Oriflame, Nature Bath & Shower, Bath Foam with Relaxing Ylang Ylang & Geranium (Płyn do kąpieli z relaksującym ylang-ylang i geranium)

Totalny przeciętniak. Nie relaksuje, nie uspokaja, nie przywraca harmonii. Płyn z butelki pachnie kwiatowo, jednak zapach ten kojarzy mi się z tanim szamponem do włosów. Zapach ledwo wyczuwalny podczas kąpieli. Nie nawilża, nie wytwarza dużej piany, ani nie pachnie.

Cena: 14,90zł / 400ml

Przecietny

Nie podzielam pesymizmu poprzedniczek.
Fakt, produkt nie zachyca, ale czego tu sie spodziewac po plynie do kapieli??
Ot po prostu zwykly plyn do kapieli i tyle, zapach jak dla mnie jest dosc przyjemny, choc faktycznie slaby. Nie wiem tez dlaczego u innych pan sie nie pienil, u mnie peni sie bardzo dobrze... moze u poprzedniczek wystepuje bardziej twarda woda?? Nie wiem...
Ogolnie narzekac nie moge, ale nie wiem czy kupie jeszcze raz, moze inny zapach.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

zgadzam się z Przedmówczyniami

Nic dodać nic ująć. Zapach bardzo delikatny, ale jedynie w butelce, po wlaniu do wanny ulatnia się zanim w ogóle zdąży się go poczuć, a o jakiejkolwiek pianie albo chociaż zmiękczonej wodzie można tylko pomarzyć. Zero efektów pielęgnacyjnych. Nic nie warty.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

beznadziejny

Beznadziejny, jak wszystkie produkty z serii Nature Bath&Shower, jakie wyprobowalam :> (zel zluszczajacy, zel kokos+ryz).
Rzadki, smierdzacy tanim szamponem z ciezkich czasow, piana tez nie powala. Uzylam raz i rozczarowana schowalam do szafki - moze mamie sie spodoba, w co watpie.

Używam tego produktu od: raz i wystarczy
Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

dzienny smoky eyes

Beznadziejny!

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, laureth-3, peg-7 glyceryl cocoate, parfum, sodium citrate, benzophenone-4, propylene glycol, peg-40 hydrogynated castor oil, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, cananga odorata, geranium maculatum, ci 16035, ci 42090

Recenzja: W pomocji jest za 9,90zł, ale teraz nie kupiłabym go nawet za 2zł. Jest beznadziejny. Lepszą pianę wytworzę z szamponu do włosów - i w dodatku z zapachem! Nie wyrzucę go jedynie dlatego, że nie wyrzucam kosmetyków. Jakoś zużyję i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia