Quick Dry Fluo (Lakier do paznokci)

Quick Dry Fluo (Lakier do paznokci)

Świeci w ultrafiolecie, szybkoschnący, długo się trzyma.

Cena: ok. 16zł / 11ml

bardzo nietrwały

Skusiła mnie obietnica szybkiego schnięcia i kolor (ładne, nasycone bordo) Niestety, bardzo zawiodła mnie trwałość.

* faktycznie, szybko schnie
* ładne kolory (gdyby nie jakość kupiłabym więcej)
* ładne, poręczne i wygodne opakowanie

* odpryskuje już 12 h po nałożeniu
* niewygodny źle przycięty pędzelek
* bardzo mizerny stosunek ceny do jakości i objętości

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Kiepska jakośc

Skusiłam się na ten lakier, ponieważ zakochałam się w bordowym odcieniu. Podczas malowania wszystko było ok, lakier dość dobrze się nakłada, pędzelek jest wygodny, konsystencja w sam raz, choć dość gęsta. Pierwsza warstwa daje średnie pokrycie, druga natomiast zaczyna się mazać, bardzo trudno nałożyć ją w miarę równomiernie. Schnie dość długo. Pierwsze odpryski pojawiają się już na drugi dzień. Jednak najgorsze jest to, że po kilku użyciach lakier nadaje się już tylko do wyrzucenia, robi się bardzo gęsty, nie pomaga nawet rozcieńczanie zmywaczem. Cena zdecydowanie za wysoka jak na taką kiepską jakość. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam tylko kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

no wkurzyłam się

Kupiłam przez przypadek - to był jedyny czarny lakier w Rossmannie. No i wszystko z tym lakierem ok - ma intensywny, nasycony, lśniący kolor, na żelu bez odprysków trzyma się nawet tydzień, nie robi smug, faktycznie szybko schnie ... Ale ten pędzelek ! No malowanie doprowadza mnie do szewskiej pasji ! Pędzelek jest za krótki, za gruby, zanim pomaluję pazura to upaciam sobie całe skórki ... Jak maluję paznokcie 10 lat, tak jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak durnym pędzelkiem.

No więc 2 gwiazdki tylko za kolor, i więcej go już nie kupię :(

Eris film 2

fajny kolor

Mam lakier zielony :) Bardzo fajny kolor!
Lakier dobrze się nakłada i bezproblemowo zmywa. Efekt fantastyczny! Mógłby być troche bardziej trwały, to byłaby 5*

Do Frencha - super :-)

Mam kolor biały i jak juz zaznaczylam uzywam do frencha. W tej roli sprawdza sie super - nie uzywam paskow a manicure wyglada jak po wyjsciu od profesjonalistki. Lakier nie robi smug, swietnie sie trzyma (nawet 2 tygodnie - qmpela testowala warunki extremalne :eek: ), nie straszna mu woda i detergenty :D Zmycie raz lepsze raz gorsze (znow zalezy od zmywacza). na calym paznokciu, jak wiele bialych lakierow, moze robic smugi ale nie w tym celu go kupilam wiec na ocene to nie wplynie :D No i nie gestenieje szybko. Zasluguje na **** :D

Używam tego produktu od pol roku
Ilość zużytych opakowań 2

zabawne kolorki to jest to

Mam kolor pomarańczowy i zielony. Lakier bardzo mi odpowiada. Szybko schnie, ładnie się rozprowadza. Jeżeli chodzi o wytrzymałośc to mógłby być lepszy, ale nie jest źle. Zacowuje się jak większość lakierów pod względem wytrzmałości. Kolorki jednak mi to rekonpensują :) Właśnie za te kolory daję ogromny plus. Nie ma problemów ze zmyciem lakieru z paznokci. Tylko cena...mogłaby być niższa.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki w trakcie używania

bez zachwytów

Mialam trzy lakiery z tej serii: rozowo-fioletowy, opalizujaco perlowy i turkus.
Kolorki dosc ladne, fajnie prezentuja sie na paznokciach, lakier nie tworzy smug ani grudek.
Mankamentem jest niewygodny pedzelek (dosc cienki) i trzeba troche wprawy w jego poslugiwaniu, by ladnie pomalowac paznokcie.
Co do trwalosci, to dosc przecietna. Lakier wytrzymal 2 dni bez odprysniec, potem bylo troche gorzej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:trzy

nie polecam

kupiłam, bo spodobał mi się kolor(czerwony), ale nie jestem zadowolona:/. odpryskuje, a dzień po pomalowaniu są już takie odpryski(szczególnie na końcówkach paznokci), że muszę malować od nowa. schnie może i faktycznie szybko i b. dobrze się rozprowadza, ale cóż z tego jak jest niepraktyczny:>;p. nie kupię go więcej :>Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Fajny

Mam kolor taki fiolecik,wygląda jakby miał niebieski połysk.Podoba mi się jego konsystencja-taka rzadka.Nie robi smug,wygodny pędzelek.Nie wiem,jaka jest trwałość,gdyż nie wiedzieć czemu,nie trzymam lakieru na paznokciach kilka dni,co najwyżej dwie doby :P
Ogólnie bardzo fajny,nie znam ceny,bo dostałam go od mamy.Chyba kupię :)

Bardzo lubię.

Dobry pędzelek (dobry poślizg i szerokość pędzla, nie nabiera się zbyt dużo lakieru) i rzeczywiście błyskawicznie wysycha; najładniej wygląda po pociągnięciu dwoma warstwami. Dość szybko odpryskuje :/ nieraz już po jednym dniu (po wymoczeniu np. na basenie, przy wielkim zmywaniu). Mała pojemność.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem zadowolona

Daaawno temu miałam kilka kolorków, a skoro znikły, znaczy że byłam zadowolona ;). Jakiś czas temu znalazłam w lodówce jeszcze dwa - bordo i fiolet. Zaciekawiona czym prędzej pomalowałam sobie pazurki stopne :) tymże bordowym lakierem i od tej pory używam go często. Maluje się bardzo łatwo, żadne smugi się nie robią, dwie warstwy dają śliczny, błyszczący kolor a schnie ekspresowo - zanim skończę malować ostatni paznokieć, pierwszy już jest właściwie suchy. A jak pomyśleć, ile on w tej lodówce przeleżał... Schodzi niestety szybko - po tygodniu domaga się zmycia, gdyż gdzie niegdzie jest już starty, za to usuwanie go nie stanowi problemu, choć jest ciemny.

nie polecam

Wcale nie jest szybkoschnący! Bardzo długo musiłam czekać aby wyschło wszystko do końca. Śmierdzi niesamowicie! Jeśli chodzi o trwałość to po mniej więcej 4 dniach odpryskuje na końcach paznokci. Aha i bardzo szybko gęstnieje. Chociaż kolorki ma ładne, to raczej go już nie kupię.