Garnier, NutriDermist, Krem nawilżająco-regenerujący na dzień dla skóry suchej i wrażliwej

Krem na dzień dla kobiet w wieku od 25+, wzbogacony w lipopeptydy pozyskane z orzecha laskowego, które stymulują naturalną produkcję lipidów naskórka (w testach in vitro). Wygładza pierwsze zmarszczki i daje efekt promiennej cery.

Zawiera ponadto:

- kwasy Omega 3+6 - kwasy tłuszczowe będące podstawowymi elementami składowymi błony komórkowej, pozyskane z owoców dzikiej róży, aby wzmocnić naturalną barierę ochronną skóry

- magnez - otrzymany z kiwi, który dodaje energii komórkom i stymuluje ich wzrost,

- cynk - reguluje produkcję sebum i matuje skórę.

Efekty:

- po 1 miesiącu: pierwsze zmarszczki są wygładzone

- po 3 miesiącach: skóra wygląda młodziej.

Przecietny przy braku funduszy,by zainwestować w dobry krem lub dla młodej cery będzie ok

Lekki krem nawilżający,nic wybitnego,ale krzywdy nie zrobi,ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,współgrając z nałożonym potem podkładem.

+zapach
+cena
+wydajny
+nie zapycha
+nie podrażnia
+nawilża choć dla suchej skóry nie wystarczająco
+dostępny w każdej drogerii

-nie ma spektakularnych efektów,to nawet nie średnia,a niska półka dla młodej i nie wymagającej skóry
-nie ma SPF co przy kremach nawet za taką cenę się trafia
-znów słoiczek=niezbyt higieniczny

Używam tego produktu od: kilka lat temu używałam mając młodszą skórę
Ilość zużytych opakowań: 3 może 4 kiedyś po 50 ml

dobry nawilżacz dla spragnionej skóry

jest to lekki krem nawilzający i tu swoją rolę idealnie sprawuje skóra miękka i delikatna, troszkę kłopotu sprawia jako baza pod makijaż. Regenracji nie zauważłam może jestem za stara na takie lekkie kremy...

niestety podrażnił mnie

Skusiła mnie niska cena i dość dobre opinie.
Niestety krem oprócz ładnego słoiczka, przyjemnego zapachu zbyt wiele nie robi.
I nie mówie już tutaj o jakimkolwiek działaniu przeciwzmarszczkowym ale o tym, że po prostu szczypią mnie po nim policzki. Stosowałam jakiś czas i niestety za każdym razem miałam czerwone policzki i piekły mnie. Wydaje mi się że kiedyś już miałam krem z garniera jakiś zwykły i też mnie uczulał.
Nawilżenia też zbytniego nie odczuwam, ale ja mam bardzo suchą skórę więc tu się nie przyczepię.
Zużyję do dekoltu a na twarz zakupiłam krem apteczny.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Studio fryzur kucyk Beyonce

Nie dla mnie

Mam cere normalną z tendencją do przesuszania. Bardzo odpowiadało mi serum z tej serii, kiedy zabrakło go na sklepowej półce zdecydowałam sie na krem. Niestety bardzo sie rozczarowałam, skóra nie była wystaczająco nawilżona, pojawiło się uczucie spięcia i problemy z rozprowadzeniem podkładu.

niezły produkt

Krem na noc z tej serii zużyłam bardzo szybko i byłam więcej niż zadowolona. Ten na dzień męczyłam trochę dłużej. Ale jednym minusem jaki znalazłam, jest jego słaba wydajność.
Wchłania się bardzo dobrze, zapach przyjemny, kojący. Skóra niepodrażniona,świeża.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

