Bell, Contour Kit (Zestaw do modelowania twarzy)

Bell, Contour Kit (Zestaw do modelowania twarzy)

Zestaw do modelowania twarzy zawierający puder brązujący i puder z drobinkami. Występuje w 2 wersjach kolorystycznych: Blonde i Brunette.

pudrowe

Nic specjalnego

Posiadam kolor blonde. Bronzer jest w porządku, lecz za cenę 10-20 zł możemy znaleźć o wiele lepsze bronzery. Odcień jest brudno szary, więc polecam mieszać go z pudrem rozjaśniającym, wtedy kolor nie wygląda jak brudna plama na policzku. Będę od czasu do czasu używać tego produktu, lecz na pewno nie kupię ponownie.

Szału nie robi

Produkt zakupiłam w biedronce przy okazji codziennych zakupów. Przyznam że jest nawet ok. Ma satynowa, kremowa konsystencje, która wręcz wtapia się w skórę. Nie tworzy efektu maski. Kolor żółty idealnie nadaje się pod oczy by zasmakować cienie o rozjaśnić te okolice w przypadku ciemniejszego makijażu mocniejszego powiek. Dobrze się blenduje, nie sprawia problemów podczas aplikacji, jest bezzapachowy i nie uczula. Nie pozostawia plam i jest nawet wytrzymały

Ideał to to nie jest - jednak na co dzień używam

Produkt ten przechwyciłam w trakcie spożywczych zakupów w biedroneczce. Czy to nie brzmi jak pierwszy plus? :) Skuszona recenzjami.. Oraz pchnięta ciekawością ot tak trąciłam go do kosza. I nie żałuję - choć nie jest to produkt idealny.

Opakowanie jest liche, jednak w parze z nim idzie zupełnie niewygórowana cena. Nie ma co więc narzekać - wolę zapłacić mniej. Najważniejsze, że się nie rozpada! W środku znajdziemy 2 produkty - jeden brązujacy oraz jeden rozjaśniający. I są one jak niebo i ziemia. Już opowiadam.

Bronzer.
Posiadam KIT w odcieniu Blonde. Bronzer ma bardzo wyśrodkowany kolor, może idący lekko w stronę ciepłych odcieni (nie ma tu mowy o żadnych rudościach!). Konsystencja jest kremowa, delikatna mimo pudrowości - taka lekka satynka. Puder świetnie się wblendowuje, nie pozostawia smug, brzydkich śladów. Można budować jego nasycenie. To produkt idealny dla początkujących z racji na powyższe. Cóż więcej? Pięknie wygląda na twarzy - konturuje oraz bardzo delikatnie "muska słońcem".

Puder rozjaśniający.
Koszmarek. Nałożony gąbką "cake'uje" się na twarzy, lekko waży. Nie wygląda najszczęśliwiej. Plusem jest jego delikatny, neutralny kolor. W małej ilości nadaje się do wyczyszczenia konturu (wyłącznie puchatym pędzlem!).

Podsumowując? Bez chwili namysłu wzięłabym go drugi raz. Produkt ma świetną cenę, jest ogólnodostępny (był przynajmniej). Ma ciekawy kolor i przyjemnie się z nim pracuje. Nie ma się absolutnie do czego przyczepić - no może prócz części white :)

Nie jest moim faworytem

Raczej nie jestem zachwycona, mam odcień blonde, brąz wydawał mi się w nim w miarę chłodny, ale jest raczej ciepły i nie podoba mi się jak wygląda na buzi, natomiast jasny puder jest praktycznie niewidoczny na buzi, trzeba nałożyć go bardzo dużo aby widzieć jakikolwiek efekt.

Jest OK

Bardzo fajny. Jak na tak niską cenę jest dość mocno napigmentowany, bronzer nadaje bardo ładny odcień i dość długo się utrzymuje. Produkt jest wydajny. Można nim wykonturować całą twarz, nadaje się do dziennego jak i do wieczorowego makijażu. Same plusy :)

Contour KIT!

Na ten produkt trafiłam w jednej z szafeczek Bell w okolicznym sklepie. Zaciekawiona pięknymi kolorami zakupiłam kolory nr 1 i nr 2,czyli Brunette i Blonde. W załączniku nr wam zdjęcia przed moją próbą wody i po niej. Osobiście nie wiem czy to produkt dla mnie. Strasznie plami, a pudro-rozświetlacz jest bardzo nietrwały. Więcej informacji poniżej. Kolor Brunette na górze, kolor Blonde na dole.

