The Makeup, Eyebrow and Eyeliner Compact (Cień do kresek oraz brwi)

The Makeup, Eyebrow and Eyeliner Compact (Cień do kresek oraz brwi)

Zestaw do rysowania kresek oraz modelowania brwi. Pozwala na rysowanie miękkiej i delikatnej, a także mocniejszej i precyzyjnej kreski. Trwałość, dobrze dobrane kolory oraz zaawansowana technologia pryzmatyczna to cechy nie tylko tego produktu, ale ogólnie marki Shiseido. Zestaw zaopatrzony jest w aplikator z gąbeczką do rysowania kresek oraz pędzelek do modelowania brwi.
Dostępny w trzech odcieniach: Light Brown, Deep Brown oraz Black.

Cena: ok. 130zł / 4g

genialny kosmetyk

Fantastyczny kosmetyk nie rozmazuje się nie brudzi skóry, używam z załączanym pędzelkiem, nie trzeba mieć wprawionej reki żeby go stosować. Jest bardzo wydajny na moim nie widać śladu używania a stosuje go regularnie od dwóch miesięcy. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze długo jedno bo bardzo wydajny

10tka :)

Zakup tej paletki poprzedził mój wnikliwy rekonesans oferty kosmetyków do brwi i nie rozczarowałam się ani trochę, kiedy wpadła w moje ręce ;) Jest to mój osobisty ideał, bo: kasetka jest ładna i praktyczna, dołączony pędzelek jest idealnie twardy, produktu jest sporo, a trwałością bije na głowę mozolnie temperowaną kredkę. Bez trudu rysuje idealną linię i wygląda naturalnie, chociaż najjaśniejsza wersja kolorystyczna ma dość mocny pigment. Jaśniejszego, miękkiego cienia używam czasem do pogłębienia spojrzenia przy linii rzęs i nie odbija się na powiekach (do czego mam tendencję z powodu budowy oka).

polecam

Mam te cienie, stosuję je sporadycznie, na wieczorne wyjścia, bo w dzień wystarczy mi tylko żel do brwi Diora. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo bardzo dobrze się aplikują, nie ścierają, dają naturalny efekt, mieszam sobie jasniejszy brąz z ciemniejszym, ale nie maluję ich załączonym pędzelkiem, tylko specjalnym pędzelkiem do brwi z Sephory. Nie wiem, czy kupię następne opakowanie, bo chyba nigdy ich nie zużyję, takie są wydajne:)))

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

masaz shiseido

Mój KWC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest to mój najlepszy zakup kosmetyczny na przełomie ostatnich lat :-) Wprost fantastyczny!!!!!!! Doskonale podkreśla brwi i robi to w sposób bardzo naturalny - nie ma jakiejkolwiek możliwości, żeby powstały tzw. brwi clowna :-) Już teraz żałuję, że wydawałam wcześniej pieniądze na kredki i tusze do brwi i kresek. Ale cóż, w końcu znalazłam ideał :-)

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Nigdy więcej!

Mam odcień BL3 Light Brown (najjaśniejszy). Produkt kupiłam w Sephorze. Bardzo dobrze się rozprowadza, daje ultra naturalny efekt. Piękne opakowanie, duże lusterko, aplikator z dwiema końcówkami - ścięty pędzelek (do makijażu brwi) i ostro zakończona gąbka (do makijażu oka). Cień znakomicie sprawdza się zarówno na brwiach (ładnie, ale nienachalnie, przyciemnia) jak i na powiekach (idealnie równa kreska). Makijaż trzyma się cały dzień w nienaruszonym stanie - bazy do powiek i żele utrwalające kształt brwi stają się zbędne! Kosmetyk jest baaardzo wydajny i z pewnością starczy mi na lata. Ideał!

EDIT: Shiseido testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od 1,5 roku

niezwykle naturalny

Zglosilam, teraz oceniam.
Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu. Niech wszystkie kredki do brwi sie chowaja. :-) Zadna z nich nie daje tak naturalnego efektu, jak wymodelowane brwi cieniem/pylkiem. Trwalosc - pierwszorzedna. Nie zdarzylo mi sie, zeby pod koniec dnia cos zniknelo.
Mam zestaw Light Brown. Ciemniejszego cienia uzywam do rozmytych kresek, choc rzadko. Ale nim takze mozna modelowac brwi, mieszajac z jasniejszym. Aplikator bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze