Avon, Arabian Glow, Soft Mousse Bronzer (Mus brązujący do twarzy)

Avon, Arabian Glow, Soft Mousse Bronzer (Mus brązujący do twarzy)

Lekki niczym pianka, jedwabisty musbrązujący ożywi twoją karnację, naśladując muśnięcie słońca. Kolory:
-Island Glow
-Sunkisses

Cena: 35,90zł / 30ml

średniak

Efekt na policzkach - u mnie daje ładny, jednak zatyka mi pory i mam po nim wągry. Jak już wcześnie zostało powiedziane, na ramionach i policzkach jest świetny. Ja znalazłam u niego zastosowanie do ust. Utrzymuje się bardzo długo i nadaje fajny odcień(myślę, że to zależy od koloru ust). Ogólnie produkt wielofunkcyjny, za wyjątkiem jednej - opisanej przez producenta.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 - w trakcie

swietny

Bardzo fajny mus, ma sliczne drobinki, jest bardzo wydajny i latwo sie naklada - ogolnie przyjemnie sie go uzywa. Moglby jeszcze tylko nadawac troche wiecej koloru, ale nie narzekam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

OK

hmm ciezko go okreslic, kosmetyk jest mi przydatny i uzywam go, jednak nie do konca daje oczekiwany efekt, moim zdaniem latwo sie rozprowadza,nie tworzy zadnych plam, zlote drobinki sa ok, jednak z brazowieniem troche gorzej, efekt jest dla mnie za słaby, ledwo widzialny. Średniak.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Avon Mark - relacja

a dla mnie bardzo dobry

Dla mnie mus jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem na lato na policzki. Subtelnie, delikatnie je podkreśla . Ma fajne drobinki dzięki czemu delikatnie błyszczy. Dla mnie super i generalnie wcale nie jest tak, że ciężko go rozprowadzić na twarzy, ale każdy kosmetyk to kwestia upodobań oraz karnacji i rodzaju skory. Jednym może nie pasować, mi bardzo odpowiada, szczegolnie, że latem nie chce wyglądać nienaturalni (wynik efektu działania wielu rożow). polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania

heh bubel.

W sumie produkt ten - gadzet ten powinien dostac jedna gwiazdke ale daje dwie bo znalazlam mu zastosowanie.

Zamowilam skuszona (jak zwykle) zdjeciem modelki z katalogu z pieknie podkreslonymi kosciami policzkowymi pelnymi subtelnego blasku. Moim pechem bylo ze o dostalam w pracy i postanowilam razem z moja konsultantka wyprobowac na zrobiony juz makijaz. Otoz - subtelnego blasku nie bylo, produkt dzieki swojej tepej konsystencji, starl moj brazer.

W domu na czysta buzke sprobowalam jeszcze raz - nie ma rady. Nie dziala jak mialo dzialac. Wzielam kolor jasniejszy (z dwoch dostepnych) a ten i tak ma kolor ceglasty.

Na buzie nie stosuje bo po co sie szpecic na wlasne zyczenie i pewnie wyladowal by w koszu gdyby nie to ze za rekach, ramionach i dekolcie musnietych sloncem prezentuje sie wysminicie.

Gdyby byl to przeznaczony kosmetyk do zdobienia ciala to dalabym 3 lub nawet 4 gwiazdki.

Ale to mialbyc mousse do buzi.

ogolnie szkoda pieniedzy.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie mecze
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Kolejny bubel Avonu

Ten mus to tragedia!!!Marchewka w słoiczku z wielkimi drobinami, tego nie da się stosować, dziwnie się maże, tworzy placki na policzkach.Trzeba niezle się namęczyć żeby jakoś rozetrzeć na twarzy.Absolutnie odradzam!

Używam tego produktu od: kilku dni

Takie coś...

Raczej taki bajerek. Konsystencja musu niby jest, ale takie to suche jakieś. Kolor pomarańczowy, ma BAAAARDZO dużo tandetnych drobinek. Generalnie coś tam skóra ciemniejsza jest, ale to nie to. Plus za bardzo ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: trochę 1