Desire for a Man

Desire for a Man

Dunhill Desire - Pożądanie. Już sama nazwa i flakon wskazują nam z jakim zapachem mamy do czynienia. Stworzono głęboki, uduchowiony zapach, który sięga w otchłań duszy męskiej i wydobywa te najbardziej skryte uczucia. Zapach pełen namiętności, pożądania, uwodzicielski i tajemniczy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamot, cytrusy, neroli, jabłko
nuta serca: paczula, teakowe drzewo, róża
nuta bazy: nuty drzewne, ambra, wanilia, piżmo

Cena: EDT 190zł / 100ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
drzewne

Wzorowy "średniak"

Zapach niezły, cytrusowe otwarcie, które na samym początku jest lekko kwaskowo-owocowe, potem przechodzi w dobrze skomponowaną nutę dymnych drzewnych akordów, otulonych wanilią. W sumie nic specjalnie bogatego i złożonego, znalazłoby sie wiele podobnych zapachów, lecz ten różni sie od świeżaków z bazą drewnianą tym, że posiada dodatkowo bardzo ładnią nutę tytoniowo dymną, która doskonale komponuje się ze skórą i to w cieplejsze dni. Zapach w słoneczny dzień nie ciąży i nie robi sie mdły, a to rzadkość przy takich składnikach. Trwały, jednak trzyma się blisko skóry, elegancki i męski, bardzo mało popularny.

trudny

Z tym zapachem jest dziwna sprawa.Pierwsze spotkanie nie wypadlo nam najlepiej.Wydal mi sie pospolity,nieciekawy,brzydki.Gdy uzywal go moj maz juz inaczej spogladalam na te kompozycje.Obecnie kiedy dzierze pusty flakon mysle,ze zapach jest fajny,interesujacy,zmyslowy.Czuje w nim ogien,podtekst seksulany,wymowne spojrzenie.Slodkawy,ale tez podszyty lekko dymem.Butelka w pieknym czerwono-pomaranczowym kolorze dobrze oddaje charakter tych perfum.Plus za praktyczne rozwiazanie-korka nie da sie zgubic!

Ilość zużytych opakowań:100 ml

Pożądanie

Zapach nie nowy, ale niestety nie doczekał się recenzji na wizażu, więc postanowiłam go zgłosić. Zapach jest piekny, ciepły, zmysłowy, otulający, lekko dymny, tytoniowy, drzewny, słodkawy, ale doskonale wywazony, mogłabym upajać się tym zapachem na szyji ukochanego bez końca. Nazwa doskonale do niego pasuje, opakowanie również. Piękny zapach dla wyjątkowego mężczyzny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:100ml