Olejek do kąpieli `Niebiański spokój`

Olejek do kąpieli `Niebiański spokój`

Olejek do kąpieli o łagodnym zapachu wydm i oceanu z ekstraktem z otrębów pszennych i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin. Zapach spokojnego oceanu pozwala zapomnieć o codzienności, uwalnia od smutków, stresu i napięcia. Otacza uczuciem harmonii, niezmąconej błogości i odprężenia. Relaksująca kąpiel pozwala rozkoszować się spokojem, muślinowa piana zmysłowo pieści ciało, a odżywcze otręby pszenne i kompleks nawilżający pozostawiają skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną.

Nabita w (piękną) butelkę

Czytam właśnie w ramach przypomnienia etykietę tego produktu i jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy, to: "Bla, bla, bla...". Autor opisu zasłużył na nagrodę Nike, za to autor kosmetyku - na wzruszenie ramion.

Kocham kąpiele, ascetyczne opakowania oraz kolor niebieski, było więc wiadomo że prędzej czy później dam się skusić temu olejkowi. Opierałam się długo (ach, ta pudernicza cnota...), w końcu kupiłam. I tak naprawdę to właściwie o tym, że go miałam, przypomina mi jedynie piękna pusta butelka zdobiąca moją łazienkę. Żadnych ekstatycznych wrażeń. Nie tęsknię za tym olejkiem ani trochę. Jakim tam olejkiem zresztą... To płyn jest. Może trochę wyższej jakości niż te massmarketowe, ale jednak płyn. Trzeba go wlać sporo, żeby woda w wannie się zmieniła i zaczęła choć trochę pachnieć. Trzeba mu oddać, że piana jest fajna i długo się utrzymuje. Nie wysusza, ale i jakoś zanadto nie rozpieszcza skóry. Jest drogi. Powtórki na pewno nie będzie.

Ja nie mówię, że cudów się spodziewałam kupując go, ale nie da się ukryć, że tak na oko i a konto dawałam mu 4 gwiazdki. A tak po "degustacji" tylko 3 - bo jest poprawny.

Używam tego produktu od: