Visions*, Visions Peach Me Perfect Skin Glow (Żel rozświetlający)

Visions*, Visions Peach Me Perfect Skin Glow (Żel rozświetlający)

Nadaje cerze naturalny, brzoskwiniowy połysk. Witamina C rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, a prowitamina B5 ją nawilża. Stosuj samodzielnie lub jako rozświetlającą bazę pod zwykły podkład.

znakomity

Jestem zachwycona tym żelem/podkładem.Zawsze stosuję go samodzielnie gdy nie mam problemów z cerą.Doskonale wyrównuje koloryt, sprawia, że buzia wygląda rześko, wręcz promienieje.
Gładko się go rozprowadza, jest bardzo delikatny, nie pozostawia smug, idealnie wtapia się w skórę i choć ma zadanie raczej rozświetlające powoduje, że moja buzia trochę później niż zwykle zaczyna się świecić a nawet wtedy nie wyglądam jak ozdoba choinkowa ;)
Do tego ładny zapach, może ciut chemiczny, ale ja właśnie takie lubię:)

Aha, jest wydajny.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dla jednolitej cery

Jesli ktos chce uzyskac efekt podkladu to nie dla niego,poniewaz jest to zel ktory rozswietla twarz i dzieki niemu twarz nabiera jakby opalenizny.Jednak jesli ktos chce zakryc piegi, znamiona czy cos to nie dla niego nie daje efektu krycia. Jest dla osob z jednolitym kolorem cery.Wtedy wyglada wspaniale.:)
Doskonale jako baza pod podklad (roswietla cere).

Używam tego produktu od:1 rok

pięknie pachnie, piękny efekt

Używałam na policzki, efekt jest bardzo fajny. Rozświetla, nadaje świeży koloryt Używam tego produktu od: 3 miesiące używałam

Make up no make up H&M

zwyczajny gadżet

taki sobie oto mazideł;)jak komuś jest potrzebny to może i dobry ja go kupiłam bo jestem maniaczką kosmetyków używam go na ramiona i dekolt w słońcu ładnie się mieni i tyle .nie żałuje bo kupiłam go w promocji za 6.90 za podana cenę nie nabyłabym go napewno

Używam tego produktu od:pół roku

Lubiłam :)

Spełnia obietnice producenta!
Buzia piękna, gładziutka, rozświetlona!
Pięknie pachnie!
Przystępna cena!

Szkoda, że go wycofują. Stosowałam go w okresie wiosenno-letnim zamiast podkładu.
Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat wydajności, ponieważ mniej więcej w "połowie" tubki oddałam go siostrze, która również była nim zachwycona. Prawdą jest jednak, że nie trzeba było dużo go nakładać :) Nie wiem, jak sprawdza się u osób z problemami skórnymi. Warto go wypróbować. Polecam każdej wizażance!
W katalogu 17 kosmetyk pojawia się po raz ostatni.

Używam tego produktu od: wiosna-lato

Rewelacja!

Tak, tak, tak! To jest to! :D

Nadaje cerze super świeży wygląd,
czuję jakby ją pielęgnował.

Owszem, do zapachu trzeba się przyzwyczaić, ale nie jest tragicznie.

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 0,5

nawet nawet

ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, rozświetla i wygląda dobrze na twarzy, cena nie jest wygórowana :) Aktualnie już mi się kończy, nie jest za bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

świetny !!

Ten kosmetyk jest świetny :) ja też mam bzika na punkcie rozświetlania, w swoim mieście nie znalazłam choćby jednej bazy rozświetlającej...w internetowym katalogu oriflame natknęłam się na ten produkt, od razu postanowiłam go kupić. i się nie zawiodłam.
+ super pachnie, nie wiem, jak dla mnie nie pachnie chemiczną brzoskwinią
+ idealny na lato, nie muszę męczyć się z tymi wstrętnymi podkładami, jakoś przestałam je lubić
+ nadaje skórze delikatny blask, skóra ma świeży wygląd
+ mi się jakoś wchłania i nic się nie roluje
+ kupiłam w promocji za 12,90 :)- za taki kosmetyk to naprawdę grosze
+ fajnie maskuje ciemny odcień pod oczami

Minusów na razie nie widzę :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Gadżet

Sama nie wiem czemu ten produkt kupiłam. Taki gadżet z niego. Używam w wakacje zamiast podkładu. Po pierwszy zapach jest odrażający - chemiczny strasznie. Fakt, że rozświetla skórę. Po zarwanej nocy, wygląda się bardziej świeżo po jego nałożeniu. Musze nałożyć na ten żel puder bo się masakrycznie po nim świece. Kupić go ponownie nie kupie, nie narzekam ale nie jest niezastąpiony. Wręcz przeciwnie!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy ?

Naprawdę dobry

Produkt spełnił moje oczekiwania, a jesli chodzi o podkłady i rozświetlacze, kremy koloryzujace, etc. nie jest to łatwe, bo mam cerę mieszaną i bardzo jasną karnację. Faktycznie pachnie chemiczną brzoskwinką, ale nie przeszkadza mi to. Delikatnie nawilża, ale nie natłuszcza i nie zatyka porów, nie powoduje powstawania żadnych brzydactw, idealnie lekko i równomiernie się rozprowadza,m świetnie wchłania i co najważniejsze nadaje cerze naturalny, piękny, dopasowany koloryt. Buzia wygląda naturalnie, zdrowo, świeżo i wypoczęcie, jak po orzeźwiającym spacerze. Nie ma efektu maski i do tego cena jest naprawdę świetna. W mojej opinii doskonały produkt.

Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

może komuś innemu pasuje

Mam kompletnego świra jeśli chodzi o rozświetlanie skóry. Wszystko co ma niby rozświetlać zostaje przeze mnie zakupione: pudry, kremy, żele, balsamy etc. Tak było i tym razem. Niezmiernie cieszę się że ten koszmar się skończył. Pachnie chemiczną brzoskwinią. Jakoś ten zapach mnie nie przekonuje. A biorąc pod uwagę jeszcze właściwości tego cudeńka to już w ogóle tragedia.

Ani się nie wchłania, ani nie wysycha - tak sobie po rozprowadzeniu jest na twarzy. Przez to jest nietrwały bo się ściera. Jak się nałoży puder to już tragedia. Jak sypki - to zostają smugi. Jak fluid - to wałeczki.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze - ostatnie

Bardzo pozytywny

Od kiedy mam to cacko w swojej kosmetyczce zapomniałam o podkładzie. Wspaniale rozświetla cerę, nadaje jej świeży kolor. Wystarczy dodać odrobinę pudru prasowanego i mam ekspresowy makijaż bez plam, efektu maski i czego tam jeszcze.
Nie wyobrażam sobie życia bez niego ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale napewno nie ostatniego :)