Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu

Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu

Antyperspirant Nivea Deodorant Pearl & Beauty z wyciągiem z pereł zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem oraz wyrównuje koloryt skóry pod pachami i sprawia, że wyglądają one równie atrakcyjnie, jak reszta ciała. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
Może być używany po goleniu i depilacji ponieważ nie zawiera alkoholu i barwników.

ochronne
bez alkoholu
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
podrażniona

Ochrona o pięknym, kwiatowym zapachu

Dezedorant chroni przed potem i to dość dobrze, ma kwiatowy zapach' który bardzo mi się podoba, nie plami. Zdecydowanie największym plusem jest wyróżniający się zapach i ochrona. Kobiece opakowanie również wyróżnia się i to one sprawiło, że sięgnęłam po nie w sklepie. Lubię go bardzo.

Super!moj hit

Kupilam go zachecona promocja. Jestem z niego bardzo zadowolona. Akurat mialam możliwość używania go w ogromne upały i sprawdził się w 100%.
Świetnie chroni przed poceniem. Nie ma mowy o żadnych mokrych plamach potu pod pacha. Nie brudzi ubrań. Jest bardzo delikatny dla skóry. Nawet po depilacji nie szczypie i nie podraznia. Ma sliczny delikatny pudrowy zapach ktory dlugo czuć. Jak dla mnie to poki co moj numer 1!

nie pokochamy się

Och... no nie polubię tego produktu..... pierwsze wrażenie było odrzucające. Po pierwsze śmierdzi dosłownie, ma tak duszący, dziwny zapach, że nie potrafię nawet go opisać.. poza tym nie chroni przed potem, nie niweluje przykrego zapachu... o wydajności nie wspomnę..... Nie kupię ponownie tego dezodorantu.....

depilacja opóźnianie porostu włosów

jest ok

Dla mnie nie ma rewelacji, ale jest ok.
Pachnie trochę mdło, a trochę mydłem.
Chroni n ie długo, ale przez parę godzinek jest w porządku.
Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ odkryłam lepszy a nie dużo droższy ;)

Dobry i łagodny

O dziwo chroni mnie naprawdę dobrze. Kupiłam tę wersję ze względu na ponoć łagodniejsze podejście do skóry pod pachami, ostatnio tego mi było trzeba i nie spodziewałam się więcej, niż wystarczającej w zwykłe dni ochrony, miłe zaskoczenie.
Zapach niestety mi nie pasuje, słodki, ale na szczęście szybko się ulatnia.
Nie zaobserwowałam białych plam, ale zawsze odczekuję chwilę po użyciu z ubraniem się.
Co najważniejsze nic nie podrażnia, nie szczypie, nie piecze i nie wysusza.

tylko zapach

Bardzo przeciętny antyperspirant, który w sumie ma chyba więcej wad niż zalet.

Zalety:
+ mi zapach się bardzo podoba
+ zapach jest długotrwały
+ ochrona przed poceniem dla mnie jest wystarczająca, nie mam żadnych problemów przez cały dzień
+ bardzo często jest w promocji
+ jest wydajny

Wady:
- nie radzi sobie z ochroną przed poceniem w upalne dni

Średni

Antyperspirant ten słabo niestety chroni przed potem i zostawia białe ślady. Jest dosyć tani, ma wygodne opakowanie i dobrą dostępność. Nie podrażnia skóry pod pachami. Zapach nawet przyjemny ale nie zawsze maskuje zapach potu przed którym nie potrafi chronić. Za taką cenę można mieć dużo lepszy antyperspirant. Osobom, które intensywnie się pocą, stanowczo odradzam.

Przeciętny

Kupiłam w promocji za kilka złotych w Rossmannie

+ wydajny
+ bardzo ładny zapach
+ atrakcyjne opakowanie
+ nie brudzi ubrań
+ cena
+ dostępność

- u mnie chroni przed potem tylko na krótko

ok :)

Jestem zadowolona z działania dezydorantu :)
- ładnie pachnie
- chroni cały dzień (nawet w upalne dni )
- nie zostawia śladów na ubraniach
- duże opakowanie
- wydajny

nie...

Hum... co mogę powiedzieć o nim powiedzieć?

* Pierwsze najważniejsze to zapach, pachnie ładnie! Ale? Gdy się nim psykamy to masakra;/ wszędzie go pełno i aż za dużo, i zaczyna nas drażnić (przynajmniej ja tak mam kaszle kicham)
* Nie podrażnia po depilacji, i nie zostawia też brzydkich plam.
* zapach utrzymuje się bardzo krótko,
* przed potem chronić nas nie chroni ( 48h to gruba przesada)
* wydajny
Ja już raczej nie kupię.

Pięknie pachnie i nie podrażnia

Bardzo polecam ten produkt, to jeden z najlepszych antyperspirantów na rynku (jeśli nie najlepszy), które nadają się do zastosowania bezpośrednio po goleniu, nieważne jakim sposobem. Mam wrażenie, że bardzo zmiękcza skórę i nie zauważyłam, żeby zostawiał jakieś plamy na ubraniach. Zapach bardzo delikatny, ale przyjemny, gdzieś na granicy neutralności i słodyczy:) Cena też nie jest jakaś zabójcza, polecam. Długo chroni przed poceniem.
Plusy
- delikatny
- cena
- trwałość
- łatwość użycia
- efektywność
- redukuje podrażnienia
- przyjemny zapach
- nawilża
- łatwość użycia
- świetna jakość
- do każdej okazji
- odświeżający
Minusy
- nie chroni przed mokrymi plamami, więc jeśli ktoś ma z tym problem, ten produkt mu nie pomoże (kiedyś użyłam go przed bieganiem)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Białe ślady & podrażnienia

Antyperspiranty z Nivea są bardzo wysokiej jakości. Dotąd stosowałam antyperspirant Invisible przeciw białym i żółtym plamom, bardzo dobrze się sprawdzał. Ostatnio kupiłam antyperspirant z ekstraktami morskimi, działał dobrze, ale zapach był obrzydliwy. Po nim zdecydowałam się na antyperspirant pearl&beauty. Beznadziejny nie jest, ale już go nigdy więcej nie kupię. Przeważnie chodzę w ciemnych ubraniach, czy to czarnych, czy ciemnoniebieskich. Antyperspirant ten pozostawia na nich niezliczoną ilość białych śladów, ciągle muszę przepierać moje bluzki. Pozostawia białe ślady nawet na jasnoniebieskich bluzeczkach. Antyperspirant Invisible też pozostawiał, ale trochę. Kolejną wadą tego perełkowego antyperspirantu jest to że okropnie podrażnia moją skórę, obojętnie czy po depilacji czy nie. Chyba każdy skuteczny antiperspirant będzie podrażniał moją delikatną skórę, ale ten podrażnia wyjątkowo. Żółtych plam nie pozostawia. Działa całkiem dobrze, zapach jest bardzo ładny. Nie jest drogi, 150 ml kosztuje ok 8 zł w Kauflandzie, i chyba też w Super-Pharm (tam kupiłam Invisible 150 ml za 8 zł). Ale zostawiam go sobie tylko do stosowania w dni w które zamierzam chodzić w jaśniejszych ubraniach i wracam do używania sprawdzonego antyperspirantu Invisible.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml