A.T.W., Collagen Lift XXL (Balsam do ciała na odmłodzenie i wyszczuplenie)

A.T.W., Collagen Lift XXL (Balsam do ciała na odmłodzenie i wyszczuplenie)

XXL z BioCollagenem A.T.W. wyszczupla (spalanie tłuszczów i cukrów). Stopniowo obkurcza komórki skóry i tkanki tłuszczowej. Odtoksycznia - aktywizuje układ limfatyczny, usuwa produkty przemiany materii, toksyny i nadmiar wody. Wzmacnia naczynia krwionośne - balsam może być stosowany przez osoby z tendencją do pękania naczynek włosowatych. Zwalcza cellulit i rozstępy, ujędrnia - wzmacnia i odnawia włókna kolagenowe. Odmładza przez wzmocnienie włókien kolagenowych w skórze rozciągniętej przez nadmiar kilogramów, wrażliwej na wolne rodniki i potrzebującej odmłodzenia.

Cena: 59,90zł / 150ml

Po prostu rewelacyjnie działa

Kapitalny produkt jako codzienny balsam za niezbyt duże pieniądze. PIęknie napina skórę, wygładza, ujędnia, ma świetny, roślinny skład, nie podrażnia, można stosowac w ciąży i podczas karmienia. Co najważniejsze - doskonale działa na rozszerzone naczynka. Łagodzi i chroni przed powstawaniem pajączków na udach. Wczasniej używałam okładów z gotowych wywarów ziołowych, ale to jest lepsze, wygodniejsze i silniej działa. Super!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zdecydowane NIE!

Jeden z najgorszych produktów jakie kiedykolwiek stosowałam, a było ich trochę (Vichy, Oriflame, Bielenda, Garnier, Nivea). Nie daję jednej gwiazdki, ponieważ nie wiem czy tak naprawdę działa. Skóra po nim robi się bardzo sucha i cały czas swędzi, w dotyku jest taka jak papier. Miałam nadzieję, że będzie to coś czego szukam, ale niestety nie. Dla mnie nie działa. Nie polecam osobom z suchą skórą.

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

modeluje i odmładza

Kapitalny w użyciu, łatwo się rozprowadza, fajnie pachnie, wygładza skórę od pierwszego razu. Używałam już A.T.W. XXL balsam wyszczuplający, ale ten jest jeszcze lepszy. Po ciąży ułatwia wchłanianie nadmiaru rozciągniętej skóry, dobry do masażu wyszczuplającego. Poleciła mi go moja masażystka. Do tego nie rozgrzewa i nie boję się o moje rozszerzone naczynka na udach.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Manicure - klasyczny

Bardzo polecam

Używam ten produkt osobiście i polecam moim klientką nie tylko do masażu ale jako balsam do ciala. Skóra robi się gładka, dobrze nawilżona, ujędrniona. Łagodny dla skóry naczynkowej. Mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące.

Używam tego produktu od:2 lat