Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów (stara wersja)

Według zapewnień producenta preparat na rozstępy zawiera Collagen-SLIM Complex, który silnie wyszczupla, a także skutecznie redukuje długość, głębokość i widoczność rozstępów. Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 52% redukcji rozstępów.

kiepski

Używałam dawno temu na rozstępy na... kolanach :D niestety nic kompletnie nie pomógł, do tego to nieznośne uczucie chłodu... Wręcz przejmujące zimno! Konsystencja mocno wodnista.
Generalnie jestem na nie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie

smarować często.

Laski, jak czytam, ze zużyliście jedno opakowanie przez rok, to nie dziwne, ze nie działa!
Dwa razy dziennie, dokładnie smarować i będzie działać.

Na mnie działa.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nic specjalnego

Kupiłam ten produkt, gdyż nie kosztował zbyt wiele.
Co do jego działania, to raczej nie zauważyłam spektakularnych efektów. Rozstępy raczej się nie rozjaśniły, jeśli już to prawie niezauważalnie.
Kosmetyk dobrze napinał i ujędrniał skórę, po jego zastosowaniu była ona gładka i przyjemna w dotyku.
Przeszkadzał mi trochę efekt chłodzenia, szczególnie zimą, używanie tego balsamu nie było przyjemne.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Może być

Powiem tak, stała sobie buteleczka dość długo w mojej szafce łazienkowej, aż postanowiłam spróbować tego balsamiku:

+tani
+wg mnie uczucie chłodu jest naprawdę super
+skóra staje się jedrniejsza w dotyku i jakby te rozstępy były nieco spłycone (wiadomo przecież, że żaden balsam nie usunie rozstępów, nie ma się co łudzić)

- dość lejąca się konsystencja
- fatalny skład

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

zuzycie do konca opakowania bylo meczarnia

kupilam go spory czas temu, ale robie porzadek z moimi zapasami wiec i na niego jest kolej. pamietam ze byl tani - wiec sie ciesze ze nie stracilam za duzo pieniedzy w bloto.
minusy:
- zapach, niby eukaliptusowy, niby mietowy , tak bardzo mi nie odpowiada ze zuzycie do konca opakowania bylo meczarnia
- dla mnie za mocny efekt chlodzenia. jest mi cholernie zimno podczas upalow po nim. i to nie jest takie przyjemne ochlodzenie, po prostu w tym momencie masz ochote sie ubrac w golf. efekt utrzymuje sie okolo godziny.
- nie zauwazylam zadnego dzialania, ani na rozstepy, ani na jedrnosc.
- malo wydajny

plusow zadnych nie zauwazylam..

Używam tego produktu od: niecaly miesiac
Ilość zużytych opakowań: na szczescie jedno

Niestety lipa...

Mimo przychylnych opinii na mnie nie podziałał.

Wiedziałam, że nie mogę oczekiwać zbyt wiele, ale rozstępy nawet nie zrobiły się jaśniejsze i jakie były - takie są.
Efekt chłodzenia nie występował.
Samo serum ma duszący, dość charakterystyczny zapach, wyraźnie czuć menthol.
Konsystencja też pozostawia wiele do życzenia - wielokrotnie gdzieś kapnęło i spadło, bo zwyczajnie przelewa się przez palce.
Na pewno nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: Używałam jakieś 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Taki sobie

Ogólnie produkt dość tani, dobry.
Minusem jest to, że nie usuwa rozstępów, ani też za bardzo nie redukuje tych starych (białych).
Używałam go kilka razy, efekt chłodzący jest super, bardzo działa zwłaszcza po kąpieli. Ładnie pachnie, bardzo dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Tak jak już wspominałam rozstępów raczej dzięki niemu się nie pozbędziemy, możemy ujędrnić skórę, zmniejszyć troszeczkę ich widoczność (tych białych rozstępów). Jednak gdy produkt odstawimy i przestaniemy go używać, cały efekt przepada.

Ja starałam się smarować tym serum dwa razy dziennie, połączone to było z masażem skóry. Efekty były bardzo słabe, zadowolona byłam z ujędrnienia skóry, ale nic poza tym.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

OK

Używałam tego produktu przez dośc długi czas i wciaz mam tubkę w domu, stosuję na zmianę z innymi.
Moim zdaniem jest to jeden z lepszych produktów, bo po około 4-6 tyg stosowania rozstępy faktycznie się rozjaśniły i zmniejszyły. Skóra jest po nim jędrniejsza i wygładzona to fakt ;)

Minusem jest dla mnie to uczucie chłodzenia bo mimo że cieszyłam się, że to pewnie oznaka skuteczności to nie mogłam znieść tego przeszywającego uczucia chłodzenia.
Poza tym ja przez 4-6 tyg stosowałam go regularnie więc myślę że to głównie dlatego dał taki efekt.

Ale dla mnie i tak jest najlepszy na rozstępy
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jakies 4

niestety nie dla mnie.

rozstępy mam na wewnętrznej stronie ud oraz pod kolanami. nie są to przeraźliwe bruzdy, aczkolwiek są i jest ich sporo... kupiłam zachęcona promocją i pięknie opisanym na opakowaniu działaniem, które miało być widoczne już po miesiącu czy dwóch. stosowałam dosyć regularnie. z początku nie mogłam się nijak przyzwyczaić do tego pieczenia pomieszanego z chłodzeniem i miętowym zapachem w jednym. po kilku dniach zdołałam się jednak do tego przekonać, a nawet polubić jedno i drugie. jednak poza tym efektów nie było. redukcji rozstępów nie zauważyłam, choć moja skóra stała się gładsza.

plus:
- delikatny, miętowy zapach, który z czasem da się przeżyć.
- przyjemne uczucie chłodzenia, choć nie wierzę, że ma to coś wspólnego z jednoznacznym działaniem produktu jak to było napisane na opakowaniu.
- wygładza.

minus:
- bardzo szybko się zużywa, trzeba wysmarowywać garstkę dziennie by coś poczuć.
- jego działanie co do rozstępów ma się miernie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Nope!

Tyle pozytywnych recenzji... a na mnie nie podziałał :-) Redukcja rozstępów jeśli już to bardzo drobna. Przebolalam nawet drażniący mnie zapach eukaliptusa i to cholerne chłodzenie. Na nic to. Być może sprawdza się na świeżych rozstępach?

PS. Mam inne opakowanie - zielone.

Używam tego produktu od: 3 msce, tylko na jeden target ;-)

jest OK !

Stosowałam już wiele produktów na rozstępy,jednak to serum wydaje mi się najbardziej skuteczne. Co prawda ja mam już białe rozstępy, ale przy regularnym stosowaniu tego produktu zauważyłam ich drobną redukcje. Skóra jest jędrna, bardziej elastyczna i gładka, co na pewno działa profilaktycznie przed powstawaniem nowych rozstępów.
Lubię to delikatne chłodzenie podczas stosowania.

Producent zapewnia redukcje 52% rozstępów po 4 tygodniach co niestety nie jest prawdą.

CUDOWNY!

Jakiś czas temu na wewnętrznej stronie moich ud, biodrach, a nawet łydkach pojawiły się koszmarne fioletowe rozstępy. Używałam różnych produktów, ale nic nie działało. Ten okazał się GENIALNY!
Inne mogłam stosować rok i nie było efektów, a przy tym PO PÓŁ ROKU rozstępy PRAKTYCZNIE ZNIKNĘŁY!
Na biodrach i łydkach nie ma śladu, a na udach (tam były już bardzo duże) pozostały jasnokremowe cieniutki linie, których w zasadzie nie widać.
Odpukać nie wracają, więc zrobiłam sobie przerwę, ale w razie czego na pewno do niego wrócę.

PLUSY:
- niewielka cena
- przyjemny chłód po nałożeniu
- gładka, jędrna skóra
- szybkie efekty, a po dłuższym czasie prawie całkowita redukcja problemu

MINUSY
- trzeba bardzo regularnie stosować (dwa razy dziennie)
- trochę długo się wchłania

Ilość zużytych opakowań: około 10