Eveline, Holiday Look, Delikatnie brązujący balsam do ciała

Eveline, Holiday Look, Delikatnie brązujący balsam do ciała

Delikatnie brązujący balsam do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry o normalnej i jasnej karnacji.
Doskonale nawilża, dzień po dniu tworzy delikatną naturalną opaleniznę. Już po kilku dniach stosowania skóra uzyskuje zdrowy słoneczny wygląd, jest dobrze nawilżona i elastyczna.
Zawiera: masło kakaowe, wyciągi z juglonu, bursztynu i nagietka.

Cena: ok. 9-11zł / 200ml

Ok,ale mogło być lepiej.

Cóż,kupiłam na próbę,zdradzając moją ukochaną Ziaję.
Balsam ładnie pachnie(choć i tak po jakimś czasie było czuć ten samoopalaczowy smrodek),nie robi smug ani zacieków(oczywiście po uprzednim peelingu,depilacji itd.).
Kolor wychodzi ładny,ale jak dla mnie-zbyt delikatny.
Smarowałam się nim przez tydzień,wieczorami,a i tak kolor uzyskany ostatniego dnia był niewiele ciemniejszy od tego,który miałam po drugiej aplikacji).
Ponadto zbyt wolno się wchłaniał,i brudził bieliznę.
Cena i wydajność-niczego sobie,ale w moim przypadku to akurat wada.

Więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajny

Balsamy brązujące rzadko używam..raczej na wieksze okazje...

Myślę ze w tym przedziale cenowym jest najlepszy

+nadaje brązowy a nie zółty czy pomaranczowy odcien (po 5 uzyciach mama powiedziala ze wygladam jak mulatka)
+z poczatku nawet ładnie pachnie ale potem troche zalatuje niezbyt miłym zapachem
+nawilża

Mógłby dawać mocniejszy odcień

perfekcyjny:D

jak na razie najlepszy balsam opalający:). stosowałam niveę, dove, j&j, ziaja sopot, loreal (ten jedyny był dobry) i jeszcze kilka innych "homo niewiadomo" :D. Evelinka przebija wszystkie! Ostrzegam jednak, ze kolor wcale nie jest taki delikatny. U mnie wyszedł sensowny brązik (znajome myslaly, ze bylam na solarce). Teraz używam go w przerwach między samoopalaczem, dla podtrzymania kolorku;). smaruje go bez jakiś ceregieli, ot, jak zwykły balsam nawilzający. zero smug i innych problemow;). POLECAM!

Używam tego produktu od:kilku mies.
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

dla mnie bomba

Na mojej skórze balsam sprawdza sie doskonale:
- równomierna opalenizna, żadnych zacieków,
- schodzi równie ronomiernie,
- naturalny kolor, mam ciemną karnację, więc nie muszę czekać na efekty zbyt długo.
Nad zapachem "samooplaczowym" nie dyskutuję, bo to juz standard, coś za coś - nie niszczę skóry słońcem ale za to muszę trochę pocierpieć za zapach.
Podsumowując: po przetestowaniu tego typu kosmetyków, dostępnych na rynku w wielkim wyborze, i tych z górnej i tych z dolnej półki .... z czystym sumieniem mogę dać 4 gwizadki.
Nie daję 5 gwiazdek tylko dlatego, że troszkę brudzi bieliznę ale zastanawim czy wogóle jest możliwe aby te kosmetyki nie brudziły????Używam tego produktu od:pół roku

bazarkowy parfum ;)

Mam, więc pewnie zuzyję. Dla mnie na równi z Vichy, który zaczął mi pod koniec zamiast rumiankiem i konwaliami trącić moczem :/ Tu mamy bazarowe perfumy, ale kolorem jest ok, konsystencja też jak najbardziej, choć ja wolę ciemniejsze bronzery. Zapomniałam dodać - solidnie podśmierduje samoopalaczem po 2-3 godzinach.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jak dla mnie świetny

Uważam że balsamik jst świetny! Kupiłam go całkiem przypadowo i jstem naprawdę zadowolona. Fakt - na mocny efekt trzeba poczkać trochę dłużej niż w przypadku innych balsamów brązujących, ale za to efekt jest naturalniejszy. Dla nie zapach - duży plus- jest śliczny w porównaniu z niejedną droższą konkurencją. Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobry.

