. polecam;)

Używam tego produktu od:1-2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze zadne

Niestety....

Kupilam ten wosk pod wplywem obiecanek-cacanek --- pieknie ukladajace sie i lsniace wlosy....
Niestety --- nie ma tu w ogole mowy o zadnej stylizacji, wlosy robia co chca, wosk kompletnie sobie z nimi nie radzi...
Pomyslalam,ze skoro nie stylizacja to chociaz ten polysk....niestety --- ponowne brutalne zderzenie z rzeczywistoscia...kazda chocby najmniejsza ilosc wosku skleja i niemilosiernie tlusci wlosy. I nie ma tu opcji za duzo nalozylam --- po prostu kazde bez wzgledu na ilosc wosku, jego spotkanie z wlosami konczy sie przyklapnieta, tlusta i pozbawiona zycia fryzura.
Używam tego produktu od: lezy na polce od dlugich miesiecy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete pierwsze

Cudeńko ;)

Ten wosk jest naprawdę wspaniały. Wystarczy odrobina i włosy
układają się dokładnie tak jak chcę. Wogóle nie skleja włosów,
nadaje im ładnego, zdrowego blasku. Włosy po nim są miękkie i
miłe w dotyku. Dopuki go nie kupiłam nie miałam pojęcia, że
woskiem można uzyskać taki fajny, naturalny efekt.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca