Lovely, Preparat szybkoschnący

Lovely, Preparat szybkoschnący

Preparat znacznie skracający czas schnięcia lakieru. Nałożony również na niego przedłuża jego trwałość.
Jest bardzo wydajny i skuteczny.
Skraca czas schnięcia lakieru do ok. 60s.

Nic specjalnego

Właściwie w przypadku tego specyfiku nie ma co się rozwodzić nad długim wstępem, więc po prostu wypiszę jego cechy:

Zalety:
- schnie dosyć szybko, jednak tylko jeśli jest nałożony na już wyschnięty lakier
- calkiem praktyczna buteleczka, nawet jeśli zostało go niewiele to i tak można "słoiczek" przechylić i bezproblemowo wybrać resztkę pędzelkiem

Neutralnie:
- konsystencja trochę zbyt wodnista, przez to trudno go nałożyć w rozsądnej dawce;

Wady:
- MĘTNIEJE PO WYSCHNIĘCIU! Na lakierze z drobinkami brokatu nie wygląda to jeszcze tak tragiczne, ale gdybym nałożyła go (nieświadoma jeszcze tego jak się zachowuje) na czarny lakier, to bardzo niemile bym się zaskoczyła!
- ani trochę nie wydłuża żywotności lakieru do paznokci;
- lakier odchodzi całymi płatami!
- wbrew zapewnieniom procucenta wcale nie poprawia kondycji paznokci.

Za taką cenę o wiele lepiej sprawdza się Miss Sporty Nail Expert Base & Top Coat.

Sprawdza sie

Ten top coat spelnia swoje zadanie. Nalozony na lakier sprawia ze wysycha momentalnie, utwardza paznokcie i przedluza trwalosc lakieru na okolo 3-4 dni. Na dodatek pieknie nablyszcza.

Plusem jest takze to ze nie powstaja takie male babelki jak przy innych produktach tego typu.

Cena niska ok 7 zl w Rossmanie.

Buteleczka charakterystyczna. Troche jak ampulka ale mi to akurat nie przeszkadza.

Dla mnie bomba;-)

Używam tego produktu od: dwoch meisiecy
Ilość zużytych opakowań: pol

masakra

Kupiłam z ciekawości,bo nie używam tego typu produktów i się zawiodłam.Kończę jako odżywkę do panzokci.

*Dostępny jest w każdym Rossmanie za ok.7-8 zł.

*Wygodne opakownie coś a\'la słoiczek,można przechylić i zużyć produkt do końca.

*Pędzelek długi,cienki,wygodny w użyciu,nie rozwarstwia się,itd.

*Sam produkt ma schnąć w ok.60 sekund i nałożony na "gołe"paznokcie cieniutką warstwą schnie tyc dłużej.
Nakładany na lekko podschnięty lakier lubi go lekko rozpuszczać i lakier schodzi w niektórych miejsach.Na pewno nie wysycha w 60 sekund.Paznokcie schną w normalnym tępie.

*Ładnie nabłyszcza.

*Odłazi z paznokci płatami.Używałam z wieloma lakierami i na każdy nałożony lakier działa tak samo.Na drugi dzień lub podczas kąpieli lakier można zrywać z paznokci,bo tak odchodzi.Chyba w tych produktach nie o to chodzi.Stosowany na "gołe"paznokcie także schodzi.

*Używam od października i nic się z nim nie dzieje.Nie gęstnieje,ani nic.

Zużywam go jako odżywkę do paznokci i wydaje mi się,że paznokcie są dzięki niebu twardsze i szybciej rosną.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2014 do teraz

Wibo na wiosnę 2015

może być

Świetny lakier nawierzchniowy!
+utwardza paznokcie - dzięki niemu udało mi się je w końcu zapuścić
+szybko schnie
+płytka błyszczy i lakier naprawdę utrzymuje się kilka dni mimo np. mycia naczyń
+niska cena
+dostępność

-opakowanie

Edycja: Po kilku malowaniach na kolorowy lakier mętnieje i nie nadaje się już do niczego.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

zadziwił mnie

kupując go nie spodziewałam się niczego nadzwyczjnego, potrzebowałam jakiegoś bezbarwnego lakieru i wzięłam najtańszy, jednak ten top coat mnie zdziwił. Nie spełnia obietnicy o szybszym wysychaniu, ale za to świetnie utwardza paznokcie i utrzymuje na nich lakier przez tydzień, nakładam dwie warstwy na lakier i mam spokój na minimum 5 dni. Nie daje maksymalnej oceny, bo nie do końca podoba mi się mało precyzyjny pędzelek i bardzo lejąca konsystencja,na szczęście to bezbarwny lakier wiec nie widać błędów w nakładaniu. Podsumowując, polecam wypróbować, za te pieniądze naprawdę warto

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Liczyłam na coś więcej

Lakier zamknięty jest w słoiczku. Posiada on standardowy pędzelek i lejącą się konsystencję. Wysusza on nieco szybciej paznokcie, jednak nie jest to czas 30 sekund o jakich mówi producent. Nie zdarzyło mi się aby wysuszacz spowodował bąbelkowanie lakieru.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

porażka.

