L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

Ulepszone wydanie starszego Castingu. Krem koloryzujący nadający włosom olśniewający, błyszczący efekt pięknego koloru bez amoniaku. Piękna gama kolorów, nakładanie proste i przede wszystkim przyjemne ze względu na piękny zapach farby. Pokrywa siwe włosy, zmywa się równomiernie pozostawiając piękne refleksy i niesłychany blask. Trwałość do 28 myć.

Koloryzacja doskonała !

Krem koloryzujący Casting Creme Gloss spisał się u mnie doskonałe. Jestem w 100% zadowolona z koloru jak mi przy jego użyciu wyszedł. Włosy wyglądają naturalnie , są pełne blasku i świetlistych refleksów. Aplikacja była bardzo łatwa i przyjemna ,ponieważ farba przyjemnie pachnie i nie spływa z włosów. Duży plus także za świetną odżywkę , która sprawiła ,że włosy wyglądają zdrowo i są lśniące. Szczerze polecam

Jest ok

Krem koloryzujący jest bardzo łatwy w obsłudze, idealny do samodzielnego używania w domu. Pokrywa siwe włosy. Włosy wyglądają na zdrowsze, lśnią, są miękkie i gładkie w dotyku. Zdecydowanie produkt wart zakupu.

Cudowna :)

Swietny krem koloryzujący :) Spełnił moje oczekiwania nadal moim włosom pięknego i uwodzicielskiego blasku . Kolor stał sie intensywny i pełen refleksów. Zdecydowanie pokrył siwe włosy . Farba Casting Creme Gloss sprawia ze koloryzacja jest przyjemna , a aplikacja łatwa i szybka. Nie musze juz inwestowac w drogich fryzjerów i wydawania fortuny gdyz moge to sama zrobic w domu bez niczyjej pomocy , poniewz jest bardzo prosta i łatwa w nalozeniu. Po koloryzacji wlosy są miękki i blyszczace a co najwazniejsze nie sa zniszczone. Odcień byl strzałem w dziesiatke i juz wiem ze farba ta zostanie ze mną na długo :)

Większa obiętość włosów w 5 minut

Zależy od koloru.

Do tej pory używałam dwóch odcieni: 513 MROŹNE TRUFLE oraz 535 CZEKOLADA. Pierwszy odcień pod względem koloru, utrzymania się na włosach to 5/5, drugi 3/5.
Farbę można w banalnie prosty sposób własnoręcznie zaaplikować na włosy. Dzięki niej nauczyłam się sama farbować włosy. Ma wygodną buteleczkę, w której mieszamy składniki i nakładamy bezpośrednio z niej na skalp i całość. Trzymałam trochę dłużej niż zaleca producent- jakieś 45 minut.
Zaskoczyło mnie to, jak łatwo i szybko można było ją spłukać. Po kliku minutach woda była całkowicie czysta.
Przejdę teraz do moich odcieni. O ile Mroźne Trufle sprawdziły się u mnie bardzo dobrze- kolor był równomierny, utrzymywał się długo, włosy nawet po 28 myciach wyglądały dobrze, o tyle czekolada jest tego przeciwieństwem. Nie utrzymała się tak jak Trufle, szybciej 'zeszła' mi z włosów, były takie wypłowiałe.
Jednak nie zrażam się do tej farby i gdy znów pojawi się na promocji to chętnie sięgnę po inny odcień brązu.

Rewelacja!

Po raz pierwszy domowa koloryzacja była dla mnie przyjemnością. W końcu nie czułam tego duszącego zapachu amoniaku. Casting Creme Gloss to przede wszystkim miły dla nosa, kwiatowy zapach. Nie miałam najmniejszych problemów z rozrobieniem farby, a dzięki tubce z aplikatorem nakłada się ja bardzo łatwo, szybko i przede wszystkim precyzyjnie. Produkt zapewnia doskonałe krycie siwych włosów, nie podrażnia skóry głowy. Z tą farbą uzyskałam przepiękny, pełny blasku i naturalności czarny kolor włosów, bez atramentowej poświaty. Dodatkowym plusem produktu jest to, że nie zniszczył ani nie przesuszył moich kosmyków. Są one miękkie, gładkie, bez uczucia szorstkości.Kolejna rzecz, na którą chce zwrócić uwagę, to trwałość farby. W przypadku innych, które stasowałam do tej pory, kolor już po kilku myciach tracił na intensywności i płowiał, gdy dłużej przebywałam na słońcu. Casting Creme Gloss mam na włosach ponad dwa tygodnie i widzę, że kolor nie wypłukuje się ani nie płowieje, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
Farba dobrze zmywa się także ze skóry. Mimo, że zabezpieczam ją tłustym kremem przed każdą koloryzacją i tak zawsze pozostają drobne plamy, ale nie po Castnig Creme Gloss. Wystarczy wacik nasączony wodą z mydłem i plamy ze skóry schodzą bezproblemowo.
Walorem tej farby są także mocne rękawiczki, które nie dziurawią się podczas aplikacji, nawet gdy ma się długie paznokcie. Serdecznie polecam!

