Eye Shadow Single

Eye Shadow Single

Pojemność 1,7 g

Producent zapewnia, ze pojedyncze cienie są hipoalergiczne i długo trwają na powiece, fantastycznie łączac się z innymi cieniami.

Opakowanie: bardzo proste, skromne, nie zawiera aplikatorka.

Bogata paleta barw. Cienie wystepuja w trzech formułach:

1) MATTE: Filter, Etch, Concept, Digital, Scan, Shadow, Smoke, Credit, Frame, Flatscreen, Still, Chic, Camera.

2) SHIMMER: Venus, Zoom, Sensory, Starlit, Flirt, Champagne, Bronze, Vapor, Midnight Black, Whisper, 35mm, Vivid, Baby Pink, Golden Orchid, Butter.

3) SOFT SPARKLE: Envy, Green Room, Take II.

Uwielbiam ten cien!

Na cienie skusilam sie podczas jakiejs mega sephorowej wyprzedazy i udalo mi sie dorwac dwa kolorki w cenie jednego badz nawet taniej.Nie wiem czy zdecydowalabym sie kupic je w normalnej cenie.Mam kolorki flamingo i torch.Oba w rudawo pomaranczowej tonacji idealnie rozswietlajacej i ozywiajacej makijaz;) Cienie zamkniete sa w malych zgrabnych jakby gumowych opakowaniach.Nie spotkalam sie nigdy z czyms takim u innych marek.Kolorki ktore znajdziemy w ofercie smashboxa sa bardzo wyszukane i originalne o wyroznia je na tle tryliona innych marek ;) Cienie sa troche suche w konsystencji niemniej jednak nie osypuja sie i daja dosyc latwo sie blendowac.Nakladaja sie ladna gruba warstwa bez zadnych przeswitow na powiece.Bardzo napigmentowane! Z trwaloscia bez bazy jest bardzo dobrze z baza wrecz idealnie :) Ubolewam tylko nad tym ze chyba te cienie zostaly juz wycofane nigdzie juz ich nie widzialam choc smashboxow mam teraz pelno w kazdym wiekszym sklepie to tych cieni tam w ofercie nie ma (tylko male paletki trojek albo zupelnie inne jedynki).Jesli bede miala jeszcze kiedys mozliwosc napewno dokupie sobie jeszcze nie jeden!

Używam tego produktu od: ok 2 lat

gdyby nie ta cena:/

Cienie smashboxa są świetne! Gdyby nie wysoka cena byłyby moim KWC:)! Rozumiem że jest to marka profesjonalna, ale wydać prawie stówkę za pojedyńczy cień to dla mnie stanowczo za dużo! ja swój dostałam w prezencie:).
Mam odcień PLATINUM, który daje dyskretne przygaszone rozświetlenie.Cień nienaruszony trzyma się caly dzień.Nie roluje, nie trzeba używac żadnej bazy (swoją drogą miałam bazę smashboxa i wcale nie byla taka rewelacyjna:) ).
Bardzo przyjemnie sie rozprowadza i nie osypuje!Bardzo wydajny- nie ma szans żebym go zużyła.
Opakowanie typowe dla Smashboxa- minimalistyczne, mi się nie podoba;).
Cień jest w zasadzie idelany, poza ceną i opakowaniem i za to odejmuje jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: ok roku

są super!!

są naprawdę warte swojej ceny:

+ mocno na pigmentowane
+ trwały kolor
+ nie osypują się
+ łatwo się je miesza i rozciera
+ fajna gama kolorków
+ gumowe praktyczne opakowanie
+ nie jestem pewna ale chyba są większe od MACA
+ trzymają się całyyyyy dzień:))

naprawdę warto zakupić to cudo

jestem posiadaczka 2 cieni i przymierzam się do zakupu następnych

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Cienie Smashbox

Ten i tylko ten!

Cienie Smashboxa są bezkonkurencyjne! Choć przez długie lata używałam cieni z Sephory, były dobre nie powiem, ale postanowiłam trochę poeksperymentować. Kupiłam cienie z Bourjois, Artdeco, L\'oreal Paris i właśnie Smashboxa, które okazały się strzałem w dziesiątkę! Naprawdę są genialne! Nie osypują się, mają piękne kolory (osobiście używam Venus, Baby Pink, Frame i Golden Orchid) i idealną trwałość (calutki dzień). Polecam, polecam, polecam!

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe i cztery w trakcie

całkiem ,całkiem

Dobry cien ,dosc trwaly , nie obsypuje sie , ladnie pokrywa powieke ,wydajny , posiadam odcien sand i uzywam go jako cienia bazowego . Ladnie rozswietla powieke .
Mialam juz zestaw trio i tez bylam zadowolona . Zawsze zuzywam je do konca .

