Giordani Gold, Mosaic Splendor Powder (Mozaika pudrów)

Giordani Gold, Mosaic Splendor Powder (Mozaika pudrów)

Pojemność 7,5 g

Lekka woalka z pudru nadaje twarzy gładki, promienny wygląd, delikatność i miękkość. Stosuj jako kosmetyk brązujący, by rozświetlić cerę ciepłym blaskiem. Gąbkowym aplikatorem nałożysz puder idealnie równo.
Występuje w dwóch odcieniach: Natural Bronze i Natural Radiance

Cena: 67zł / 7,5g

świetny w roli różu

Przypuszczam, że tego kosmetyku już od dawna nie można dostać skoro recenzje niżej są z roku 2008 ;)

Puder ten jest właściwie własnością mojej mamy, ja go od czasu do czasu podkradam. Mimo że jest pewnie dłuuuugo po terminie ważności, nic nie stracił ze swoich właściwości, więc pozwolę sobie go zrecenzować.

Mam kolor Natural Bronze.

+ estetyczne i wygodne opakowanie. Nie otwiera się samo, ma duże lusterko, jedyna rzecz, która mnie denerwuje to to, że nie można ustawić lusterka w wybranej pozycji, tylko od razu leci do tyłu - ja lubię takie produkty, gdzie mogę sobie otworzyć pudełeczko i postawić lusterko w wybranej pozycji, z takim \'lecącym\' ciężko się pomalować ;)
+ wydajność ogromna, wygląda na to, że ten puder ma kilka lat, a zużyta jest może połowa (mama używa regularnie)
Nic nie jest pokruszone, nie pyli, a puder często podróżuje u mamy w torebce.

KOLOR:
Szczerze - nie wyobrażam sobie stosować go na całą twarz (jestem raczej blada, może by się sprawdził na ciemniejszej karnacji). Ja używam go tylko i wyłącznie jako różu - daje taki brązowawo-koralowy kolor, który oczywiście można stopniować. Co lubię w tym kosmetyku to to, że bardzo gładko się rozprowadza - nakładam oczywiście pędzlem - wystarczy odrobina, by uzyskać smużkę koloru na policzkach. Bardzo ładnie się wtapia, nie robi plam, dodatkowo jest trwały i nie zmienia koloru. Ma delikatne drobinki (widoczne raczej w świetle sztucznym i pełnym słońcu niż w zwykłym świetle dziennym) i dzięki nim kolor nie jest matowy, płaski. Powiem szczerze, że odcień, który nim uzyskuję, jest naprawdę twarzowy i żaden z moich różów jak na razie nie dal mi podobnego.

Nigdy mnie nie zapchał, nie podrażnił. Można go też stosować jako cień do oczu, chociaż daje raczej bardzo delikatny efekt.

Fajny kosmetyk, sama bym go pewnie nie kupiła, ale kobietom lubiącym takie pudry jak najbardziej polecam (gdyby się jeszcze kiedyś pojawił w katalogu oczywiście :D)! Ładny kolor + łatwość stosowania, solidne opakowanie, czego chcieć więcej?

Cena regularna w mojej opinii za wysoka, ale pewnie w promocji można go było kupić za połowę tej kwoty.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego (na spółkę z mamą)

podkreśla piękno - naturalnie

Przeglądając katalog, w którym się znajdowała od razu zwróciłam na nią uwagę. Wiedziałam, że muszę ją mieć. I nie zawiodłam się.:-) Po nałożeniu podkładu, pudru całość uzupełniam mozaiką, co nadaje twarzy subtelnego wyrazu, promienistego wyglądu. Kolorek można stopniować, w zależnośći od upodobań. Twarz, szczególnie przy oświetleniu, staje się niesamowicie gładka i pełna blasku. Gorąco polecam !!!Używam tego produktu od: grudnia 07

świetny kosmetyk

Bardzo dobry kosmetyk w pięknym i trwałym opakowaniu.
Gąbka do niego dołączona jest calkiem zbędna, bo i tak nakładam wszystko pędzlem :)