Bronzer + puder wygładzający

Oceniam zestaw 02 Blonde.
Konsystencja pudru jest bardzo przyjemna, aksamitna. Daje satynowe wykończenie, bez żadnych drobinek.
Ciemniejsza część jest w neutralnej tonacji, zatem jak najbardziej nadaje się do konturowania. Pigmentacja dość mocna, dobrze się rozprowadza, nie robi plam.
Jaśniejszy puder jest w kolorze kremowo-żółtym. Jest mało widoczny na skórze, raczej nie nadaje się do rozświetlania czy rozjaśniania partii twarzy, więc nie nazwałabym go produktem do konturowania. Ja używam go jako puder wygładząjąco-matujący, gdyż ładnie wtapia się w skórę i zmniejsza widoczność porów.
Kupiłam ten zestaw z ciekawości, w promocyjnej cenie. Jakość produktu oceniam bardzo dobrze. Dla mnie jest to przydatny kosmetyk, choć nie do końca zgadza się z opisem producenta.

Nie dla mnie

Kupiłam wersje blond tego kosmetyku, bardziej zależało mi na brązerze, no i ten był całkiem w porządku jeżeli chodzi o chłodne tony i trwałość, natomiast jeżeli chodzi o pracę z nim to nie do końca mi się sprawdził. Części jasna bezsensu, niepotrzebnie umieszczona.

Kiepsko...

Produkt z konturowaniem ma mało wspólnego, kupiony z ciekawości cena dostępna na którą może sobie każdy pozwolić tylko pytanie po co...

Odcień 02 Blonde pozostawiał plamy na twarzy , nakłada się go trudno i bez przyjemności, trzeba naprawdę uważać by nie nabrać za dużo produktu ponieważ dość trudno go rozblendować .

Jaśniejszy odcień w zestawie tylko po to by producent mógł nazwać ten kosmetyk ,, zestawem do modelowania twarzy ''

Extra !

Miękka konsystencja ułatwia nabieranie kosmetyku. Trwały produkt, makijaż utrzymuje się kilkanaście godzin. Bronzer świetnie się blenduje i nie pozostawia plam, dlatego z jego "obsługą" poradzą sobie nawet osoby, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem.

Fajny

I tani. Kupiłam w Biedronce. Oczekiwań nie miałam żadnych, ale przy produkcie za około 10 zł nawet gdyby okazał się bublem, portfel by nie zabolał. A jednak nie jest źle ;) Jasnego odcienia nie używam praktycznie w ogóle, ciemnego natomiast do ocieplania (na policzki) lub konturowania (pod policzki), aczkolwiek na to drugie ten odcień jest trochę za ciepły. Pigmentacja jest mocna, trzeba uważać. Jest bardzo wydajny, już widze, że starczy na dłuuugo. Ogólnie produkt dobry, o ile nie zależy nam na profesjonalnym make-upie ;)

Polubiliśmy się

Podchodziłam do tego zestawu trochę sceptycznie. Bardziej chodziło mi o brązer niż o jasny puder.
Kupiłam go w Biedronce za jakieś 10pln więc cena i dostępność są super.
Wersje kolorystyczne "dla brunetek" i 'dla blondynek" to jakaś pomyłka, blondynki nie zawsze są "chłodne" a brunetki nie zawsze "ciepłe" ;) U mnie jednak się sprawdziło - jestem brunetką w ciepłym odcieniu wiec wybrałam ten duet.
Puder na zwykłym swatchu paluchem wydaje się mało intensywny ale nabrany pędzlem zyskuje na pigmentacji. Trzeba nakładać go delikatnie, bardzie puchatym pędzlem żeby nie zrobić sobie tragedii na twarzy. Przy delikatnych ruchach i stopniowym nakładaniu efekt jest bardzo ładny, naturalny, faktycznie ciepły ale nie pomarańczowo-ceglany. Ociepla twarz bez dziwnego efektu sztucznej pomarańczy. Na twarzy utrzymuje się bardzo dobrze ale to akurat zależy pewnie od tego co kto nakłada pod brązer - podkład, puder, korektor, etc.
Jasna strona jest dla mnie bardzo mało przydatna. Nawet nakładany pędzlem jest słabo widoczny. Taki ni to puder matujący, ni to rozjaśniacz, takie nie wiadomo co i po co.