Balsam kupiłam przypadkowo, bo miałam za tydzien wesele, na solarium było za późno a musiałam jakoś wyglądać :) sprawdził się. Smarowałam ciało ( a dokladnie dekold, plecki, szyjke i biust) codziennie wieczorem. Juz po dwoch zastosowaniach skóra nabrała ładnego kolorku, takiego borzoskwiniowego. Balsam dobrze się rozprowadzał, nie pozostawiał smug, zapach też był znośny. Nie wysuszył mi skóry. Efekt był całkiem niezły. Jak za taką cenę polecam. :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie :/

Jak dla mnie beznadzieja. Najgorsze są robione przez niego smugi. Chociaż konsystencja jest dosyć lekka, co powinno zapobiegać robieniu się jakichkolwiek smug, to jednak balsam bardzo źle się rozporowadza czego wynikiem są nieładne plamy na ciele, które w dodatku trudno usunąć. Bardzo łatwo więc przesadzić z ilością. Wyraźnie na przykład zbiera się na kolanach czy łokciach. Masakra. Do tego słabo brązuje, przynajmniej jak na mojej jasnej skórze. No i ma fatalny zapach. Typowy samoopalacz. Okropny. :/ Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 miesiąca

dobry

Nie lubię samoopalaczy bo zostawiają wstrętne smugi, zacieki na kostkach, kolanach, łokciach itd. A ten balsamik jest super, daje ładny, zdrowy, złocisty kolor, nie zostawia smug, nie robi plam. Efekt widać po trzecim użyciu. Dobrze się rozprowadza, efekt ładny, cena atrakcyjna, jedyny minus jak dla mnie to zapach, za jakiś czas po aplikacji pachnie jak każdy samoopalacz, ale to jest do przeżycia.
Jestem z tego produktu naprawdę zadowolona :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

dobry

krem jak dla mnie ma za rzadka konsystencje, brązuje baardzo, bardzo delikatnie - mam bardzo jasna cerę, lekko wysusza skóre, na efekt brązwienia doczekalam sie po 3 porządnej aplikacji, ładny zapach, nie robi plam ani zacieków, nieco gorszy od wersji SPAUżywam tego produktu od:miesiaca

szybki efekt

Ponieważ baaardzo opornie szło mi opalanie na słoneczku postanowiłam wspomóc opaleniznę balsamem brązującym. Do zakupu skusiło mnie ładne opakowanie i cena.
Balsam ma świetną konsystencję i ładnie, gładko się rozsmarowuje. U mnie "opalenizna" pojawiła się po trzech dniach stosowania i była, jak dla mnie, intensywna. Kolor wyszedł naturalny, bez żadnych smug ani ciemniejszych plam na zgięciach.
Jest tylko jedno "ale" - zapach... O ile na początku, przez pierwsze godziny zapach jest bardzo ładny, to później wyłazi specyficzny zapaszek samoopalacza- dlatego polecam smarowanie się na noc- można go wtedy przespać ;)
Balsam nie brudzi, jest wydajny.
POLECAM :)

Nie!

Kupiłam, bo skusiła mnie nazwa: balsam delikatnie brązujący... Myślałam, że jak to balsam delikatnie zbrązowi moje ciało, a to zamiast balsamu przypomina samoopalacz po którym są smugi, opalenizna przez to uzyskana po jednym smarowaniu jest już bardzo ciemna, nienaturalna, konsystencja dobra, ale zapach fatalny :/

Używam tego produktu od: paru miesięcy sporadycznie