Lip Effect with Marine Colagen

Lip Effect with Marine Colagen

Nowy błyszczyk firmy Wibo. Zawiera kolagen morski, dzięki któremu usta stają się większe i pełniejsze już po kilku tygodniach. Dodatkowo kolagen zapewnia głębokie nawilżenie. Błyszczyk nadaje połysk i delikatny kolor ustom, zawiera wit. B3. Posiada fajny pędzelek dzięki którym dobrze mozna nałozyć błyszczyk. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Cena: ok. 5zł / 9ml

niezłe

Miałam 3 takie błyszczyki: beżowy, liliowy i jasno różowy. Musze przyznac, że różowy był zdecydowanie moim faworytem :)

Nadawały one ustom kolor taki jaki się widzi w opakowaniu, co stanowi rzadkosc wśród błyszczyków z tej półki cenowej.
Trwałosc średnia, nie sklejał zbytnio ust. Ładnie pachniał. Niedrogi.
Opakowanie mogłoby byc solidniejsze, tzn. przy ciągłym zamykaniu nieco błyszczyku się wydostawało z buteleczki oraz napisy ścierały się, co wyglądało nieestetycznie.

Używam tego produktu od: długo, długo..
Ilość zużytych opakowań: 3 x 7ml

OK, ale wolę inne...

Miałam go raz. Generalnie nie był zły, ale też nie sprawił, abym znów chętnie do niego wróciła. Ot, zwykły błyszczyk jakich wiele, a ja już mam swoich faworytów.

+ nadawał kolor i blask
+ nie wysuszał ust
+ dość przyjemnie pachniał
+ niska cena

- szybko znikał
- kiepski aplikator, trzeba nim się ostro namachać
- tandetne opakowanie, ścierające się napisy itd.

Praktyczny

Błyszczyk dostałam pod choinkę . Rzadko używam błyszczyki , na ważne okazję albo jak chce nawilżyć moje usta .Generalnie używam pomadek , ewentualnie wazeliny i błyszczyków bezbarwnych .

Posiadam numer 13 ( Bezbarwny)

Plusy

+ Praktyczny by szybko , tanio i naturalnie podkreślić usta
+ Dobry gdy nałoży się szminkę i chce się jej nadać połysk ( nie ściera szminki )
+ nawet dobrze nawilża
+ nie klei się
+ nie brudzi
+ dobry gdy chce się ujarzmić brwi i nadać im połysk
+ dość ładny nie nachalny zapach
+ nie wysusza ust
+ dobra konsystencja ani zbyt kleista ani zbyt wodnista w sam raz

Minusy

- słabo nabłyszcza
- szybko się ściera
-nie podoba mi się pudełeczko jest tandetne

Reasumując

Lubie ten błyszcz jest praktyczny tani , jednak by na dłużej nadać im naturalny połysk to się nie nadaję . Dostaję od mnie 4,5 za cele praktyczne .

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Wibo na wiosnę 2015

Średnio.

Kupiłam ten błyszczyk w kolorze ciemnego różu. Był tani,więc bez większego zastanowienia. Zapach kosmetyku obłędny,i to dla mnie był plus. Jednak miałam wrażenie,że ciężko mi się go nakładało. Nakładałam kilka warstw dla uzyskania intensywnego koloru. Raczej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.

Bardzo przeciętny

Dostałam go w prezencie. Nie byłam zbyt zadowolona, bo szczerze mówiąc miałam już dużo napoczętych, fajnych błyszczyków, a dostałam kolejny i to taki sobie. Nie wypowiadam się na temat ceny, bo to był prezent, ale gdybym kupowała coś w Rossmanie, to na pewno bym go nie wybrała, bo w porównywalnej cenie są lepsze, które albo lepiej pachną, kryją lub nawilżają.

Trwałość była średnia, zapachu nie pamiętam żadnego konkretnego, ale nie przeszkadzał. Kolor nawet mi się podobał - taki lekko czerwony, ale nie był zbyt kryjący (a lubię, jak błyszczyk daje bardziej zdecydowany kolor), nadawał lekko połyskujący kolorek, który przynajmniej był trafiony.

Natomiast nie do końca podobał mi się pędzelek, chyba wolę aplikatory lub wyciskane błyszczyki, ale w sumie był dopasowany do konsystencji. Krótko utrzymywał się na ustach i nie podobał mi się efekt mrowienia, który dodatkowo nic nie dawał.

Zazwyczaj nie czepiam się błyszczyków i w każdym coś mi się podoba, a to co mi się nie podoba tłumaczę tym ,że ,,ten typ tak ma", ale ten jeden był na prawdę bardzo przeciętny.

Używam tego produktu od: dawno temu, ok. 2 miesiące

lubię go

Zalety tego błyszczyku to na pewno: fajny aplikator, bardzo dobrze maluje się nim usta , jest gęsty i dobrze pokrywa , nie spływa, do moich ulubionych należą róże, bardzo wyraziste i połyskujące. Śmieszna cena sprawia , że zawsze się na niego skuszę i wrzucam do torebki, spacerówki , czy do kieszeni kurtki , aby zawsze mieć go przy sobie , no a poza tym lubię jego smak tak jakby budyniowy.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Nie!

kupilam w kolorze jasnego rozu, blyszczyk jest dosc gesty ale nie jest dosc kryjacy, w opakowaniu ma ladny opalizujacy roz ale po nalozeniu wcale nie daje mocnego rozowego koloru :(, ma drobinki ktore odrazu nie przypadly mi do gustu ale wzielam zeby wyprobowac bo mial fajny aplikator, jest dosc gesty i klei sie na ustach, prawie zaraz zbiera sie w kacikach ust a tego nie cierpie,
czasem go uzywam, bo nie mam w zwyczaju wyrzucac kosmetyki ale napewno nie kupie ponownie

Mój ulubiony:)

Na początku muszę zaznaczyć, że błyszczyk ma inne opakowanie niż to umieszczone tutaj. Takie cieniowane. Od czarnego (u góry) po docelowy kolor, jaki posiada ( u dołu). Sam kosmetyk jest bardzo przyjemny w użytkowaniu.