Puder bardzo ładnie brązuje, ale wydaje mi się, ze daje nieco słabszy efekt niż kulki brązujące.
Jest trwały i bardzo wydajny. Opakowanie mam już od ponad roku, a zostało go bardzo bardzo dużo.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

depilacja zalety

w porzadku

Nie zachwywac sie tak jak poprzedniczki. Mam rozowa wersje. W minimalnej ilosc mozna uzywac na cala twarz, delikatnie, satynowo matuje, w wiekszej sprawdza sie jako roz. Uzywam tez kilku "plamek" jako cienia do powiek. Slliczne opakowane - zlote, ciezkie, trwale, ale plaskie, ladnie zdobiona gabka, choc zupelne nie potrzebna - tylko pedzel! Nie kupie, bo w sumie nie widze sensu posiadania puderniczki z lusterkiem iz kosmetykiem, ktorego i tak nie bede uzywac poza domem, a w domu wole uzyc kulek czy rozu. I pewnie go juz nie bedzie.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Super

Nie jestem fanką kosmetyków Oriflame, ale ten jest super. Mam odcień Bronze. Stosuję go bardziej jako róż do policzków, niż kosmetyk brązujący. Buźka wygląda fantastycznie!!! Oczywiście do nakładania stosuję pędzel, a nie dołączony puszek. Opakowanie też niezłe, a do tego kupiłam go z katalogu w promocyjnej cenie za całe 35 zł. Chociaż nie jest go chyba za wiele. Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

TO JEST TO:)

Jestem szczęsliwą posiadaczką odcienia natural bronze. To nawet ciemny, ładnie podkreśla policzki, a zwłaszcza moją opaleniznę:D Cena nie jest niska to fakt, ale myślę, że się opłaca. Tylko... ten aplikator;/ Ja wole nakładać pędzlem i jest naprawdę super. polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni

Super!!!:)

Świetny! Mam odcień Natural Radiance, który do mojej dość jasnej cery jest idealny. Pięknie rozświetla cerę, dodaję kolorytu. Zamknięty w pięknym, złotym i dość funkcjonalnym opakowaniu. Polecam, bo cena nie jest bardzo wysoka w porównaniu z jakością! Jeżeli będzie jeszcze w katalogu to na pewno kupię:)

Używam tego produktu od: 4 miesięcy??
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem fajny

Jestem bardzo zadowolona z mozaiki. Mam odcień Natural Bronze.. Jest to moim zdaniem najlepszy z pudrów Oriflame.. Efekt można stopniować od jasnego do ciemnego brązu.
Opakowanie też ładne z dużym lusterkiem.Używam tego produktu od: miesiąca

fajny i delikatny

Fajny delikatny bronzer-rozświetlacz. Nie daje efektu cegły. Nie brązuje zbyt mocno. Lekko rozświetla. Dla cer średnich będzie super. Do śniadych - nieco za jasny. Mam odcień brązów.
Ładne, eleganckie opakowanie. Plus - lusterko. Minus - lusterko jest ciężkie w stosunku do wagi opakowania i przeciąża całość - nie da się podtawić otwartedo opakowania, trzeba je położyć płasko lub trzymać w ręce.
Trochę drogi jak na tą pojemność.
Bardzo mi się podoba delikatny efekt, jaki nadaje na mojej cerze :)

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.

fiu fiu fiu :)

Powiem tak: w zasadzie nie ufam kosmetykom katalogowym bo to nic innego jak kupowanie kota w worku (przynajmniej z mojej perspektywy tak to wygląda po kilku nietrafionych zakupach z katalogów różnych firm) i miałam opory co do zakupu tego pudru. Postanowiłam jednak zaryzykować i kupiłam te prasowane kulki w odcieniu natural radiance. Jakież było moje zaskoczenie (pozytywne!!!!) kiedy go użyłam po raz pierwszy ! Mam bardzo bladą skórę i obawiałam się, że efekt może być nienaturalny. Nic z tych rzeczy !!! Ilość pudru bez problemu można dozować co pozwala uzyskać mniej lub bardziej widoczny efekt. Puder nadaje skórze ciepły, beżowo - różowawy (ale minimalnie) odcień a dodatkowo subtelnie rozświetla dzięki drobinkom w jaki go zaopatrzono. Jak dla mnie bomba.
Poza tym mozaikę umieszczono w bardzo eleganckiej, typowej dla serii Giordani Gold puderniczce z lusterkiem. Jako minusy mogę podać małą pojemność pudru i z trudem otwierające się pudełko (trochę muszę się namęczyć żeby dostać się do zawartości ale być może mam jakieś wadliwe opakowanie i w innych przypadkach problem nie występuje). Nie wiem czy uda mi się ponownie kupić ten puder bo podobno ma być tylko w kilku katalogach a ja baaardzo długo "wykańczam" tego typu kosmetyki.
Jednym słowem: POLECAM !

Używam tego produktu od: dwóch tygodni