Avon Solutions, Hydra - Radiance, Moisturising Night Cream (Krem nawilżająco-rozświetlający na noc)

Krem na noc z unikalną formułą, bogatą w składniki znakomicie wzmacniające zdrowie i promienność skóry.
Kompleks aqua-calcium zapewnia nawilżenie w trzech warstwach skóry: zatrzymuje wilgoć, stymuluje tworzenie się specjalnych "gąbek" wiążących wodę
i udrażnia przewodzące ją kanaliki w naskórku.
Aframon rajski - ekstrakt z tej rzadkiej, cennej rośliny, po raz pierwszy użyty w kosmetyce, przyspiesza odnowę komórkową a kompleks Botani-Y znacząco przyspiesza mikrocyrkulację.
Już po jednej nocy poziom nawilżenia skóry podwaja się.

Cena: 27,90zł / 50ml

straszna pomyłka

->zdecydowanie nie polecam, krem jest naszpikowany środkami zapachowymi, odurza na 5 godzin, smród okropny, drażniący
-> niby jest napisane, by unikac kontaktu z oczami, ale nawet smarowanie policzków powoduje szczypanie i łzawienie oczu
->jesli wystepuja na twarzy drobne podraznienia, np po peelingu, skóra strasznie piecze( a nie mam skóry wrazliwej)

plusy: trudno dostrzec w natłoku minusów jakies plusy.
Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1 ostatnie, never ever

dobrze nawilża, ale zapycha

Produkt zakupiłam w cenie promocyjnej.
Generalnie spełnił moje oczekiwania, bardzo dobrze nawilża, rano skóra jest wypoczęta, wygląda na świeżą i odżywioną. Krem nie zostawia tłustego filmu, wg mnie dobrze, sprawnie się wchłania. Słoiczek ułatwia aplikację, zużycie do końca produktu. Wydajność jest zadawalająca.
Zapach wydaje się czasem zbyt ostry. Kremu nie mogę stosować też na skórę wokół oczu, powoduje u mnie łzawienie. Po jakimś czasie zauważyłam, że zapycha mi pory, odstawiłam - wypryski się uspokoiły, dałam drugą szansę znów powrót. Więc to jednak wina tego kremu.
Dobry krem, naprawdę, ale mnie nie do końca służy, jestem za dużym wrażliwcem no i te moje skłonności do wyprysków.. nie kupię go ponownie.
Szukam mojego KWC w tej kategorii dalej....

Używam tego produktu od:ok pół roku

Nareszcie znalazłam!

Wspaniały krem! W związku z tym, że moja skóra od dłuższego czasu potrzebuje intensywniejszego nawilżenia, przetestowałam połowę drogerii w poszukiwaniu kremu NAPRAWDĘ nawilżającego, czyli takiego, po którym uczucie suchości nie następuje już po dwóch godzinach :>
Niestety - wszystkie "extra hydro" itede nie sprawdziły się - rano budziłam się z wysuszoną buzią, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Nawet maseczka z siemienia lnianego nie dała rady:( Zamówiłam więc ten krem naprawdę nie licząc na cud: Do kosmetyków Avonu mam raczej sentyment niż przekonanie o ich wyjątkowej skuteczności. Ale pomyliłam się - ten krem jest wspaniały!! Nie dość, że pachnie zniewalająco, pięknie rozświetla buzię, to nie zostawia tłustej warstwy (której nie znoszę), a rano poziom nawilżenia jest ciągle wysoki! krem jest super - polecam wszystkim niedowiarkom!

Używam tego produktu od:niedawna

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

super na noc :)

Koło serum- najlepszy z serii :)

Plusy:
-bardzo treściwy krem
-wspaniale odżywia skórę
-rano jest nawilżona, wypoczęta, rozpromieniona
-wydajny
-ładny zapach
-przystępna cena

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu (latem 2008)

poprostu bdb

używam kremu razem z serum na noc z tej samej serii, najpierw po oczyszczeniu buzi nakładam serum, a przed samym snem - zwykle około 3-4 godzin później używam kremu. bardzo ładnie rozpromienia cere, przy dłuższym zastosowaniu ujednolica koloryt, efekt nawilżenia zadowalający, choc podejrzewam, że dla osób z suchą skórą mógłby nie być wystarczający. ładie się wchłania, mi jedno opakowane wystarcza na około 3 miesiące
polecem, ja przy nim pozostane na dłużej

Ilość zużytych opakowań: własnie zaczynam czwarte

Może być, ale...

Może być, ale według mnie dla osób które nie potrzebują mocnego nawilżenie.

Ja potrzebowałam kremu który porządnie nawilży moją skórę, ten niestety w moim wypadku się nie sprawdził, efekt był, ale zdecydowanie za słaby :(

Krem za to ładnie się wchłania, rano faktycznie buzia jest rozpromieniona.

