Your Natural Side, Róża damasceńska, Woda kwiatowa

Your Natural Side, Róża damasceńska, Woda kwiatowa

Idealna do pielęgnacji:

skóry dojrzałej, z oznakami starzenia
z przebarwieniami, naczynkowej
suchej i odwodnionej
wrażliwej i podrażnionej (także wokół oczu)
skóry problemowej, z trądzikiem różowatym
włosów wymagających wygładzenia

w butelce, w sprayu
lekkie
z defektami, normalna, wrażliwa, sucha
olejki do ciała i do masażu
zmiękczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
bez parabenów

Bardzo dobry kosmetyk

Świetny, wielozadaniowy hydrolat. Cena jest dosyć wysoka, natomiast biorąc pod uwagę naturalny skład warto w niego zainwestować. Używam go zamiast toniku po oczyszczaniu twarzy, natychmiast nawilża i łagodzi ściągniętą skórę. Z pewnością jeszcze nie raz po niego sięgnę.

Kupię ponownie

Fajny kosmetyk, przyjemnie pachnie, dobrze tonizuje, pozostawia skórę przyjemną w dotyku, gotową do dalszych zabiegów. Duży plus za opakowanie z ciemnego szkła z atomizerem.

Idealna do wszystkiego!

Uważam, że to genialny produkt wielozadaniowy dla każdego i do wszystkiego! Wody różanej używam głównie jako toniku, spryskuję nią twarz dwa razy dziennie po umyciu twarzy a przed nałożeniem kremu/olejów. W przeciwieństwie do wielu produktów drogeryjnych, woda jest delikatna, nie podrażnia, świetnie nawilża i odświeża skórę. W upalne dni doskonale też orzeźwia jako mgiełka - zawsze noszę w torebce jej małą buteleczkę, żeby awaryjnie skorzystać w ciągu dnia. Woda ma piękny zapach i - co ważne - butelkę z ciemnego szkła, które chroni ją przed promieniami słonecznymi, no i nie zaśmieca środowiska plastikiem.

Nie ma lepszego toniku na świecie!

Niczego tak bardzo nie pokochała moja cera jak Wody Różanej Your Natural Side! Po przygodach z drogeryjnymi tonikami, które bardzo przesuszały i podrażniały moją skórę, trafiłam na wodę różaną. W sumie zupełnie przypadkiem. Zainteresowała mnie sobą już od pierwszego użycia, pozostawiając na skórze przyjemne uczucie mrowienia i słodki zapach róży! Już po tygodniu codziennego stosowania, wyraźnie zauważyłam poprawę kondycji mojej cery, która stała się bardziej nawilżona oraz rozjaśniona. Z czasem zaczęły znikać przebarwienia potrądzikowe oraz ilość krost i zaskórników, została znacznie obniżona. Wodę stosowałam również jako chłodzący kompres na opuchnięte powieki (po uprzednim schłodzeniu jej w lodówce) oraz dodawałam do maseczek z glinką niebieską. Ostatnio w jednej z drogerii, dostałam również egzemplarz z atomizerem, który bardzo ułatwia stosowanie (nie trzeba używać wacika), co pozytywnie wpływa na wydajność produktu. Mam wrażenie, że zostaniemy ze sobą na zawsze!