pH 5.5, Dezodorant bezalkoholowy w sztyfcie

pH 5.5, Dezodorant bezalkoholowy w sztyfcie

24 godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i zarazem przyjemne uczucie świeżości i czystości.

Wogole nie chroni,nie dziala.

Dezodorant kupilam w promocji z zelem pod prysznic.W zelu sie zakochalam,a dezodorant znienawidzilam.Jego glowna wada i dlatego juz wiecej nie kupie jest fakt,ze on wogole nie chroni przed potem...nic a nic.Stosowalam wowczas kiedy nie musialam wychodzic z domu,ale rowniez sie nie sprawdzil,w zasadzie to moglabym nie uzywac niczego pod pachy i efekty bylby taki sam-brak jakiekolwiek ochrony przed przykrym zapachem potu.Daje jedna gwiazde za delikatny zapach i forme-sztyft,ktory swietnie sie rozprowadza.Po za tym kosmetyk nie spelnia glownego zadania,wiec wiecej nie kupie.Odradzam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

też załuję

rewelacyjny! super działanie i w ogóle nie podrażniał. był także bardzo wydajny i niedrogi. szkoda, że juz go nie ma... nie ma też nic w zamian. przerzuciłam się na serię AA Oceanica ale to juz nie to samo...

Używam tego produktu od:dawno temu

szkoda, ze wycofali

uzywałam wersji w sprayu. Miałam kilka opakowań i bardzo zalowalam kiedy go wycofali, tzn zamiast bialego dezodorantu, wprowadzili zielony antyprerspirant i to już nie jest to. Za co go lubilam?? Za delikatny i trwały zapach, za lekka nie tlusta, nie brudzaca, nie lepka konstystencje (czyli co takiego jak w przypadku nivea w sprayu). Za to ze skutecznie likwidowalal zapach potu i nie ingerowal w jego wydzielanie. Szkoda ze nie można go nigdzie dostac.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Za słaby

Poza kilkoma w gruncie rzeczy nieistotnymi w przypadku dezodorantu zaletami (za które daję dwie gwiazdki, choć jako żywo nie wiem dlaczego - t.j. za nie brudzenie ubrań, nie klejenie się, wydajność, stosunkowo sympatyczny zapach, wygodę stosowania czyli sztyft, lekkie opakowanie ... zwariowałam :) ), nie spełnia swojej podstawowej funkcji - mianowicie nie chroni przed poceniem się i nieprzyjemnymi woniami spod pachy. Po prostu jest nieskuteczny, albo raczej skuteczny tylko przez 2-3 godziny pod warunkiem, że jest chłodno i leży się właśnie na kanapie nie wykonując żadnych ruchów żywszych niż wyżej wspomniane leżenie, picie herbaty i oglądanie TV. Słowem działa jeśli jest taki dzień, że się człowiek akurat nie poci, ale jak już się to stanie to nie zabezpiecza w ogóle - trzeba się umyć i znowu posmarować. Jak na dezodorant to bardzo drogi.
Raczej odradzam, chyba że ktoś się poci baaardzo słabo albo lubi ryzyko i silne przeżycia.

Beznadziejny

Koszmarny! Produkt ten w zaden sposób nie zabezpiecza przed poceniem, konsystencja przypomina klej w sztyfcie.Najgorszy antyperspirant jaki mialam. Po prostu beznadziejny.

Używam tego kosmetyku kilka razy i mialam dosc

nieskuteczny

Chroni na jedną może dwie godziny. Poza tym klei się.
Zapach przyjemny ale bez rewelacji.
Nie drażni skóry nawet tuż po depilacji.
Nie brudzi ubrań. Wydajny ale co z tego??
Stosuję go tylko kiedy siedzę w domku przed komputerem. Przy jakimkolwiek wysiłku przestaje spełniać swoje zadanie.
Nie wiem czy dam radę zużyć do końca.

subtelnie pachnie

fajny dla mlodej dziewczyny ktora sie jeszcze nie poci. Dawal cudne uczucie czystosci i swiezosci ale na krotko, mialam go latem to byl koszmar, uzylam go na slub mojej mamy ale sie pocilam i jak nigdy maiam na bluzce zolte plkamy co mi sie to nigdy nie zdazylo

nie działa

mam ten doezodorant w sztyfcie i w ogóle nie spełnia swojej funkcji.Pocę się tak samo z nim jak i bez niego :-)Jak dla mnie to tylko byle jakie smarowidło :-(Używałam tego produktu prze 2 tygodnie/ Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie sprawdził się

Ja go mam w wersij areozolu .Fakt że jest wydajny ponieważ mam go przeszło dwa miesiące.Tu się konczą jak dla mnie jego zalety.Mam intensywny zapach potu i poce się dosc znacznie.Mnie on nie chroni po dwóch godzinach już czuje zapach potu .Musze dodac ze jest łagodny dla skóry.Dla mnie jest do kitu.

dobry

Ja tez lubie ten antyperspirant , jest skuteczny i co dla mnie najwazniejsze, nie zawiera alkoholu i talku a za to triclosan. Delikatny dla skóry nawet po depilacji.Polecam :)

Namieszam, bo lubie..;)

Dla mnie ok:) i zapach (delikatny, mozna spokojnie uzyc perfum) i forma (sztyft) i to,ze nie brudzi ubran (nic, a nic- nawet ciemnych) i to ze jest wydajny (starcza na długo) i to ze nie kosztuje duzo( jakies 10 pln) i to, ze NAPRAWDE odwieza i ze zapobiega przed poceniem sie:)i latem i zimą -ogolnie- polecam, nawet bardzo;) nie sprawdził sie tylko raz- ale zrobiłam z siebie wtedy "parówe" = ubrałam się za grubo i...utonęłam;) Ale to tylko raz:)stad 1 gwiazdka mniej:)Uzywam nieprzerwanie od jakiegos czasu:)Ps. Istotne, albo nie- dla mnie bardzo- nie podraznia wydepilowanych wczesniej okolic pach.uzupełniono 25/04/2003- zaczynam sie wkurzac :( wrrr.. juz kilka razy sie nie sprawdził.. zabieram jedną *, powoli przestaje mu ufac .. :(

Delikatny

Jest to jeden z niewielu dezodorantów, który nie powoduje umnie podrażnień. Jeśli chodzi o skuteczność, to mogłoby być lepiej.