ładnie pachnie

Bardzo podoba mi sie zapach tego kremu, dobrze sie wchlania. Jednak jest malo wydajny bo uzylam go kilka razy a tu juz nie ma 1/3, takze bardzo szybko sie zuzywa. Po pierwszym zastosowaniu dostalam podraznienia, szczegolnie w okolicach oczu strasznie zaczelo mnie szczypac. Po kilku dniach objaw ten calkowicie zanikl, lecz juz nie dawalam w okolicach oczu. Mysle ze dobrze nawilza skore, ma estetyczne opakowanie, szklane. Takze podsumowujac wszystko dobrze poza tym podraznieniem.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

dla suchej? za slaby

Krem dostalam jako gratis do innego kremu Garnier - pewnie dlatego, ze ma date waznosci do konca roku. Od razu pomyslalam, ze zuzyje jako krem na noc, bo 1. na dzien uzywam filtra 2. do mojej mieszanej cery taki kremik przeznacozny do cery suchej powinien byc wystarczajaco odzywczy. Przede wszystkim zakoczona bylam bardzo lekka konsystencja kremu, do tego ma ladny zapach i szybo sie wchlania, wiec uzywanie go to duza przyjemnosc. Niestty, choc oczarowal mnie ten krem, nie moge mu dac wyzszej oceny, poniewaz ma zdecydowanie za slabe wlasciwosci nawilzajace jak dla suchej cery - moje policzki szybko go wchlaniaja i wolaja o wiecej. Polecam osobom nie wymagajacym zbyt wiele od kremu, poszukujacych lekkiego, przyjemnego kremu - gdyby byl przeznaczony do cery normalnej, pewnie ocenilabym na 4.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Świetny

EDIT: Muszę z przykrością odjąć jedną gwiazdkę, ponieważ czasami szczypie mnie skóra po posmarowaniu tym kremem.

Rewelacyjny krem. Mimo mojej antypatii do firmy Garnier i nacięciu się na parę bubli dałam jej jeszcze jedną szansę zachęcona dołączonym do tego kremu darmowym żelem do mycia twarzy (z resztą też bardzo dobrym).

Krem doskonale nawilża moją bardzo suchą skórę, pielęgnuje, odżywia, sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne. Nie podrażnia, pięknie pachnie oraz nie zostawia na twarzy żadnej obrzydliwej, tłustawej warstewki. Wchłania się momentalnie i to do prawie zupełnego matu. Nie muszę już pudrować twarzy, ponieważ ten krem zupełnie się nie świeci. Pierwszy raz spotkałam się z czymś, co dobrze nawilża jednocześnie nie zostawiając tłustego filmu.

Brawo dla Garnier!Używam tego produktu od: miesiąca

Kupilam ten produkt zachecona dodatkowym zelem do mycia twarzy - byly razem. I nie zawiodlam sie. Ladnie pachnie, jest lekki, nie jest tlusty, nie zapycha porow i szybko sie wchlania. Bez problemow mozna nakladac na niego puder bo nie robia sie kleiste plamy. Cera jest swieza i nie ma tyle krostek i zaskornikow do ktorych mam tendencje. Jest wydajny. Zdradzilam go tylko raz i na razie juz tego nie powtorze. Polecam

Pozytywne zaskoczenie

Nie lubię kremów garniera, ale ten był gratis z mleczkiem. No i okazał się ok. Dobrze się wchłania, skóra jest po nim świeża i nawilżona. Jedyny minus to zbyt mocny zapach.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Jeden z najlepszych

Dostałam ten krem gratis przy zakupie kilku produktów firmy Garnier w SuperPharm. Wcześniej używałam NutriDermist na noc. Z obu jestem b. zadowolona!

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, skłonną do pękania naczynek i rzadko do podrażnień.

- ładnie i delikatnie pachnie,
- ma przyjemną, lekko oleistą konsystencję, przez co dobrze i przyjemnie się rozprowadza,
- skóra jest po nim wręcz aksamitna,
- delikatnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry,
- nie podrażnia,
- nie powoduje błyszczenia, nie zostawia na skórze tłustej warstwy,
- dobrze nawilża,
- jest wydajny.

Stosuję go zwykle na noc - rano skóra jest wypoczęta i promienna.

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

rewelacja

skore mam po nim jak aksamit
podoba mi sie sorbetowa konsystencja, dzieki niej nie ma tlustego filmu na twarzy, wchlania sie blyskawicznie

skora momentalnie po kilku dniach zaczela odzyskiwac kolor, wygladzila sie rewelacyjnie

Używam tego produktu od:pol roku