Folacyna Intense, Mleczko przeciwzmarszczkowe do demakijażu twarzy i oczu

Folacyna Intense, Mleczko przeciwzmarszczkowe do demakijażu twarzy i oczu

Delikatne mleczko pozwala dokładnie usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia, pozostawiając naturalny poziom nawilżenia skóry. Zawiera folacynę, która uelastycznia, regeneruje i zapobiega starzeniu się skóry oraz witaminę E i C, które sprawiają iż nabiera ona blasku i sił witalnych.

Przeznaczone dla każdego rodzaju cery, powyżej 40. roku życia.

Cena: 11,90zł / 200ml

dobre!

Mleczko to dostałam w prezencie do zakupów w drogerii z okazji promocji.

I jestem z niego bardzo zadowolona bo: nie podrażnia mi oczu, nie szczypie, dobrze zmywa makijaż, nie jest za gęste i za rzadkie a w sam raz. Jest wydajne, fajnie pachnie.

Cena też jest przystępna.

Trafia na moją listę mleczek do demakijażu, których mogę bez problemu używać a ta nie jest zbyt długa :)

Polecam bo warto :)

Używam tego produktu od: od dwóch tygodni

Nie dla mnie...

Niestety dla mnie to mleczko się nie nadaje.
Po pierwsze - zbyt rzadka, lejąca konsystencja, przez którą trudno je nakładać (spływa z twarzy).
Po drugie - SZCZYPIE W OCZY! Już samo to dyskwalifikuje ten produkt.
Po trzecie - średnio radzi sobie ze zmywaniem makijażu.
Dodaję jedną gwiazdkę za przyjemny zapach.

Na pewno nie kupię drugi raz.

Ilość zużytych opakowań: jedno, więcej nie będzie

trochę podrażnia

Używam tego mleczka do makijażu oczu.

plusy:
- przyjemna konsystencja
- dobrze zmywa makijaż, w tym niewodoodporny tusz do rzęs
- bardzo wydajny (używam go 6 miesięcy, a zostało mi jeszcze 1/3 buteleczki)

minusy:
- podrażnia; czasami pieką mnie oczy, nie zdarza mi się to często, ale chyba takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca
- okropny zapach, według mnie kosmetyki do demakijażu nie powinny tak intensywnie pachnieć

Dość dobry produkt. Zgadzam się z poprzedniczkami w kwestii "działania przeciwzmarszczkowego". Nie wiem po co producent obiecuje takie rzeczy, to mało profesjonalne

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Cellulit mity

nie tylko dla...

Jeden z najlepszych kosmetyków do demakijażu, jakie stosowałam. Świetnie spisuje się przy usuwaniu podkładów, cieni itp., chociaż nieco gorzej radzi sobie z tuszem do rzęs. Oprócz tego pozostawia cerę nawilżoną i lekko napiętą. Polecam.

Dobre i skuteczne:)

Bardzo dobre mleczko, jednak dr Eris zazwyczaj nie zawodzi:) Ma rzadką , leistą konsystencję i intensywny ( ale przyjemny) kwiatowy zapach. Makijaż usuwa bezproblemowo, nie piecze ani nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Niestety nie wiem, jak się sprawuje przy demakijażu oczu, ponieważ do nich zawsze uzywam osobnego płynu. " Działanie antyzmarszczkowe" nie za bardzo do mnie przemawia, ale widać tak chciał producent:) Ogólnie dobry, skuteczny produkt.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie polecam

Mleczko ma miłą konsystencję, ale nie da się ukryć- okropnie piecze w oczy. Może to moja indywidualna reakcja skóry, ale sądzę, że do oczu stanowczo się nie nadaje, mimo że opis produktu to zapewnia. Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od:dłuuugiego czasu

Jestem za

Bardzo dobre mleczko,kolejny kosmetyk dr.Eris na którym się nie zawiodłam -może tylko nie bardzo rozumiem jak ma działać przeciwzmarszczkowo ale generalnie używam go i jestem bardzo zadowolona,bardzo dobrze radzi sobie z makijażem oczu.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:piwrwsze,ale nie ostatnie

Dobry

Dobry, godny polecenia produkt, mimo że nie rozumiem dlaczego ma być po 40 roku zycia??? To chyba trochę przesada, mleczko nie ma wielkiego działania przeciw zmarszczkowego i nie wiem jak może byc anti-aging-
to troche smieszne i mało profesjonalne.........ale przyznam że jest dobre, bo nie uczula, nie podraznia, mimo że pieknie pachnie. A także trochę nawilża, nie zostawia skóry suchej. Polecam dla skóry suchej, wymagającej nawilżenia, skłonnej do przesuszania.Może to dlatego jest przeznaczone po 40 roku zycia? jednak zapewniam że po uzyciu przez osobe młodszą, nic złego się nie stanie. :P
Napewno jescze kiedys kupie, bo ma przystepną cenę.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

W porządku

Nie zawiodłam się - makijaż usuwa, w oczy nie piecze, nie podrażnia, a wręcz nawilża i jeszcze ładnie pachnie (ale to oczywiście kwestia gustu, no i dla niektórych być może zbyt mocno).

Używam tego produktu od:miesiąca