Brylantowy Blask, Wosk do włosów modelujący bardzo mocny

Brylantowy Blask, Wosk do włosów modelujący bardzo mocny

Wosk ożywia fryzurę, pozwala na jej wymodelowanie, poprawia jej strukturę, nadaje włosom połysk.

Skład: aqua, ceteareth-30, peg-7 glyceryl cocoate, oleth-10, coco-caprylate/caprate, ppg-20 methyl glucose ether, glycerin, sorbitol, distearyldimonium chloride, panthenol, dimethicone copolyol, benzophenone-4, parfum, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, sorbic acid

Bardzo dobry produkt

Mam kręcone, długie, suche i puszące się włosy.

Wosk stosowałam TYLKO na mokro. Wduszałm we włosy przed suszeniem - i pod kątem takiego zastosowania oceniam.

*włosy nie puszyły się
*loki były podkreślone
*dobrze utrwalał
*nie sklejał
*dyskretnie i naturalnie nabłyszczał
*włosy przy regularnym używaniu zachowywały odpowiednią wilgotność
*miał przyjemny zapach
*był bardzo tani i ogólnodostępny
*dość wydajny (stosowałam codziennie)

Od czasu kiedy zniknął z rynku (razem z jego godnym zamiennikiem z Wella) nie znalazłam żadnego produktu który sięgałby im do pięt. (a stosowałam wszelkie drogie produkty profesjonalne - NIC)

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Na same końcówki

Mam krótkie włosy i używam tego wosku do okiełznania pojedyńczych kosmyków. Dzięki temu moje włosy nie wyglądają jak pierza z poduszki, a mam je naprawde cienkie i proste jak druty, w ogóle ciężkie do ułożenia.
A głowe myje codziennie bo nie lubie przetłuszczonych wlosow, wiec akurat natłuszczenie mi nie przeszkadza.
Dałam 3 bo nie mam porównania z innymi firmami.

Używam tego produktu od: ponad 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie jednego

ok

nie uzywam raczej kosmetykow modeujacych ale na wosk namowila mnie fryzjerka-do podkreslania koncowek.no i sprawdza sie w tej roli.jak rowniez pomaga niwelowac sianko ktore czasem pojawia sie na glowce-kiedy kazdy wlosek sterczyw inna strone-ten wosk sobie poradzil.nie zauwazylam aby przeciazal lub przetluszczal wlosy-na drugi dzien jakby go nie bylo...zapach mnie osobiscie nie przeszkadza.wg mnie wosk jest calkiem spoko-daje mu 3* poniewaz nie mam porownania z innymi teog typu produktami.

Cellulit adipocyty

strasznie skleja

Kupiłam jakies 2 lata temu, jeden jedyny raz i nigdy wiecej... Strasznie skleja włosy, dla mnie to koszmarek. Wróciłam spowrotem do wosku Joanny...

no nie wiem

w zasadzie jest ok. wiadom o,ze trzeba go nabierac bardzo niewielka ilosc, bo inaczej tłusci włosy. daje ładny efekt, jezeli podkresla sie nim koncówki dlugich włosów - ja uwielbiam kiedy są ciężkie i nie rozsypują sie boki. ma nie miły zapach i n drugi dzień po użyciu trzeba myc głowę

sama nie wiem..

dałabym mu tak 2,5 gwiazdki, ale ze nie ma- daje 2 :) nie jest zły do bardzo krótkich fryzurek i gdy chcemy podkreslić jakies wystające POJEDYNCZE kosmyki włosów :) przy takich włoskach jak moje obecnie ( za brodę) jest zbyt ciezki - obciąża i przyklapuje włosy no i jak to wosk NIESTETY bardzo je natłuszcza, az tak bardzo,ze na nastepny dzien trzeba myć łepek , co sporym utrudnieniem jest ;) bo z reguły włoski spokojnie wytrzymują mi trzy dni :) nie odważyłabym się zastosować tego wosku na całą głowę ;) tylko jak mówię na kosmyki, albo zeby podkreślić efektowny, zygzakowaty przedziałek :)

dobry

spełnia swoje zadanie, włosy są błyszczące, można je ładnie ułożyć. Mam jednak wrażenie ,że przeciąża włosy. Za to więc odejmuję gwiazdkę