Zimowa Ochrona, Krem rozgrzewający do stóp

Zimowa Ochrona, Krem rozgrzewający do stóp

Skuteczny krem do codziennej pielęgnacji zimnych stóp. Zawarty w recepturze imbir ma działanie antybakteryjne i dotleniające. Dzięki temu preparat wpływa na poprawę krążenia krwi i przyjemnie rozgrzewa. Olejek migdałowy delikatnie natłuszcza i wspomaga procesy regeneracji naskórka. Regularne stosowanie kremu sprawia , że skóra stóp staje się miękka, gładka i przyjemna w dotyku.

Bardzo fajny

Mój faworyt ostatniej zimy. Liczyłam co prawda na bardziej spektakularne rozgrzewanie moich wiecznie lodowatych stóp i tego się nie doczekałam, jednak pod każdym innym względem spełnił moje oczekiwania.
Jak juz napisałam nie rozgrzewa znacznie, ale przez to, że nie zawiera miętowych olejków, nie powoduje uczucia dodatkowego wychłodzenia stóp. Nie jest gęsty, jak na krem do stóp można powiedzieć, że ma dość lekką konsystencje, a mimo to bardzo dobrze nawilża. Myśle że z szorstkimi, wysuszonymi stopami by sobie nie poradził, ale moje dość wypielęgnowane utrzymywał w naprawde dobrej kondycji.
Kolejnym plusem jest niska cena.
Polecam!

Używam tego produktu od: ostatnie pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 lub więcej

Moich stóp nie rozgrzewa

Ja niestety rozgrzewających właściwości tego kremu nie doświadczyłam. Po cichu liczyłam na wyraźne natychmiastowe rozgrzanie, a nie doczekałam się nawet delikatnego rozgrzania po upływie dłuższego czasu od aplikacji (kilka razy przeprowadziłam mały eksperyment, smarując tym kremem tylko jedną stopę i nie zaobserwowałam żadnej różnicy).
Co do właściwości pielęgnacyjnych, są one średnie (choć zaakceptowałabym je, gdyby krem rzeczywiście rozgrzewał).
Przyjemność stosowania nienajgorsza, choć zapach mnie nie zachwycił. Konsystencja przyjazna, wchłanianie na przyzwoitym poziomie.
Mimo, że większość cech kremu jest na "trójkę", wystawiam tylko 2*, gdyż kosmetyk nie wywiązuje się w moim przypadku ze swojego podstawowego zadania nawet w stopniu minimalnym.

Tak ,tak ,tak

Krem bardzo dobrze rozgrzewa stopy w zimowe noce, krem ślicznie pachnie i nawilża stopy przy czym nie jest tłusty i ma lekka konsystencje.

Jest wydajny przy codziennym smarowaniu stop od listopada jeszcze nie zużyłam całego opakowania

Ładne opakowanie zachęca do zakupu tak samo jak niska cena:)

Używam tego produktu od:9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Quality Missala Jak dobierać perfumy

B. sympatyczny :)

Plusy:)
- działanie rozgrzewające,
- śliczne opakowanie,
- niska cena (zapłaciłam za niego 2, 50zł)
- fajna konsystencja (nie za tłusty, nie za rzadki)

Minusy:(
- szkoda, że nie pachnie cynamonem.

Bardzo fajny kremik, wygładza i zmiękcza skórę stóp, poprawia ich wygład i sprawia, że są ciepłe. ;)

Używam tego produktu od: kilku dni

żałuję że go kupiłam

tak jak w opisie na opakowaniu krem nawilża delikatnie.. dla mnie zbyt delikatnie. Stopa jest sucha tylko miejscami miękka. I muszę się ratować balsamem do ciała neutrogena po którym niejednokrotnie odczuwałam większe grzanie niż po kremie kolastyna, którego działanie rozgrzewające jest bardzo słabo zauważalne przeze mnie.

ładny zapach, nie drażni - ale zapach to za mało bym chciała kupić ten krem ponownie

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

działa

Zestaw kosmetyków Kolastyna z serii zimowej wpadł w moje ręce przypadkiem - został wygrany. Sama pewnie nie kupiłabym kolejnego kremu do stóp, ale skoro pojawił się w moim domu postanowiłam go wypróbować.
Krem ma dość lekką konsystencję - z początku myślałam, że nie będzie miał dość mocy by pielęgnować stopy, ale okazało się, że sobie radzi. Rano stópki sa gładkie i bez zadziorków na pietach.
Pachnie przyjemnie, nie miętowo czyli jak najbardziej ok. Po ok. 10-15 minutach od nałożenia wyraźnie czuć, że stopy robią się cieplutkie - czasem przed poznaniem tego kremu rozgrzanie stóp przed snem zajmowało mi godzinę :( Ja jestem zadowolona, bo czegoś takiego potrzebowałam dla moich zimnych stópek
Używam tego produktu od:kilka tyg