Zimowa Ochrona, Krem ochronny do rąk

Zimowa Ochrona, Krem ochronny do rąk

Skuteczny preparat naprawczy do spierzchniętych i zniszczonych dłoni. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych o silnym działaniu regenerującym przynosi zmarzniętym dłoniom natychmiastową ulgę, likwidując zaczerwienienia i szorstkość naskórka. Cynamon i imbir posiadają działanie antybakteryjnie, dotleniające i rozgrzewające. Alantoina i witamina E zapewniają właściwe nawilżenie i natłuszczenie naskórka, łagodzą podrażnienia. Dzięki regularnemu stosowaniu preparatu dłonie stają się jedwabiście miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.

przyzwoity

Krem jest dość lekki jak na ochronny krem zimowy. Raczej polecam jako krem domowy. Ma przyjemny zapach, który wbrew temu, co napisane na opakowaniu nie pachnie ani cynamonem ani imbirem. Nie ma działania rozgrzewającego. Pozostawia dłonie nawilżone, bez ochronnej warstewki i bez tłuszczyku na powierzchni.
Wydajny, ponieważ nie trzeba go aplikować co pół godziny, poza tym 100 ml to całkiem sporo jak na krem do rąk.
Ma wygodne opakowanie z klapką i dość przyjemną dla oka tubkę. Polecam jako krem stacjonarny, bo do torebki jest stanowczo za duży.

Używam tego produktu od:1,5 mies

Super!!!

Przepiękny zapach,w którym się zakochałam.Leciutki kremik,ale w sam raz na zimę-nie jest za bardzo lekki.Dobrze nawilża.Próbowałam go kupić ponownie,ale akurat go nie było-musiałam kupić kilka innych.Niska cena.Próbowałam nim kiedyś smarować usta,gdy pod ręką nie miałam pomadki-spisał się doskonale i w tej roli.

Używam tego produktu od:używałam