Dla zaczynających farbować włosy - strzał w dziesiątkę

Farba Casting Cremé Gloss będzie bez wątpienia idealna dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z koloryzacją, choć nie twierdzę, że dla osób zahartowanych w temacie - do których nieskromnie mówiąc się zaliczam;-) - będzie nieodpowiednia. Zważywszy na zalety, jakie wymienię, zaklasyfikowałabym ją jednak właśnie do tej pierwszej grupy.
Przechodząc do plusów: bardzo łatwa aplikacja, farba szybko pokrywa wszystkie włosy (czy wszystkie jednak farbuje, o tym potem!), posiada fajną konsystencję, która bardzo ułatwia sprawę i zapewnia duży komfort farbowania, nie brudzi, nie chlapie się, pod tym względem jest naprawdę ok. Kolejnym plusem jest brak chemicznego, śmierdzącego zapachu - to czynnik, który zawsze niemiłosiernie mi przeszkadza. Po koloryzacji czuć, że włosy są odżywione, a przede wszystkim, że podczas tego procesu nie zasiałyśmy na nich żadnych zniszczeń. Uważam więc, że jest to bezpieczna farba, która nawet przy delikatnych wpadkach, jak to przy początkach farbowania, nie wyrządzi - w porównaniu do innych farb - dużej krzywdy. Poleciła bym ją więc nowicjuszkom!
Osobiście jestem z niej zadowolona, aczkolwiek jeden aspekt sprawia, że raczej nie kupię jej ponownie. Mianowicie - nie pokrywa siwych włosów. Było to dla mnie spore zaskoczenie, gdyż posiadam ich niewiele, jednak niestety, sprawiły tej farbie problemy. Problemy, których na pewno nie zapowiadała bardzo prosta i przyjemna aplikacja - stąd moje zaskoczenie. Biorąc pod uwagę ogół - oraz zdecydowanie przeważające plusy - myślę, że jest to produkt, który śmiało można polecić.

Fajny produkt

Casting jest raczej delikatną koloryzacją. Nie miałam przykrej niespodzianki w postaci zbyt ciemnego koloru. Aplikacja poszła szybko i łatwo. Pojedyncze siwe włosy ładnie się pofarbowały. Nie miałam po jej użyciu przesuszonych włosów, co jest dużym plusem. Jest łatwo dostępna w każdym sklepie w dobrej cenie.

Bardzo dobra

Bardzo łatwa aplikacja.
Pokrywa wszystkie włosy w 100 procentach.
Nie wygląda sztucznie.
Nie poniszczyła włosów.
Nie podrażniła skórę głowy.
Łatwo dostępność.
Ładne opakowanie

Warta polecenia

Bardzo chętnie polecę te farbę koleżankom i kobietom z rodziną :) Koloryzacja przebiegła pomyślnie, odcień dobrałam idealnie. Ma bardzo przyjemny zapach. Pokrywa siwe włosy . Aplikuje się ją z łatwością :)

super

Farba ma piękny, głęboki odcień. Zdecydowanie nie niszczy włosow, wiec mozna ja stosować bez obaw. Pokrywa doskonale nawet siwe włosy w moim przypadku. Zapach jest akceptowalny- nienachalny i mało chemiczny. Wlosy po farbowaniu sa błyszczące i maja piękny połysk.

Używa produktu od: próbka

Pozytywne zaskoczenie

Fabra Casting Creme Gloss pięknie pachnie, jest łatwa w aplikacji i chętnie polecę ją koleżanką. Jakość produktu do ceny jest adekwatna. Myślę, że w przyszłości chętnie sięgnę po tą farbę ze względu na duża gamę kolorystyczną produktu;) Polecam!

Przyjemna koloryzacja

Bardzo przyjemna koloryzacja połączona z pielęgnacją. Po koloryzacji włosy są odżywione, błyszczące. Włosy zyskały chłodny odcień, piękny kolor. Polecam.