Velvet Skin, Depilator w nawilżającym żelu (dwa rodzaje)

Velvet Skin, Depilator w nawilżającym żelu (dwa rodzaje)

Depilator w unikatowej formie nawilżającego żelu to najnowocześniejszy sposób na komfortowo wykonaną i bezbolesną depilację. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i jedwabiście gładką.
Żel rozprowadzamy na owłosionych partiach ciała i po upływie zalecanego czasu usuwamy go razem z włoskami gąbką, pod strumieniem wody.
Depilator jest dostępny w dwóch wariantach:
MOMENT 3 minuty - do wszystkich partii ciała
XPERT - do wrażliwych partii ciała
W komplecie: saszetka z balsamem po depilacji, spowalniającym odrost włosów

Cena: ok. 8zł / 100ml

Beznadziejny

Kupiłam ten żel ponieważ lubię testować kosmetyki w poszukiwaniu tego naj. Tu niestety spotkało mnie rozczarowanie (oceniam wersję moment)
* żel wyjątkowo okropnie śmierdzi
* jest niewydajny
* brak jakiegokolwiek aplikatora
* nie dał ŻADNYCH REZULTATÓW mimo że był nałożony ok. 15 min

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: użyłam tylko 2 razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Kiepski

Chemicznie, nieznośnie śmierdzi, konsystencja jest zbyt rzadka, daje radę rozpuścić tylko cienkie i delikatne włoski, a i tak nie wszystkie, zwykle depilację musiałam poprawiać zwykłą maszynką jednorazową. Może i jest niedrogi, ale niewydajny. Nie ma nawet mowy o usunięciu grubych, ciemnych włosów na łydkach...
Miałam nieprzyjemność używać wersji Xpert

TOTALNE DNO!

Kupiłam z braku laku - bo mojego ulubionego kremu do depilacji nie było. Żel ma za rzadką konsystencję, nie nadaje się nawet do włosków na nogach! Bardzo, ale to bardzo brzydko pachnie. Trzeba po jego użyciu wietrzyć łazienkę. I nie wiadomo jak usunąć potem włoski?? Próbowałam szpatułką od innego kremu - nic. Gąbką, myjką - nic. W końcu wzięłam maszynkę i ogoliłam zbędne owłosienie. A ten depilator zbiera teraz kurz na półce.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Manicure - gradientowe kropki

Okropny

- brak aplikatora, ani szpatułki, ani gąbeczki (którą radzą nakładać)
- żel wylewa się z tubki litrami, gdy chce się użyć kropelkę
- śmierdzi straszliwie
- n i e d z i a ł a ! mam bardzo delikatne włoski na nogach, a żel nie poradził sobie nawet z nimi do końca (a trzymałam go na nogach stosunkowo długo)
- włosy odrastają błyskawicznie

Używam tego produktu od:jedno użycie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

...

Chciałam kupić mój ulubiony krem do depilacji Vipera- pani z drogerii poradziła, żebym wzięła żel, bo jest jeszcze lepszy... Kłamczucha wstrętna :P Nigdy w życiu nie używałam gorszego specyfiku. Strasznie spływa, śmierdzi i przerzedza włosy zamiast depilować. Nie ma w opakowaniu żadnej gąbki ani szpatułki. Okropieństwo, nigdy więcej...

Używam tego produktu od: kilka podejść

Dobry

Ja nabyłam wersję XPERT i uważam, że dla dziewczyn, które nie mają ciemnych i twardych włosków będzie on niemalże idealny. Ja niestety mam takie i na koniec musiałam sobie pomóc maszynką.
Zgadzam się z opisem na pudełku, że po zabiegu skóra jest nawilżona i gładka. Może nie jedwabiście gładka, ale lepszy rydz niż nic ;)
Plusem tego preparatu jest zapach, który można określić pomiędzy bardzo słaby a słaby, nie wyciska łez z oczu podczas nachylania się nad nogami. Natomiast brakuje mi szpatułki do aplikacji żelu.

Używam tego produktu od:dziś