Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

Ulepszone wydanie starszego Castingu. Krem koloryzujący nadający włosom olśniewający, błyszczący efekt pięknego koloru bez amoniaku. Piękna gama kolorów, nakładanie proste i przede wszystkim przyjemne ze względu na piękny zapach farby. Pokrywa siwe włosy, zmywa się równomiernie pozostawiając piękne refleksy i niesłychany blask. Trwałość do 28 myć.

Krótki romans z kolorem

Kiedyś myślałam, że problem z pokryciem kolorem moich włosów wynika z mojego regularnego używania farb/szamponów koloryzujących, zniszczonej struktury włosa czy używania złych kosmetyków do stylizacji po farbowaniu. Jednak kiedy trafiłam na swój koloryzacyjny hit, zrozumiałam, że problem tkwił... ale w jakości większości drogeryjnych farb.

Polecam!

Mój ulubieniec pośród farb! Nie wypłukuje się szybko, ma duży wybór kolorów, włosy po niej ładnie błyszczą. Dodatkowo do farby dokładają super odżywkę, której niestety nie można nabyć oddzielnie, włosy są po niej nawilżone, miękkie, błyszczące, wyglądają ekstra ! Największym plusem farby jest to, że nie niszczy włosów. Polecam!

szybko sie wyplukuje ,nie niszczy wlosow, bardzo ladne intensywne kolory moj ulubieniec

Dobra farba latwo się ja aplikuje nie scieka z wlosow . Skore glowy latwo się zmywa i dzięki temu nie zostawia przy skroniach typowych zaciekow.
Najczesciej chodze do fryzjera ale czasem tylko farbuje wlosy sama i jak już to tylko farbami Loreala.
Glownie przez to ze nie niszcza wlosow i latwo się je aplikuje.
Ta farab ma tez przyjemny zapach to duzy plus.
Dla mnie rewelacja. Na pewno do niej wroce i to nie raz.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Nie bardzo

Farbowałam włosy Castingiem kilka razy i już do tego nie wrócę.
Mają sporą gamę kolorów to fakt, kolory są naprawdę świetne, jest w czym wybierać.
Farba nie niszczy włosów a jak już to minimalnie.
Zapach nie drażni, aplikacja całkiem przyjemna.
To tyle z zalet tej farby.
Włosy zawsze wychodzą za ciemne... I to strasznie.
Farba całkiem szybko się wypłukuje, i dopiero po tym kolor jest taki jak na opakowaniu :)
Po jakimś czasie zauważyłam, że moje włosy są bardziej suche niż dotychczas właśnie przez tą farbę.
Ostatni raz farbowałam włosy tą farbą w kolorze mahoniowej henny. Kolor co prawda ładny, nie ma się do czego przyczepić, ale szybko sie wypłukał i odrosty miałam w kolorze rdzy wymieszanej z czerwienią, a reszta włosów była brązowa.
No coż, u mnie się nie sprawdziła :)

lubię ją

Rzadko korzystam z farb drogeryjnych , zazwyczaj udaję się do fryzjera jednak kiedy potrzebuję koloryzacji w domu chętnie wybieram właśnie tą farbę. Nie śmierzi , ładnie się rozprowadza . Ma bogatą gamę kolorystyczną , każdy znajdzie coś dla siebie a po farbowaniu zawsze zostaje mi zapas fajnej odżywki do włosów. Farba jest trwała za co kolejny plusik. Jak na drogeryjną farbę jestem za!

Świetna farba

To jedna z moich ulubionych farb . Nadaje włosom glebie koloru i utrzymuje sie na włosach przez dłuższy czas. Dzieki tej farbie włosy wyglądają zdrowo i naturalnie . Najważniejsze że nie podrażnia skóry w czasie farbowania , łatwo sie zmywa ze skóry i łatwo sie aplikuje oraz rozprowadza na włosach . Nie niszczy i nie obciąża włosów po farbowaniu . Cena farby tez jest przystępna, używam jej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona .

Używa produktu od: próbka

Zjawiskowe efekty na długo!

#CIEMNA CZEKOLADA
Czasami kiedy moje włosy tracą kolor (zwykle z powodu letniego słońca) z chęcią sięgam po farbę o zbliżonym odcieniu do mojego naturalnego, by przywrócić im zdrowy wygląd. Jestem posiadaczką ciemnych włosów, a zakupiona przeze mnie "ciemna czekolada" tylko w nieznacznym stopniu odbiega od mojego naturalnego odcienia. Jest ciemniejsza, niemalże wpadająca w czerń.
Jednak nigdy nie farbuję całych włosów (miałam ombre i pokrywam farbą tylko tę nienaturalną część), przez co nie osłabiam cebulek. Po pofarbowaniu moje włosy pięknie się błyszczą i bezproblemowo układają. Przetestuję jeszcze inne odcienie i chętnie dodam updaty!

Farba godna polecenia

Tą farbę kupiłam niedawno pierwszy raz ,zanim ją kupiłam to przetestowałam wiele innych , na tej farbie nie zawiodłam się.
Farba nie zniszczyła mi włosów,ma ładny zapach,odcienie są wspaniałe i efekt koloryzacji utrzymuje się bardzo długo

Ulubieniec

Zacznę od tego, że bardzo długo zajęło mi znalezienie idealnego środka do zmienienia koloru moich włosów o które bardzo dbam. Przypadkowo podczas szybkich zakupów zdecydowałam się na ten krem koloryzujący. Efekt widoczny był od razu. Włosy miękkie, zdrowo wyglądające i co najważniejsze pożądany kolor-chłodny brąz wpadający w czerń ze złotymi refleksami. Włosy poddawane namiętnemu suszeniu i kręceniu nie są zniszczone. Osobiście pielęgnuję włosy więc może dla tego tak długo nie widać efektów ubocznych. Polecam z całego serca! :) kolor czekoladowy brąz

hm...

Dobra farba do eksperymentowania z kolorem. Ładnie i równomiernie pokrywa włosy naturalne, ma świetna paletę kolorów. Włosy po jej użyciu są miękkie , gładkie i lśniące. Odżywka dołączona w opakowaniu jest najlepsza jaka istnieje. Farba jednak totalnie nie pokrywa siwych włosów lub nadaje im rudy odcień, który szybko się wypłukuje.

Szybko sie wyplukiwala

Był taki czas kiedy chciałam poeksperymentować z kolorem moich włosów.Fryzjerka mi poleciła,żeby zacząć od tego.Wybierałam odcienie brązowe,dość ciemne bez odcieni rudości.Jako posiadaczka wlosow ekstremalnie przetluszczajacych sie szybko zmywalam te farbe head&shoulders.Efekt byl piekny na dlugich wlosach lecz krotkotrwaly.Nie wiem moze gdybym sprobowala z suchym szamponem Batiste?

Dobra farba godna polecenia

Kupiłam pierwszy raz jeden z brązów. Farba ładnie pokryła włosy i dobrze pokrywa siwe. Napisane jest że wystarcza na 28 myć ale ja nie miałam wrażenia że się splukuje z włosów i uważam że kolor jest trwały. Plus za dołączona odżywkę która wystarczy na 2-3 użycia zależnie od długości włosów. Polecam.