Mam odcień SAND. Rozjaśnia powiekę, daje lekki połysk. Nie podrażnia oczu i nie osypuje się. Starcza na długo :) Mój piaskowy odcień jest prawie niewidoczny na powiece, jest bardzo delikatny. Naprawdę polecam cienie tej firmy.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Super

Dostałam go w prezencie, wcześniej nie znałam produktów tej firmy.
Daje 5 gwiazdek za:
- piękne kolory,
- trwałość,
- nie osypuje się,
- dobrze się rozprowadza,
Mam dwa odcienie: perłowy beż i brąz.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Nic wielkiego.

Mogą być. W sumie to niczym mnie nie urzekły - ot średnie cienie. Szybko tracą kolor (zresztą bardzo ładny), a moje powieki nie są problematyczne (inne cienie, dużo tańsze utrzymują się znacznie dlużej - te cienie utrzymuję się na mojej powiece do 3 godz., co ze względu na cenę jest jednak zbyt krótko). Nie kupię ich już więcej właśnie z powodu ceny, która moim zdaniem nie jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań:2 pierwsze i ostatnie;P

Super formuły!

Łatwo rozprowadzają się na powiece,można je stosowac także na morko,ilośc pigmentu faktycznie taka jak w opakowaniu.Kremowa konsystencja sprawia,ze mogę je stosować bez bazy.

Obecnie mam już 4 odcienie: Bliss, Zoom, Lagoon i Digital(czaje się jeszcze na Green Room i Flamingo).
Lagoon dostałam w prezencie i w sumie to jedyny jakiego nie używam,reszta bez zarzutu. BLissa używam często jako bazy pod inne cienie,a dwa pozostałe sa idealne do makijazu letniego :)

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo uczula

Hm.... jeżeli producent zapewnia, że są hipoalergiczne, to ja mam inne zdanie. Uczula i to strasznie! Nie jest to miłe, kiedy wyszukacie w perfumerii przepiękny idealny kolor (połyskujący na złoto ciemny ciepły brąz), zapłacicie za to maleńkie skromne pudełeczko prawie 100 zł, a po 3 godzinach macie ochotę wydrapać sobie oczy. Zaryzykowałam jeszcze kilka razy bo szkoda mi było wyrzucić, ale niestety... pieczenie, swędzenie, a rano zaropiałe i przekrwione oczy. Jak wspomniałam, dłużej niż 3 godziny nie wytrzymałam z tym cieniem, ale nawet w tak krótkim czasie cień zaczynał wałkować się na powiece, więc trwałość pozostawia wiele do życzenia.
Daje 2* za piękne kolory.

Używam tego produktu od: tydzień

przepiękny -w pudełku ;)

Ja też mam odcień ENVY. I faktycznie jest piękny - czarny z milionami lśniących różnokolorowo drobinek - ale w opakowaniu ! Na powiece już nie ma takiego efektu - no chyba żeby nałożyc ogromną ilość. Normalnie nałożony daje matowy (faktycznie jak naszkicowany węglem) efekt, drobinki są słabo widoczne, a po jakimś czasie i tak się obsypują. Kupiłam z myślą o makijażu "smoky eyes" - nadaje się, ale wolałabym żeby to cudowne, kolorowe migotanie w pudełku miało odzwierciedlenie na powiece - a tak nie jest!

;-)

Bardzo dobry cień do powiek! To profesjonalny kosmetyk, porządnej jakości. Kolor ENVY jest przepiękny! Aczkolwiek nie stosowałam nigdy na mokro, spróbuję.. ciekawa jestem. Zastosowany na sucho też daje mocny, wyrazisty efekt. Dotychczas stosowałam tylko na wieczór, ale tak mi się spodobał, że używam również w makijażu dziennym, aczkolwiek trzeba uważać, ponieważ daje diaboliczny efekt! ;-). Nie wiem, czy kupię następny, ponieważ mimo częstego stosowania (ostatnio prawie codziennie) i tak niewiele zużyłam... a producent na opakowaniu przyjmuje 12 miesięczny czas użytkowania. Bardzo dobrze się sprawdza przy malowaniu kresek cienkim, dobrym pędzlem. Dodam, że nie używam bazy.
Wspaniały efekt daje połączenie koloru ENVY z innym produktem Smashboxa: EYE ILLUSION TRANSFORMING EYE SHADOW. Ten ostatni produkt to rewelacja!

Używam tego produktu od:4 miesięcy