Givenchy, Mister Eyebrow Fixing Pencil (Transparentny ołówek do brwi)

Givenchy, Mister Eyebrow Fixing Pencil (Transparentny ołówek do brwi)

Pojemność 2,6 g

Mister Eyebrow jest transparentnym, utrwalającym ołówkiem do brwi, który ma za zadanie je definiować/modelować i dyscyplinować, jednocześnie delikatnie nabłyszczając.

Cena: ok. 100zł / 2,6g

na pewno zdyscyplinuje wszystkie brwi oprócz moich :-)

Mam sztywne i niesforne brwi, rosnące w różnych kierunkach.
Dlatego testowanie wosków do brwi to mój rutynowy proceder.

Kredkę zakupiłam w Sephorze.
Jestem zadowolona.
Co prawda cudów nie robi na tych moich chaszczach, ale modeluje moje brwi na dłuższą chwilę.

Obsługa jest dużo przyjemniejsza niż woskiem w kremie.

Osoby o brwiach wymagających nieznacznego utrwalenia na pewno będą zadowolone. Szczerze polecam wypróbować.

Ja raczej zrezygnuję z ponownego zakupu.
Przy takich brwiach jak moje musiałabym taką kredkę kupować co miesiąc, bo muszę ją temperować po każdym użyciu. Jej cena to wyklucza.

(Kredka wymaga temperówki o dużej średnicy, ale jak macie podwójną to będzie pasować.)

EDIT: właśnie doczytałam, że chyba już wycofana, a szkoda - mogłaby jeszcze wiele osób ucieszyć ta kredka… :-(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami, kiedy naprawdę potrzebuję.

Mister E. & Ja się Kochamy

Moje brwi są czymś pomiędzy brwiami jakie ma Natalia Vodianova (lepsze dni ) a brwiami Józefa Stalina (zdecydowanie GORSZE dni).
Naturalnie gęste, ciemne, grube ale przemyślane w kształcie.
Bardzo zależy mi zwłaszcza na wyglądzie miejsca gdzie rozpoczyna się brew- tam rosną pojedyńcze włoski, które powinny iść do góry nie poziomo.
W tym ultanturalnym looku pomaga Mister E.
Zacznę od ceny- jest wysoka, ale nie jem go, używam raz dziennie.
Nie używam cieni, więc z czystym sumieniem go kupuję.
Brwi uważam za najważniejszy element minimalistycznego makijażu, więc są WARTE
bardzo starannej stylizacji.
Kredka jest miękka w domowej temperaturze, mimo to nie maże się, wosk nie zostaje na włoskach, nie potrzeba ich potem nawet poprawiać szczoteczką.
Jeśli chcę ją zaostrzyć wkładam Pana Brew do lodówki i delikatnie temperuję temperówką do kredek.
Częste temperowanie nie jest konieczne bo w przecwieństwie do kredki do brwi, która musi być perfekcyjnie ostra żeby definiować pojedyńcze włoski- ta nie musi być taka.
MrEyebrow daje bardzo naturalny efekt- nie
tylko wizualny.
Żeby makijaż był NATURALNY musi być też taki w dotyku (rzęsy nie mogą być w dotyku jak kolce a brwi jak wąsy eleganta z lat 30-tych).
I Givenchy jest u mnie taki niewyczuwalny.
Poprostu daje pieknie ułozone brwi, bez zaakcentowania, że cos się z nimi robiło.
Nie uczula, nie skleja włosków.
Jeśli używamy kredki żeby przyciemnić ( albo rozjaśnić) brew to Mister E. chyba powinien być uzyty po kredce (ale pewnie to albo oczywista oczywistość albo każdy ma swój sposób).

PLUS dla tego wosku też za to że to jest SAM WOSK, a nie część zestawu "wosk plus xxxxrzeczy, których nigdy nie zużyję"

do kitu!!!

Mam na brwiach dość długie włoski, które rosną jak chcą, w ogóle się nie układają i bardzo trudno nadać im jakiś jednolity kształt. Najpierw męczyłam się z żelem Constance Carroll, bez większego powodzenia, ale za 10 zł. Potem kupiłam ołówek Givenchy, naiwnie wierząc, że jak zapłacę 8 razy więcej, to działać będzie 8 razy lepiej, co dla mnie byłoby w sam raz. A figę! Ołówek tragicznie się maże, jedyne co robi, to zostawia tłusty ślad na brwiach, tak jak napisała moja poprzedniczka, brwi się rozdzielają i końcówka opada, nie dyscyplinuje, nie układa i nie utrwala. Nie działa ani nałożony bezpośrednio, ani na szczoteczkę. Kasa wyrzucona w błoto. Szukam dalej. Może Maybelline się sprawdzi?Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

depilacja bikini rodzaje

nie wiadomo, jak temperować

Zasadniczo wychodzę z założenia, że bez dobrze zrobionych brwi nie ma mowy o pięknych oczach. Brwi wydobywają oczy, podkreślając ich charakter, jak również charakter całej twarzy. Stąd, jak dla mnie dobry podkład, tusz i utrwalacz brwi to podstawa dobrego makijażu.
Dotąd stosowałam odżywkę do rzęs IsaDory przezroczystą, ale odkąd kupiłam odżywkę do brwi tej firmy, postanowiłam jednak przerzucić się na inny produkt. Tym bardziej, że mocno zaciekawił mnie wosk do brwi, ponieważ widziałam, że nadaje ładny połysk.
Tak skusiłam się na wosk w kredce Givenchy.
Liczyłam na to, że wygładzi on brwi i będą się trzymać w jednej idealnie wyprofilowanej linii. Błędne to bylo jednak założenie.
Wosk nakłada się łatwo, jedno pociągnięcie ołówka. Potem brwi jednak nie trzymają się w jednej linii, ale dzielą się na dwie części, w tym jedną opadającą. Jest to zupełnie nie do przyjęcia, jak dla mnie. Nie podoba mi się taka zwisająca brew!!!
Poza tym ogromnym problemem z tą kredką jest to, że producent nie załączył temperówki. Jest ona gruba dość i z tego względu trzeba ją ostrzyć nożem, co powoduje oczywiście nierówne ścięcie. Także nie mam kompletnie pomysłu, jak inaczej ją ostrzyć. Za cenę kredki powinna być temperówka, jak w innych kredkach.
Edit: znalazłam grubą temperówkę w Body Shopie za 18 zł, zatem to tyle, ile trzeba dołożyć do tej kredki. Odkryłam jednak, że wosk znacznie lepiej nanosi się nie tyle bezpośrednio z kredki, co o wiele lepszym pomysłem jest stosowanie małego pędzelka na końcu kredki do brwi (mam Chanel dla blondynek). Także podnoszę o jedną gwiazdkę, bo produkt nie jest aż tak słaby, jak go oceniłam na początku. Muszę się przyjrzeć, czy brew będzie mi nadal we fragmencie zwisać ;-)

Używam tego produktu od:1 m-c