Petrole z chlorofilem, Lotion do włosów ciemnych, normalnych i zniszczonych (stara wersja)

Stanowi połączenie tradycji ludowych z najnowszą wiedzą. Preparat dwufazowy zawiera naturalne ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, bezwonną naftę kosmetyczną oraz chlorofil - naturalny składnik części zielonych roślin.
Polecany jest do włosów ciemnych i farbowanych na ciemno. Eliminuje łupież i łojotok. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co pobudza i przyspiesza odrost włosów.
Stosowany systematycznie i codziennie utrzymuje włosy miękkie i z połyskiem, zapobiega wypadaniu włosów i rozdwajaniu ich końcówek, regeneruje włosy ciemne i farbowane na ciemno, wzmacnia cebulki włosów.

• Aqua,
  • Cl 42080,
  • Cl 13065,
  • Cl75810

Fajny!

Jak dla mnie lotion posiada bardzo przyjemny zapach...w porównaniu do seboradin niger - cudowny :)
Działa na końcówki, sprawia że się nie rozdwajają; odżywia włosy dodając objętności...wydaje mi się że pogłebia ich kolor. Jestem bardzo zadowolna z zakupu, napewno do niego wrócę.
Minus za butelkę - mogli dodać atomizer.

Używam tego produktu od: w tygodnie

zbedny wydatek

Co mogę napisać, ani mi sie po nim włosy drastycznie nie zniszczyły, ale i tez nie zauważyłam jakiejś mega wielkiej poprawy. Wiec po co kupować?. Zapach mi przypomina starta marchewkę, dla mnie jest przyjemny :).
Myślałam, że skoro jest do ciemnych włosów o troche je przyciemni, ale tego nie robi.
Włosy mi sie po nim nie zaczeły przetłuszczać, ale ciężej mi je rozczesać.

Używam tego produktu od: pare miesiecy

zepsuł się

Kupiłam go w marcu po dłuższej przerwie i stwierdzam z bólem serca, że kosmetyk jest gorszej jakości niż kiedyś.
Po kilku zastosowaniach wydaje się, że włosy sie poprawiają, mniej elektryzują i mniej puszą, natomiast po miesiącu mniej więcej stosowania, stan włosów mi się drastycznie pogorszył, zaczęły sie rozdwajać i szybciej przetłuszczać, na domiar złego skóra głowy zaczęła swędzieć i przetłuszczać się na potęgę. Lotion poszedł w odstawkę, szamponu i odżywki nie zmieniłam, trybu życia i diety też nie, i stan włosów i skóry się poprawił. Butelka wylądowała w śmietniku i nie sądzę żebym mu dała kiedyś jeszcze szansę.

Używam tego produktu od: wiosną około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 kiedyś, drugie niepełne teraz

Manicure - marynarskie paski

Wzmacniający

Stosowałam lotion Petrole i wszystkim mającym osłabione włosy mogę go polecić - wzmacnia i regeneruje, włosy są po nim miękkie i błyszczące (to zasługa zawartej w nim nafty kosmetycznej).Lotion ma całkiem znośny zapach i jest wydajny, działa lepiej niż niejedna odżywka - ale nie oczekujmy cudownych efektów po kilku zastosowaniach.

Używam tego produktu od: pół roku temu przez 2 - 3 m - ce