L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

Ulepszone wydanie starszego Castingu. Krem koloryzujący nadający włosom olśniewający, błyszczący efekt pięknego koloru bez amoniaku. Piękna gama kolorów, nakładanie proste i przede wszystkim przyjemne ze względu na piękny zapach farby. Pokrywa siwe włosy, zmywa się równomiernie pozostawiając piękne refleksy i niesłychany blask. Trwałość do 28 myć.

Dobra farba godna polecenia

Kupiłam pierwszy raz jeden z brązów. Farba ładnie pokryła włosy i dobrze pokrywa siwe. Napisane jest że wystarcza na 28 myć ale ja nie miałam wrażenia że się splukuje z włosów i uważam że kolor jest trwały. Plus za dołączona odżywkę która wystarczy na 2-3 użycia zależnie od długości włosów. Polecam.

fajna

Właśnie minęły dwa miesiące od czasu gdy użyłam farby L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss myślę że to dobry czas by podsumować. Farba na włosach wygląda ładnie,naturalnie,dopiero teraz pojawiły się lekkie odrosty.Farbę nakładało się bezproblemowo ,ładnie pachniała i dobrze pokrywała całe włosy,dużym plusem jest odżywka dodana do farby,wystarczy ona na kilka zastosowań

nie zachwycił

Ja osobiście miałam okazje przetestować dwa odcienie 535-czekolada oraz 664-czerwone jabłko. Jako, że naturalnie mam blond włosy, w obu przypadkach kolor wyszedł bardzo intensywny . Włosy były suche i nie wyglądały tak jak na to liczyłam, chociaż moje naturalne są zdrowe i lśniące. Kolor dość szybko się znudził. Nie polecam stosować rozjaśniacza na włosy w tym czasie, wprawdzie kolor schodzi bardzo szybko ale przypłacimy to tragicznym stanem włosów.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Odcień 613 - Mroźne Mocchaccino

Do tej pory moja przygoda z farbowaniem opierała się na farbie w piance marki Schwarzkopf. Od kuzynki usłyszałam, że "castingi z Loreal" są całkiem okej i ona używa jedynie tą farbę.
Jestem naturalnie blondynką, ale od jakiegoś czasu ciągnie mnie w brąz. Lecz postanowiłam wypróbować taki kolor jak 613.
Koloryzacja była meeeega łatwiutka. Spodziewałam się, że będę krzyczeń o pomoc, a tu proszę. Zapach bardzo przyjemny, nie czułam pieczenia skóry głowy ( taki odczuwałam przy Syoss :/).
Jedyne co mnie zaskoczyło to ilość produktu. Spodziewałam się, że w połowie braknie mi farby, a tu się okazało, że było jej aż za dużo :)
Po koloryzacji włosy były wygładzone, lśniące, miękkie i przecudownie pachną.
Kolor wyszedł nie jak na opakowaniu, ale to wina moich włosów - wyszedł taki ciemny blond, lecz jestem zadowolona z efektu.

uwielbiam

Odkąd użyłam tej farby po raz pierwszy, do tej pory się z nią nie rozstaje. Kolor długo utrzymuje się na włosach oraz świetnie pokrywa. Bardzo sobie cenię w tym produkcie również aplikację, dzięki poręcznej butelce, która jest zawarta w środku aplikacja przebiega bardzo łatwo i przyjemnie. Zapach jest delikatny, który umila nam całą aplikację. Produkt ten zawiera również odżywkę, którą również pokochałam. Włosy po niej rozczesują się między palcami i ma bardzo mocny długo utrzymujący się zapach.

Świetna farba!

Czy farbowanie włosów może być przyjemne? Okazuje się, że tak! Aplikacja farby jest łatwa, a zapach całkiem przyjemny. Przede wszystkim nie sprawia, że mamy ochotę założyć klamerki na nos :) Włosy mienią się refleksami, a siwe włosy są niewidoczne.

Świetna, polceam!

Koloryzacja kremem Casting Creme Gloss była anielsko prosta i przyjemna.
Aplikacja była bajecznie prosta, zapach kremu zniewalający.
Piękne, poręczne opakowanie sprawiło że po 10min koloryzacja dobiegła końca.
Włosy po użyciu specjalnej odżywki są lśniące i bardzo miękkie.
Odżyły, błyszczą się i cudownie układają.
Polecam do trwałej koloryzacji każdej z Was, która liczy na zniewalający efekt małym nakładem pracy ;)

farba

miałam okazje uzywac tej farby braz 400 dla mnie jest ok, uzyskałam efekt ktory chciałam pokryła to co trzeba siwe włosy oraz odrosty i nadała kolor wyrazisty

Dobra rzecz

Dostałam ten produkt do testów, ale to nie było pierwsze moje z nim spotkanie: na przestrzeni jakichś ośmiu lat użyłam kilku kolorów, których niestety nie pomnę (na pewno jednak z gamy kasztanów i brązów). Dlaczego tylko kilka, skoro - jak się za chwilę okaże - uważam Casting Creme Gloss za bardzo dobry szampon koloryzujący? Ano właśnie dlatego, że jest to szampon, dający kolor "do 28 myć" (jak deklaruje producent), a ja częściej jednak wybieram farby trwałe, z oszczędności i trochę także z lenistwa. ;-) Po Casting sięgam, kiedy chcę przetestować jakiś nowy kolor, zmienić odcień włosów na krótki czas etc. Jako włosowy "zabarwiacz czasowy" sprawdza się znakomicie. Ergo:

Jeden z lepszych!

Uwielbiam kremy koloryzujące choć bardzo szybko się wypłukują ;( Kremu L'oreal Casting Creme Gloss używałam już kilkukrotnie i zazwyczaj jestem zadowolona z efektu. Nowa formuła przypadła mi do gustu. Włosy po koloryzacji są mocno odżywione, błyszczą, nie ma problemu z rozczesywaniem. Stopień pokrycia oceniam na 8/10.

Farba rewelacja!!

Farba doskonała, pokrywa siwe włosy, super się nakłada, jest delikatna i ma przyjemny zapach. Moje włosy nie są ciężkie a ładnie błyszczą i są odżywione. Jestem zadowolona z efektu i polecam farbę dziewczynom które same malują włosy w domu:)

Farba L'oreal

Urzekł mnie kolor jaki wyszedł na moich włosach,mam już ją 3 tygodnie na włosach,a kolor się jeszcze nie zmył. Dodatkowo włosy są lśniące i miękkie w dotyku