Nie warto. Minusy:
-bardzo dziwna konsystencja trudna do nałożenia
-lakier wcale nie wysycha o wiele szybciej
-zupełnie nie nadaje się jako top coat, bo nie przedłuża trwałości lakieru
-bardzo rozpuszcza lakier, co sprawia, że chociażby jedno pociągnięcie pędzelkiem więcej sprawi, że lakier się zmyje

Produkt jest bardzo wydajny, co akurat w tym przypadku jest również minusem.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Niestety nie sprawdził się...

Liczyłam na to, że będzie to tani odpowiednich droższych wysuszaczy do paznokci. Niestety tak się nie stało :(. Owszem nieco przyspiesza wysychanie lakieru, ale po całkowitym wyschnięciu pojawiają się bąbelki na każdym paznokciu. Wygląda to nieestetycznie i już z daleka widać, że coś jest nie tak i powierzchnia paznokcia nie jest całkowicie gładka. Plus to niska cena, ale moim zdaniem i tak nie warto. Polecam zainwestować w coś droższego, ale dobrego jak Seche Vite, Poshe, czy Sally Hansen Insta Dri.

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

sama nie wiem

+ szybko schnie
+ nabłyszcza
+ jest tani
+ łatwo dostępny
+ przedłuża wytrzymałość lakieru

- rozpuszcza lakier ( pędzelek się barwi) niemożliwe jest pokrycie nim paznokci z wzorkiem, ponieważ rozmazuje lakier ( oczywiście nakładałam na wyschnięty lakier)
- świeży lakier ma konsystencje strasznie leistą, przypomina wodę przez co lakier strasznie spływa z pędzelka i łatwo nim coś poplamić
- szybko schnie w opakowaniu - nie da się go zużyć do końca mimo regularnego stosowania

Ilość zużytych opakowań: 3/4 buteleczki

Rozczarowanie

Kupiłam skuszona dostępnością i niską ceną. Na początku użytkowania byłam zadowolona - wyrównywał powierzchnię paznokcia, nabłyszczał, nie uszkadzał płytki i nieco przedłużał trwałość lakieru. Kłopoty zaczęły się, gdy zgęstniał [dość szybko]. Lakier pod jego warstwą blaknie, sam top ciągnie się, ciężko go równomiernie rozprowadzić, może też bąbelkować. Mało tego - lakier na drugi dzień odchodzi całymi płatami. Obojętnie jaki - Rimmela, KOBO, ELFa... Zaryzykowałam i nałożyłam jeden z nich bez topa - trzyma się bez zarzutu. Jestem więc pewna, że to wina tego pożalsięboże utrwalacza. Używam drugiej buteleczki, więc to nie kwestia felernego egzemplarza. Więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie i nie wracam do niego więcej

NIEWYPAŁ

Kupiłam go czytając pozytywne opinie na wizażu.
Dla mnie nie jest wart tych 7zł

Użyłam go raz z czerwonym lakierem z miss sporty. Nie wiem czy to zasługa tego lakieru czy top coatu, ale lakier wgl nie wysechł . Zmyłam paznokcie i tyle.
Dałam mu druga szansę . Tym razem połączył się z lakierem, ale na drugi dzień odchodził płatami razem z kolorem. Po tym rzuciłam go w kąt. Nie sprawdził się nawet jako utwardzacz na czysty paznokieć bo znowu odchodził płatkami. Nie polecam.

I tak, i nie

Skusiła mnie dość niska cena ( chyba 7,49zł - z tego co czytam to podrożał o 3 zł). Jednak nie jestem do końca zadowolona i chyba więcej go nie kupię.

Plusy:
+ przedłuża trwałość lakieru i to znacznie, z lakierem MNY jest mocno kompatybilny i trzymał mi się 7 dni!
+ w miarę szybko wysycha, ale nie z każdym lakierem równie szybko
+ dość ładnie nabłyszcza
+ utwardza płytkę paznokcia

Minusy:
- przede wszystkim największy minus to rozpuszczanie lakieru - nie ma mowy zrobić sobie wzorek i pociągnąć nim, bo wszystko zostanie rozmazane
- jak spadnie kropla na lakier to momentalnie wszystko jest rozpuszczone i widać niepomalowany paznokieć
- pędzelek barwi się lakierem, który pokrywamy, mój top coat z bezbarwnego stał się różowo-morelowy (ostatnio często używałam koralowych lakierów)
- z niektórymi lakierami nie jest kompatybilny ;) np. używając lakierów E.L.F\'a schodzą one po jednym dniu, całym płatem

Podsumowując - raczej nie kupię go, bo to rozpuszczanie doprowadza mnie do szewskiej pasji :P

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pół jednego opakowania.