Oriflame, Giordani Gold, Gloss Opulence (Luksusowy błyszczyk)

Oriflame, Giordani Gold, Gloss Opulence (Luksusowy błyszczyk)

Zmysłowy, liliowy kolor lśniący metalicznym blaskiem podkreśla styl makijażu: tajemniczy, kobiecy, seksowny. Rozprowadza się jak płynne złoto.
Dostepne kolory: Red Mercury, Pink Platinum, Golden Beige, Amethyst, Silver Prune, Copper, Bronze.

Tragedia

Blyszczyk niby luksusowy o doslownie chemicznym zapachu ,barwi usta ,mialam karmin,zle sie rozprowadza ,gorszy jakosciowo niz najzwyzklejszy z bazarku ,zadnych wlasciwosci reklamowanych pzez producenta a cena jak za wszysza polke conajmniej w regularnej sprzedazy ,niepolecam zakupu Używam tego produktu od:2mies

Płynne złoto?

Tytuł nawiązuje do obietnicy producenta z katalogu. Mam właśnie taki złotawy kolor i rozprowadza się raczej jak woda (więc płynne jest jak najbardziej wskazane, to złoto już mniej ;) ). Błyszczyk źle sie nakłada - wylewa się poza kontur ust, trudno go rozłożyć równomiernie, szybko się ściera. Używam czasem nakładając niewielką ilość na szminkę bo jedyne co ma fajnego to kolor. Nie lubie tego kosmetyku i zdecydowanie odradzam. Kupiłam (wtedy jeszcze) jako konsultantka za coś około 10zł ale nie jest nawet tyle wart, przereklamowany i za drogI!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: mecze 1

Nie wart ceny.

Miałam kolor Pink Platinum i po użyciu jestem zdecydowanie na nie. O ile kolor był jeszcze jako taki to nakłada się go strasznie, mimo pędzelka który powinien to ułatwiać błyszczyk nie chce sie rownomiernie rozprowadzic, zostawia smugi szybko zlazi.Zapach ma neutralny nie przeszkadza mi, ale zdecydowanie nie polecam bo nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:jedno