Używam tego produktu od:Roku

bardzo OK

szczerze powiem, że ten krem mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie spodziewałam się tego za tą cenę. Zamówiłam go przez przypadek, a bardzo dobrze trafiłam. Mam cerę mieszaną i uważam, że krem nadaje się do tego typu skóry (oraz normalnej). Osoby które mają tłustą skórę mogą byc niezadowolone, bo wtedy ogólnie bardzo trudno dobrac krem. Mam 26 lat i potrzebuję już troszkę mocniejszego kremu. Może się i lepi, ale to jest krem na noc i myślę, że można to przebolec....:) Natomiast najlepsze w nim jest to, że np. gdy miałam Olaya na noc, to rano wstawałam z tuszczem na twarzy, a tu nic. Skóra jest nawilżona, ale absolutnie nie tłusta! Gładka, promienna.... Aha i w dzień wygląda lepiej, bo jaki bym podklad nie nałożyla na twarz, czy lekki, czy coś z cięższych,np. Revlon -Color Stay -to się nie tłusci po godzinie strefa T.
Ogolnie oceniam go bardzo dobrze, jak na tą strefę cenową i zamówiłam sobie jego odpowiednik na dzień!

Używam tego produktu od:miesiąca

Super-nawilżacz :)

Kupiłam go bo był w promocji w katalogu. oto moje spostrzenia na temat tego kremu:
* świetnie nawilża
* może i nie rozświetla ale widać że skóra jest rano jakby inna, zdrowsza
* wydajny. Słoiczek wystarczył mi na 6 misiecy.
* nadaje sie do tłustej skóry po dziennym wysuszaniu jej matującymi kremami ;)
*konsystencja i zapach akurat
* nie uczula nawet super wrażliwej skóry (potwierdzone przez moją koleżanke z superwrażliwą skórą!!!)
*cena też nie robi dużej szkodzie naszym portwelum, chociaż lepiej kupić w promocyjnej cenie by wydać zaoszczędzoną kase na inny kosmetyk wszech czasów :) :) :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie 2

Nie lubię

Plusy:
+coś tam trochę nawilża
+nawet ładnie pachnie
+fajny słoiczek
+przystępna cena w promocji
Minusy:
-trochę się klei,vo jest mało przyjemne
-twarz strasznie się po nim błyszczy i nie wygląda ładnie
-nawilża średnio,nie widzę żadnego rozświetlenia po przebudzeniu
-może zapychać-nie mam pewności,ale posadaczkom skóry,która lubi kaprysić w tym kierunku radzę uważac.
Biorąc pod uwagę fakt,że plusy niemalże z siebie wyduciłam-nie polecam i sama już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Dziwny

Nawilża dobrze, ale bardzo się lepi, zostawia na skórze nieprzyjemny film, którym można się nawet przykleić do poduszki. Poza tym samo powąchanie go sprawia, że szczypie mnie w oczy, po nałożeniu na skórę trzeba swoje odcierpieć - mimo iż szerokim łukiem omijam okolice oczu szczypie i tak. Bałam się że będzie podrażniał, ale nie, po prostu szczypie chwilę po nałożeniu, potem przechodzi. Ponadto mam wrażenie, że zapycha pory. Rozświetlenia nie widać. Kiepski.

bardzo dobry krem na noc

Bardzo dobry krem do twarzy, choc początkowo przysporzył mi nieco problemów. Jeśli nie używa się go w okolicach oczu, wtedy nie podrażnia i nie wywoluje pieczenia. Początkowy efekt mrowienia twarzy mija po kilku aplikacjach, co świadczy, że skóra się do niego przyzwyczaiła i jest to normalne przy użyciu silniejszych kremów do twarzy.
Skóra po aplikacji jest nawilżona, gładka, sprężysta. Po obudzeniu się rano widoczny efekt rozświetlenia, odprężenia.

Dosyć fajny kremik

Krem dostałam od siostry, po pierwszym nałożeniu skóra mnie troche szczypała, mialam wtedy wiekszy trądzik i myślałam że krem się dla mnie nie nadaje, więc nie był uzywany.
Teraz gdy trądzik mam juz dosyc dobrze wyleczony, wróciłam do niego. Po nałożeniu go przed snem jest dosyć lepki, twarz się świeci, nie daje to zbyt dobrego wrażenia. Rano skóra jest dobrze nawilżona, koloryt cery u mnie wyrównany. Tylko nos jest tłusty ale ostatnio to u mnie normalne. Zazwyczaj nie używam kremów specjalnie przeznaczonych na noc, ale ten jest pierwszym, który mogę polecić dla niewymagającej, młodej cery.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego