Logona, Clear Skin Feuchtigkeitsfluid (Fluid nawilżający z szałwią i miętą)

Logona, Clear Skin Feuchtigkeitsfluid (Fluid nawilżający z szałwią i miętą)

Nawilżający fluid z miętą i szałwią przeznaczony do pielęgnacji tłustej, problematycznej, trądzikowej cery. Delikatnie ją nawilża i odświeża. Antybakteryjne substancje zapobiegają rozwijaniu się bakterii, a aktywne roślinne substancje z mięty, szałwii i rozmarynu absorbują tłuszcz i regulują naturalną wilgotność skóry.

Cena: 35,60zł / 50ml

bardzo dobry!

Dla mnie ekstra, co prawda, mam skóre tłustą, a nie trądzikową. Jest bardzo lekki, matuje, nawilża, do tego ma bardzo przyjemny zapach i mnóstwo naturalnych składników. Nie jest testowany na zwierzętach, nie ma w sobie wstrętny chemii - jest to prawdziwy kosmetyk bio :)

nie dla cery trądzikowej

niestety nie pomaga przy cerze trądzikowej a wręcz pogarsza jej stan! Jeśli ktoś ma do tego wrażliwą to jeszcze gorzej. Matuje i ściąga - i na tym koniec. Zgadzam się z Dziką Truskawką, że zatyka pory. Mi się cera po nim pogorszyła.

Używam tego produktu od: kilka razy i oddałam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny

Świetny dla cery tłustej,trądzikowej. Zapach łagodnie miętowy. Bardzo dobrze matuje skórę,zapobiega powstawaniu niespodzianek na twarzy :-) I przy okazji jest naturalny.

Używam tego produktu od:1 m-ca

Makijaż MaxFactor

Kiepski

Trochę matuje (ale na niezbyt długo) i właściwie na tym kończą się zalety tego specyfiku. Zapach jest okropny - wypisz wymaluj wódka Eristoff, bleee... Poza tym żółte mazidło zapycha pory i to już mi wystarcza do dyskwalifikacji.

Używam tego produktu od:miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:próbka