Nivea Hair Care, Brilliant Brown, Szampon z filtrem UV `Olśniewający brąz`

Nivea Hair Care, Brilliant Brown, Szampon z filtrem UV `Olśniewający brąz`

Szampon do włosów brązowych farbowanych lub naturalnych. Zawiera filtry UV, ekstrakty z kasztanowca i kakao. Wydobywa z brązowych włosów bogactwo odcieni i ożywia naturalnymi refleksami. Zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, wygładza i nadaje
włosom miękkość.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Benzophenone-4, Oryzanol, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aesculus Hippocastanum, Theobroma Cacko, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Propylene Glycol, Glucose, Glycerin, Trideceth-9, Lactic Acid, Triethanolamine, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum, CI 15985, CI 28440, CI 16035.(05.11.2007)

Cena: 7,50zł / 250ml

Wróć !

Około 6-ciu lat temu ten szampon wraz z odżywką , był moim hitem . Włosy po nim były miękkie , ładnie się mieniły , pięknie pachniały i były odżywione .
Żałuję , że nie zrobiłam zapasów tego kosmetyku , przed jego zniknięciem .
Może kiedyś powróci . Oby .

Używam tego produktu od: Używałam przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Bardzo wiele

uwielbiałam go :(

Aktualnie rozglądam się po wszystkich szamponach do włosów brązowych i szukam czegoś podobnego. Niestety nie umiem znaleźć :(

Szampon miał cudowny zapach. Taki czekoladowy. Włosy po nim były mięciutkie i błyszczące (używałam razem z odżywką). Nie miałam po nim łupieżu, był bardzo wydajny, nie plątał włosów, a jego zapach długo utrzymywał się na głowie. Parę razy zdarzyło mi się wyczuć osobę w sklepie, która tym szamponem myła włosy.

Jedynym minusem tego szamponu było to, że włosy stosunkowo szybko się po nim przetłuszczały. Musiałam myć włosy codziennie, przy czym normalnie myję je co drugi dzień. Jednak mycie włosów tym szamponem było czystą przyjemnością... :(

Może NIVEA wypuści go jeszcze... Albo chociaż coś podobnego...

Używam tego produktu od: przez rok jakieś 2 - 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: wiele

Niegdyś mój ulubiony...

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Ten szampon bardzo przypadł mi do gustu i póki nie zniknął z polskich sklepów, regularnie go kupowałam (obecnie jest chyba do nabycia w Niemczech).

Plusy:
+włosy łatwo się po nim rozczesywały,
+ dobrze nawilżał, nie musiałam po jego użyciu nakładać odżywki (a zazwyczaj muszę),
+ włosy były po nim miękkie w dotyku i bardziej lśniące.

Minusy:
- wbrew obietnicom producenta w ogóle nie wpływał na kolor włosów, a kiedy go używałam, miałam swoje naturalne jasnobrązowe włosy.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań: sporo, ciężko zliczyć :)

Well 01

Przede wszystkim zapach

Szampon przede wszystkim przepięknie pachnie,słodko- smacznie-kakaowo. Doskonale się pieni,ma gęstą perłową konsystencję. Wystarczy odrobina aby umyć włosy. Niestety plącze je oraz jest dość ciężki więc może obciążać. Do włosów brązowych owszem tylko nie wiem czy rzeczywiście aż tak się błyszczały ale wydobywa ich odcień.
Wygodna i estetyczna butelka na plus.
Bardzo wydajny 1 opakowanie wystarczyło mi na ponad 3 miesiące używania(myje włosy co 2 dzień).

Używam tego produktu od:już nie
Ilość zużytych opakowań:1 skończone

pasuje do moich włosów.

Używam tego szamponu od dość dawna , ma on przyjemny zapach, dokładnie myje włosy i nadaje im blask. doskonale pasuje do brązowych włosów, nie rozjaśnia ich, nie zmywa koloru.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zadowalający

Włosy są wyraźnie gładsze i bardziej miękkie. Dodaje blasku. Nie przetłuszcza i nie wysusza włosów. Ma ładny kolor i zapach. Tani, wydajny, dobrze się pieni. W miarę dobrze oczyszcza skórę głowy.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

fajny, ale juz go niema?!

a wiec ja szampon używałam rok temu na wiosnę i był super, ładnie pachniał włoski po nim śliczne gładkie, miękkie.. wszytko ok. w tym roku chciałam go znów kupić le nigdzie go nie można już znaleźć... chyba go juz wycofali.. bynajmniej u mnie w mieście nie ma nie nigdzie a szkoda:(

Używam tego produktu od: rok

naprawde chroni przed UV!

Używałam go w wakacje 2008, w te zdradzialm, ale nastepne beda nalezec do niego, bo:
*wygładza włosy
*chroni przed UV
*pięknie pachnie!
Nie spodziewalam sie specjalnie jakiegos pogłębienia koloru, raczej ochrony przed jego wyblaknięciem- i nie zawiodłam sie
Używałam tego produktu przez 3 mies

cudowny!

Uwielbiam ten szampon.

Wygładza, nadaje miękkości. Pogłębia kolor moich naturalnych włosów brąz. Dodatkowy plus za filtr UV. Szampon świetnie się sprawdza podczas wyjazdów nad morze i długiego plażowania. Używam go wraz z odżywką i balsamem z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona.

Pięknie pachnie (ekstrakt z kasztanowca i kakao).

Jest wydajny i tani.

Na początku dałam cztery gwiazdki, lecz po jeszcze dłuższym używaniu stwierdziłam, ze należy mu się 5 i to z plusem!

Używam tego produktu od: Kilku Lat
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Bardzo dobry :)

Używałam ten szampon wraz z odżywką podczas zeszłych wakacji. Wierze, że naprawde zawiera filtr UV, chroniacy przed promieniami słońca :D
Jak dla mnie to bardzo dobry produkt. Przede wszystkim ma zniewalający zapach, który utrzymuje sie na włosach nawet do kolejnego mycia. Uwielbiam jego aromat w moich włosach.
Poza tym włosy są puszyste, ale nie sianowate! Mięciutkie, ładnie się układają, dobrze nawilżone. W promieniach słońca niesamowicie się błyszczą, wielokrotnie słyszałam pytanie czy farbuje włosy... Ten szampon stosowany wraz z odżywką i balsamem bez spłukiwania naprawde POGŁĘBIA KOLOR moich naturalnych włosów !!!
Na to lato kupie go ponownie, jeżeli nie zdecyduje sie zakoloryzowac swoich włosów na inny odcień, bo taki pomysł chodzi mi po głowie.

Gorąco polecam! ;)

Używam tego produktu od: w zeszłe wakacje

jedyny nivea który lubię

mój szampon na wyjazdy w ciepłe kraje ;D
nawilża włosy, daje im piękny brązowy kolor (jestem raczej jasnobrązowowłosa ;)) uwielbiam jego orzechowo-kakaowy zapach, kojarzy mi się z wakacjami. chcę wierzyć, że ma filtry UV. dobrze się pieni i jest wydajny :)

Używam tego produktu od: latem, gdy wyjeżdżam w ciepłe kraje (od paru wielu lat)
Ilość zużytych opakowań: parę

Średni

Skusiłam się na ten szampon ze względu na obietnicę podkreślenia koloru włosów - niestety, po zużyciu jednego opakowania nie stwierdziłam żadnego działania w tej kwestii.

Szampon jest baaardzo przeciętny, moim włosom nie służył - obciąża, włosy wydają się ciężkie i nie układają się ładnie. Poza tym dość szybko się przetłuszczały.

Nivea ma plus tylko za zapach ;) a to stanowczo za mało, by kupić go ponownie.

Używam tego produktu od:miesiąca