+ śliczny zapach lodów śmietankowych mmmniam:p
+ usta wydają się pełniejsze, o powiększeniu nie ma mowy, ale nie oczekuję tego;
+ długo się utrzymuje;
+ nie robi smug i nie zbiera się w załamanich;
+ bardzo dobrze nawilża;
+ nadaje ustom efekt wodnej tafli, podkreśla naturalny kolor ust (posiadam jasnoróżówy odcień);
+ tani;

Minusów nie zauważyłam.
Błyszczyk jest fenomenalny, głównie ze względu na swój uroczy zapach. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Może być

Wybrałam go ze względu na kolor(beżowy), bo chciałam sprawdzić jak będzie u mnie wyglądać.

Jako plusy moge uznać:
-kolor
-cena
-zapach <3

Minusy:
-za dużo brokatu
-zbyt wodnisty, a co za tym idzie nie trwały

Może kiedyś go jeszcze kupię, ale nie sądzę.

Używam tego produktu od: użyty raz , jakoś rok temu

jeden ze słabszych błystków

miałam w swojej &quot;historii&quot; 2x ten błyszczyk. Wiele lat temu, jak tylko się one pojawiły kupiłam jakiś jasny róż. Pamiętam że wylewał się z pod nakrętki co mnie irytowało..poza tym był ok: trzymał się w normie, ładny cukierkowy kolor. Jakiś czas temu kupiłam 2 raz ten błyszczyk ale był w innym opakowaniu(choć nazwa ta sama!) tym razem się nie wylewał (ulepszono opakowanie i dobrze-plus) , miał budyniowy zapach się nie kleił.Ale ciężko było go rozsmarować bo tworzył na początku takie smugi na ustach.

Podsumowyjąc:nie jest zły,ale zdecydowanie wg mnie to jeden z gorszych błyszczyków Wibo. I będę się starała go unikać (no chyba że ładny kolor znajdę)

Używam tego produktu od:pierwszy wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań:2 zużyte (jeden wiele lat temu, drugi w tym roku ale dokładnie nie pamiętam w którym miesiącu)

Produkt marnej jakości.

Kupiłam go jakieś 2 tygodnie temu. Raczej nie używam błyszczyków, jeżeli już to szminek. Jednak coś mnie podkusiło, żeby go wziąć. Był bardzo tani, wiec co mi tam.
Usta są po nim jakieś dziwne. Jakby wysuszone. Nie mam alergii na kosmetyki, wiec to chyba przepiekny efekt owego produktu. Znika po dziesieciu minutach, nawet jak sie nie je, nie pije ani nie liże warg. Potem zostaje tylko ten brokat który na ustach raczej nie wygląda zbyt ładnie. W takiej sytuacji nie ma mowy, żeby oceniać wydajność. Nie powieksza, ale to akurat do przewidzenia. Po paru tygodniach też znając życie efektu nie widać, bo chyba nie myślicie że błyszczyk za 6, czy tak 7 złotych niewiadomo jak powiekszy usta.Pachnie przecietnie, ale co z tego? Błyszczyk nie jest do jedzenia(cóż, widać nie zdajecie sobie sprawy, że to sama chemia...) ani do wąchania. Paleta kolorów-nic olśniewającego, jest tysiące błyszczyków o takich kolorach, i to o niebo lepszych w kwestii jakości. Naprawde, lepiej zainwestować w coś droższego i lepszego, niż niszczyć usta i co kilka minut je malować.

Teraz zaprawde powiadam czytelnikom mej skromnej recenzji wpisanej teraz w szeroka ramke: TO NAJGORSZY KOSMETYK Z JAKIM MIALAM DO CZYNIENIA, wszem i wobec. Nie dosc ze blyszczyk, krotko mowiac badziewie, to jeszcze jak polaczy sily z opakowaniem w jakie jest opatrzony to juz klekajcie narody! Po kilku dniach posiadania zaczal wylewac sie spod nakretki. Zaraz potem... Owa nakretka sie odkleila i zostala tylko lepka, upackana klejem i blyszczykiem raczka od pedzelka, o ubarwieniu bialym zreszta(raczka, nie blyszczyk). Horror!

Używam tego produktu od:nie używam czesto, mam od 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno, nie całe zresztą.

nawet nawet.

Po raz któryś go mam, i w sumie żadnej rewelacji nie ma. Podoba mi się kolor (coś między jasnoróżowym a beżem).
Generalnie zawsze szukam beżowych odcieni błyszczyków.
Wadą tego błyszczyka jest to, że bardzo szybko znika z ust. I kolor w sumie pół przezroczysty.
Mam go już chyba z 3 raz, i nie narzekam zbytnio.
Jest tani, wydajność kiepska w sumie zależy jak się go używa. Mi się ostatnio zgubił to go jeszcze mam ! hehe :) Usta są miękkie i ładnie się błyszczą.
Używam go na jasną szminkę i bardzo dobrze wygląda :)

Używam tego produktu od: ho ho nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań: 3-4