Bell, Contour Kit (Zestaw do modelowania twarzy)

Bell, Contour Kit (Zestaw do modelowania twarzy)

Zestaw do modelowania twarzy zawierający puder brązujący i puder z drobinkami. Występuje w 2 wersjach kolorystycznych: Blonde i Brunette.

pudrowe

Nie polubiliśmy się

Słyszałam o tym zestawie do modelowania twarzy sporo pozytywnych opinii, a więc musiałam go kupić i sama przetestować. Niestety nie polubiłam go. Puder do przyciemniania wychodził bardzo plamiście na mojej skórze i miałam spore problemy z roztarciem go, nie wyglądało to ładnie, po prostu jak brudna i szara smuga. Próbowałam go również mieszać z tym pudrem rozjaśniającym, ale również to nie przyniosło oczekiwanego i pożądanego przeze mnie efektu. Sam puder rozjaśniający nie robi w sumie nic, wydaje mi się że jest za ciemny, by mógł spełniać jak należy swoją rolę. Za tę cenę można kupić naprawdę coś lepszego. Niestety nie pamiętam, którą wersję kolorystyczną kupiłam, bo oddałam ten zestaw koleżance.

Za tę cenę to najlepszy bronzer jaki miałam :D

Używam go troszeczkę inaczej niż zapewne większość z was - używam go tylko i wyłącznie jako bronzer.
Biorę spory pędzel i jednym ruchem przejeżdżam po brązowej części i następnie po tej jasnej - wtedy uzyskuje kolor idealny dla mojej karnacji ;)
U mnie się to sprawdza, kosmetyk jest wydajny, tani, ma praktyczne opakowanie, nie jest mega trwały ale kilka godzin spokojnie wytrzymuje, ma przyjemną lekko musowo-kremową konsystencje, łatwo się aplikuje.

Nic specjalnego

Zaczynając przygodę z konturowaniem nie chciałam kupować nic drogiego gdyby okazało się, że nie bedę umiała tego dobrze wykonać więc postawiłam na ten bronzer. U mnie totalnie się nie sprawdził, bo robi plamy.

Super

Bronzer jest super, odcień ma chłodny , nie robi plam. Jaśniejsza część też jest okej. Za każdym razem jak szukałam bronzera na niższej półce cenowej to albo były to pomarańczowe bronzery albo nie dawały za dużo kolory a tej jest właśnie taki w sam raz.

Prawie super

Macałam 2 rodzaje dla brunetek i blondynek. Dla brunetek piękny odcień, dla blondynek ciepły brzydki. Wybrałam brunette. opakowanie jest podzielone na 2 części 1. do konturowania, 2 żółty bananowy puder, dla mnie za ciemny.

Ekstra

Paletka wywołała na mojej twarzy uśmiech. Używam odcieniu dla brunetek. Powiem że naprawdę mnie zaskoczyła. Tania. Kupiłam ja w biedronce. Naprawdę nie sądziłam że będzie aż tak dobra. Bronzer idealnie dopasowuje się do mojej skóry. Nie widać plam.

Nic specjalnego

Posiadam kolor blonde. Bronzer jest w porządku, lecz za cenę 10-20 zł możemy znaleźć o wiele lepsze bronzery. Odcień jest brudno szary, więc polecam mieszać go z pudrem rozjaśniającym, wtedy kolor nie wygląda jak brudna plama na policzku. Będę od czasu do czasu używać tego produktu, lecz na pewno nie kupię ponownie.

Szału nie robi

Produkt zakupiłam w biedronce przy okazji codziennych zakupów. Przyznam że jest nawet ok. Ma satynowa, kremowa konsystencje, która wręcz wtapia się w skórę. Nie tworzy efektu maski. Kolor żółty idealnie nadaje się pod oczy by zasmakować cienie o rozjaśnić te okolice w przypadku ciemniejszego makijażu mocniejszego powiek. Dobrze się blenduje, nie sprawia problemów podczas aplikacji, jest bezzapachowy i nie uczula. Nie pozostawia plam i jest nawet wytrzymały

Ideał to to nie jest - jednak na co dzień używam

Produkt ten przechwyciłam w trakcie spożywczych zakupów w biedroneczce. Czy to nie brzmi jak pierwszy plus? :) Skuszona recenzjami.. Oraz pchnięta ciekawością ot tak trąciłam go do kosza. I nie żałuję - choć nie jest to produkt idealny.

Opakowanie jest liche, jednak w parze z nim idzie zupełnie niewygórowana cena. Nie ma co więc narzekać - wolę zapłacić mniej. Najważniejsze, że się nie rozpada! W środku znajdziemy 2 produkty - jeden brązujacy oraz jeden rozjaśniający. I są one jak niebo i ziemia. Już opowiadam.

Bronzer.
Posiadam KIT w odcieniu Blonde. Bronzer ma bardzo wyśrodkowany kolor, może idący lekko w stronę ciepłych odcieni (nie ma tu mowy o żadnych rudościach!). Konsystencja jest kremowa, delikatna mimo pudrowości - taka lekka satynka. Puder świetnie się wblendowuje, nie pozostawia smug, brzydkich śladów. Można budować jego nasycenie. To produkt idealny dla początkujących z racji na powyższe. Cóż więcej? Pięknie wygląda na twarzy - konturuje oraz bardzo delikatnie "muska słońcem".

Puder rozjaśniający.
Koszmarek. Nałożony gąbką "cake'uje" się na twarzy, lekko waży. Nie wygląda najszczęśliwiej. Plusem jest jego delikatny, neutralny kolor. W małej ilości nadaje się do wyczyszczenia konturu (wyłącznie puchatym pędzlem!).

Podsumowując? Bez chwili namysłu wzięłabym go drugi raz. Produkt ma świetną cenę, jest ogólnodostępny (był przynajmniej). Ma ciekawy kolor i przyjemnie się z nim pracuje. Nie ma się absolutnie do czego przyczepić - no może prócz części white :)

Nie jest moim faworytem

Raczej nie jestem zachwycona, mam odcień blonde, brąz wydawał mi się w nim w miarę chłodny, ale jest raczej ciepły i nie podoba mi się jak wygląda na buzi, natomiast jasny puder jest praktycznie niewidoczny na buzi, trzeba nałożyć go bardzo dużo aby widzieć jakikolwiek efekt.

Jest OK

Bardzo fajny. Jak na tak niską cenę jest dość mocno napigmentowany, bronzer nadaje bardo ładny odcień i dość długo się utrzymuje. Produkt jest wydajny. Można nim wykonturować całą twarz, nadaje się do dziennego jak i do wieczorowego makijażu. Same plusy :)

Contour KIT!

Na ten produkt trafiłam w jednej z szafeczek Bell w okolicznym sklepie. Zaciekawiona pięknymi kolorami zakupiłam kolory nr 1 i nr 2,czyli Brunette i Blonde. W załączniku nr wam zdjęcia przed moją próbą wody i po niej. Osobiście nie wiem czy to produkt dla mnie. Strasznie plami, a pudro-rozświetlacz jest bardzo nietrwały. Więcej informacji poniżej. Kolor Brunette na górze, kolor Blonde na dole.