Avon Naturals, Herbalcare, Banana & Coconut Milk, 2-in-1 Shampoo & Conditioner (Nawilżający szampon z odżywką `Banan i mleczko kokosowe`)

Delikatny, doskonały do codziennego użytku.
Ułatwia rozczesywanie oraz sprawia, że włosy są lśniące i łatwo się układają.
Nie obciąża włosów. Myje, odżywia i wzmacnia.

Cena: 8,90zł / 200ml

mniej niż średnio

Nie jest to na pewno "dobry produkt". Jednak w porównaniu do tego, co teraz sobą reprezentują szampony z serii Naturals, to chyba nie było tak źle. Przynajmniej nie dostałam łupieżu...

#przyjemny zapach (dla tych, którzy lubią ciężkie zapachy)
#dosyć wydajny
#nie podrażnił skóry głowy
#cena może nie przeraża, ale można za te pieniądze kupić lepszy produkt
#plącze włosy mimo deklaracji, że posiada domieszkę odżywki
#nie odżywia
#włosy się po nim elektryzują

Krótko mówiąc- nic specjalnego. Używałam go będąc w gimnazjum i nie mogę się nadziwić, że seria Naturals mogła jeszcze bardziej obniżyć loty. Trochę szkoda, bo często się kuszę na miły zapach w nadziei, że nie będzie tak źle. I wiecznie klops...za każdym razem większy. :(

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

nie taki zły

Szampon ma przyjemny apach - polaczenie banana i kokosu. Plusem jest to, ze laczy w sobie funkce podzywki i szamponu. Jest tani i bardzo wydajny - niewielka ilosc wystarczy na cale wlosy, Szampon dobrze sie pieni i oczyszcza. Niestety z wlosami cudow nie robi. Nie zauwazylam jakiejs mega poprawy ich stanu czy nawilzenia, ale za to latwiej sie rozczesuja.

takie coś powinno być zabronione

Znaczy ja nie wiem od czego tu wgl zaczać, chyba myjąc włosy płynem do naczyć uzyskałabym lepszy efekt.

Sklejał włosy, do tego były sztywne jak druty, zapach sztuczny i drażnił nos.

MASAKRA

Oczywiście zaliczył kosz.

Używam tego produktu od: raz

Cellulit adipocyty

Kocham!

Uwielbbiam ten szampon! Za zapach, za działanie, za wygląd butelki, świetnie nawilża i odbudowuje moje włosy, sprawia, że nie są suche ani zniszczone. Szkoda, że Avon już go nie ma w katalogu, chętnie bym go kupiła.

Używam tego produktu od: Niestety już go nie ma, więc nie używam
Ilość zużytych opakowań: 5?

Tak!!

Szkoda, że szampony Naturals Avonu nie są już dostępne w regularnej sprzedaży, bo były naprawdę super! Szczególnie ten bananowy, który przyszło mi teraz recenzować :) Kupowałam go w ofercie netto za 3.90 zł, więc cenowo był to dla mnie hit ;) jeżeli chodzi o działanie, faktycznie włosy wydawały się być lepiej nawilżone, przez co bardziej miękkie. Nie wiem jak działałby bez odżywki, bo zawsze jakiejś używam, ale uważam, że skóra głowy była po nim świetnie oczyszczona, nie przetłuszczała się, a zapach sprawiał, że aż chciało się go używać! ;) mam nadzieję, że kiedyś powróci do regularnej oferty Avon-u.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5 butelek x 200 ml

BARDZO FAJNY

+ zapach jest po prostu obłędny! można go wdychac godzinami
+ ma super konsystencję i kremowy połysk
+ doskonale nawilża włosy
+pozostawia je głodkie i miękkie
+nadaje włosom lekki połysk
+przystepny cenowo

- jest średnio wydajny

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Boski zapach? Śliczny?

Ja tam nic ślicznego nie czuję.
Kupiłam za jakieś grosze butelkę 400ml, bo miałam nadzieję, że będzie pachniał połączeniem bananów i kokosa.
Nic z tego, ani bananów, ani kokosa.
Przynajmniej ja nie wyniuchałam przez całe 400ml ani jednego, ani drugiego.
A jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to ujdzie w tłoku. Jako produkt 2w1 się nie sprawdza, jest za mało treściwy, żeby odżywiać, ale jako szampon jest ok. Co prawda mało wydajny, ale to jak chyba wszystkie naturalsy.
Butelka jest całkiem ładna, fajnie wygląda w łazience.

Używam tego produktu od: używałam prawie 2 lata temu

Ahh, ten zapach

Był to jeden z moich ulubionych produktów Avonu, gdy był jeszcze dostępny w katalogach. Zapach nieziemski, niestety nie zauważyłam poprawy kondycji włosów.

Plusy:

:) genialny zapach
:) wydajny

Minusy:

:( nie zauważyłam poprawy stanu moich włosów

Zapach aż chce się jeść

Kiedy go kupowalam przeżywałam fascynację wszystkim co bananowe :D . Szampon ślicznie pachniał, uwielbiałam myć nim włosy, jednak efekty w moi przypadku były średnie. Końcówki suche jak siano a u nasady tłusto. No i niezbyt wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Extra szampon!

Ja podobnie jak koleżanka na dole uwielbiam wszystko co bananowe i kokosowe, więc skusiłam się na ten szampon. Połączenie banana i kokosu daje niesamowity efekt i zapach! Włosy po nim są super nawilżone, oczywiście pięknie pachną i nie przetłuszczają się tak jak po innych Avonowskich.
Dzięki temu szamponowi mogłabym nie używać odżywki na moje zniszczone rozjaśniane włosy, są takie rewelacyjne po nim! palcami mogłabym je rozczesywać =)
Szkoda że już wycofano je ze sprzedaży i są dostępne jedynie w ofercie wyprzedażowej lub Netto =(

tylko zapach

kupiłam ten szampon dlatego iż uwielbiam banany i kokos, a połączenie tych dwóch zapachów to już dla mnie bomba!! Naprawdę zapach zniewalający - mniam, aż chciałoby się go zjeść ,,wprost z butelki hi hi
Ale do rzeczy, niestety na tym jego plusy się kończą, nie pieni się zbyt dobrze, a włosy po jego zastosowaniu są, takie jakieś, raz suche i napuszone, raz ociężałe i szybciej się tłuszczą, sama nie wiem.. Ogólnie za zapach - polecam, ale za właściwości - zdecydowanie , nie polecam Używam tego produktu od: używałam, jakieś dwa miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 200ml

Boski zapach:)

Plusy:
+największy plus to boski, słodki zapach...apetyczny aż chciałoby się pobiec po bananowy koktajl:)
+wydajny!
+w promocjach niska cena

Minusy:
-do rozjaśnionych i suchych włosów za mocny (przesuszał je) a do normalnych (za ciężki i szybko się przetłuszczały)

Taki średniak, jakby nie przesuszał mi tak włosów to może częściej bym po niego sięgała

Używam tego produktu od:od 2 lat?
Ilość zużytych opakowań:w przesżłości 2 butelki małe po 200ml a od kwietnia do lipca 1 butelkę 400ml