Nature Bath & Shower, Exfoliating Shower Gel with Pomegranate & Cherry Blossom (Złuszczający żel pod prysznic z granatem i kwiatem wiśni)

Żel zawiera peeling, dość drobny, ale jest go bardzo dużo. Całkiem nieźle złuszcza skórę. Pachnie malinami, coś w stylu gumy do żucia MAOAM, ale intensywniej. Niestety granat i kwiat wiśni wyczuwalne nie są. Po kąpieli zapach jest wyczuwalny na skórze, za to duży plus.

Opakowanie jest bardzo poręczne, zawiera klapkę. Miłe dla oka są wzory na nim oraz kolor żelu - truskawkowy. Nie podrażnia, ani nie nawilża.

Nie skuszę się już nigdy więcej

Zadziwia mnie fakt, że ten żel-peeling ma tak wysokie noty. Kupiłam go bardzo dawno, ale jakoś nie mogę go dokończyć... Jestem zdania, że nie jest on tak cudowny tak jak był mi zachwalany.
Okej ma zalety:
+ bosko słodko pachnie granatem i kwiatem wiśni
+ jej, ma sporo tych granulek

i lista plusów się kończy, za to minusów zaczyna:

- zdecydowanie za żadka konsystencja
- nie złuszcza zbyt idealnie
- jest niewydajny.

Urzeka mnie tylko jego zapach.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie mogę się zmotywować, by dokończyć pierwsze

klejący się słodziak

Naprawdę nie wiem czemu pokusiłam się na ten żel.
Jego konsystencja jest straszna, niby peelingująca, ale nie zauważyłam jego działania. Jednak drobinki zawarte w żelu trudno zmyć, przyklejają się i ogólnie tylko denerwują. Kleją się niemiłosiernie. A po zmyciu i wytarciu się ręcznikiem - nadal się skóra klei. Jakby nie można go było dobrze zmyć... Eh, ile nerwów sobie przez niego popsułam ;)
Pachnie tak słodko, że czułam się brudna po umyciu (zawsze tak mam po pachnących słodko/jedzeniem kosmetykach). I zapach również nie powala.

PLUSY:
- nie ma

MINUSY:
- klei się podczas użycia, rozmazuje po skórze tylko
- klei się po wytarciu skóra
- nie peelinguje
- absolutnie w ogóle nie myje
- za słodko pachnie

Używam tego produktu od: półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Szkoda, że już go nie ma

Bardzo przyjemny żel. Do peelingów go nie zaliczam, bo ja lubię mocne peelingi a tu są malutkie drobinki, do tego mało ich.
Największą zaletą jest powalający zapach, który przez pewien czas zostaje na skórze. Dobrze się pienie i jest w miarę wydajny. Nie ma specjalnych właściwości pielęgnacyjnych, ale nie wymagam tego od żelu. Jak tylko go gdzieś zobaczę, to kupię nawet kilka na zapas, tak mi się podoba ;)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Miły żel

Używałam go na jednym z wyjazdów wakacyjnych. Teraz nie mogę nigdzie spotkać.

Plusy:
+ żel przyjemnie pachnie,
+ dzięki drobinkom dokładniej myje,

Minusów nie zauważyłam.

Nie wiem co można jeszcze pisać o żelu pod prysznic - żel to żel. Każdym się człowiek umyje.

Używam tego produktu: przez miesiąc

Podoba mi się

Oceniam ten produkt, jakop zwykły żel, a nie peeling. Zapach jest cudowny, dobrze się pieni. Jeśli już jest dostępny to warto kupić :) Chcociażby dla samego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Fajny

Chyba mój ulubiony. Lubię jak w żelu są ścierające drobinki, choc nie traktuje tego jak zastepstwo pilingu. Fajnie myje, nie pieni sie za mocno, co mi odpowiada. No i bardzo w moim typie kompozycja zapachowa - nie za słodka. Całkiem wydajny. Ogolnie lubie te serie Nature z Oriflame. Pewnie jeszcze nie raz użyję.

Używam tego produktu od: roku czy dwóch
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Fuj

Paskudztwo, które pod niebiosa zachwalała konsultantka i tym namówiła mnie na zakup. Nie spełnia wypisanych na nim obietnic, toto ani nic nie złuszcza, pachnie bardzo sztucznie, nieprzyjemnie.
Nie wart swojej ceny. Żele Ziaji są o wiele lepsze, a tańsze i w większych opakowaniach... no halo...

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

JESTEM NA TAK :)

super :)
naprawdę lubię ten żel. Ma fajną konsystencję i prześliczny zapach. Ale do pillingu bym go nie zaliczyła. Po prostu zwykły żel o wyjątkowym zapachu i bardzo ładnie czyści skórę, jest później taka świeża. Z wszystkich żeli z oriflame ten najbardziej przypadł mi do gustu :)

Używam tego produktu od:2 miesiące

nie

Rzadko kiedy czepiam się żeli pod prysznic ale ten woła o pomstę do nieba. Zapach-to nie wiśnia, to nie granat, to nawet nic je udającego. Jakaś tania guma owocowa...dla mnie bardzo nieprzyjemny. Dalej-właściwości peelingujące-niewielkie. Przynajmniej ja niczego nie zauważyłam. Same drobinki-to jakis plastik, zresztą polecam lekturę składu....mała pojemność, szybka zużywalność (na szczęście) i ta cena za takie coś-za te pieniądze można mieć tysiące rodzajów innych, porządnych żeli.

Używam tego produktu od:3 tygodni

hmm...

Plusy:
+ przyjemny, dość słodki zapach,
+ nawet nawilża skórę,
+ dobrze się pieni.

Minusy:
- ciężko wydobyć końcówkę z opakowania
- niestety nie zauważyłam właściwości peelingujących

Nie wiem czy jeszcze kupię, chociaż zapach jest nieziemski ;) ale po pewnym czasie może się już znudzić i irytować. Bardziej można używać to jako żel a nie złuszczające coś...

Używam tego produktu od: 2/3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Można, ale niekoniecznie

Jak na żel Oriflame to jest całkiem niezły, co nie znaczy, że jest oszałamiający. Pieni się przyzwoicie, w przeciwieństwie do innych żeli tej firmy. Właściwości złuszczających nie bardzo jestem w stanie ocenić, bo myję się myjką i to może trochę przekłamywać działanie. Zapach na pewno wielu użytkowniczkom się spodoba, ja już mam trochę dość tych aromatów a la guma Mamba.

Nie kupię ponownie, bo mam jeszcze do przetestowania inne żele.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

Podrażnia i uczula

Kolejny produkt pod prysznic, ktory poza slicznym zapachem nie robi nic. Owszem ziarenka dosc dobrze peelinguja, ale coz z tego, skoro sa ostre i bardzo twarde, przez to powoduja podraznienia. Peeling slicznie pachnie, ale pieni sie slabo, przez co mam wrazenie, ze nie oczyszcza tak jak powinien. Plus za wytrzymalosc zapachu, czuc go jeszcze dlugo po kapieli, jednak to zdecydowanie za malo.

Używam tego produktu od: miesiac