NutriDermist, Regenerujący krem na noc

NutriDermist, Regenerujący krem na noc

Krem regenerujący na noc z lipo-peptydami z orzecha laskowego. Krem dla kobiet w wieku od 25+.
Zawiera:
Omega 3+6 - kwasy tłuszczowe będące podstawowymi elementami składowymi błony komórkowej, pozyskane z olejku dzikiej róży, aby wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry.
* Magnez - otrzymany z kiwi, który dodaje energii komórkom i stymuluje ich wzrost.
Wygładza pierwsze zmarszczki, daje efekt promiennej cery.

Sklad: aqua/water,hydrogenated polyisobutene, cyclopentasiloxane, glycerin, aluminum starch octenylsuccinate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, dimrthicone, butyrospermum/kiwi fruit water, rosa canina/rosa canina fruit oil, magnesium pca, hydrolyzed hazelnut protein, glycine soja/soybean oil, tocopherol, sodium pca, zinc pca, manganese pca, sorbtan tristearate, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, cl19140/yellow 5, cl 42090/blue 1, methylparaben, chlorhexidine digluconate, parfum/fragrance, linalool, benzyl salicylate, limonene, geraniol, citral (30.04.2008)

Cena: ok. 30zł / 50ml

najlepszy w nim jest zapach

Dobry krem.

Jak zwykle nie zawiodłam się na kosmetykach garniera, mi odpowiadają

-bardzo lubię jego owocowy zapach
-miły w aplikacji

czy poprawia stan skóry? jest ok nie mam zastrzeżeń

nie widzę w nim minusów

dobra jakość za przystępną cenę

używam razem z kremem na dzień z tej samej serii

Używam tego produktu od: 3m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie standardowe kończę

uratował moją skórę :)

Używałam jakiś czas temu, ponieważ borykałam się z ogromnym przesuszeniem skóry i kremy na dzień (nawet specjalistyczne) nie dawały sobie rady. Zaczęłam stosować więc dodatkowo na noc garniera. Po kilku aplikacjach zauwazyłam ogromną poprawę :D

-świetnie nawilżył moją b a r d z o suchą skórę
-zregenerował, po przebudzeniu cera była promienna
-bardzo ładny zapach
-ładne, wygodne opakowanie
-konsystenacja gęsta, treściwa; bardzo przyjemnie się aplikuje

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ używam innych kremów, na inne problemy skórne, a do takiego przesuszenia staram się już nie doprowadzać, ale naprawdę jest godny polecenia :)

Używam tego produktu od: niepamiętam

do czasu

Mam bardzo mieszane uczucie do tego produktu. najpierw krem był super. Cera świetna, sprawdzał się, świeża. Wszystko grało. Wtedy wystawiłabym 6 nawet. Po dłuższym stosowaniu, cera jakby się nie wiem, wysyciła, zaczęła się psuć, więcej wyprysków.
Podrażniona, w ogóle się krem nie sprawdził po takim okresie. Bardzo się zawiodłam.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 5-6, 50 ml

depilacja opóźnianie porostu włosów

bardzo fajny

Do cery mieszanej, przed 30-tką (jak moja ;) ) nadaje się całkiem nieźle. Jestem z niego zadowolona, bo nie zapycha (używam ponad dwa miesiące, więc łatwo zauważyć zmiany związane z cyklem, a nie spowodowane kremem) i nawilża na długo. Odnoszę wrażenie, że jeśli posiadamy gorzej nawilżający krem na dzień, to i tak w tym duecie efekt będzie bardzo dobry.
Przepięknie pachnie, szybko się wchłania, ma średnio gęstą konsystencję, ale jest wydajny. Jak narazie, jestem z niego bardzo zadowolona, i gdyby nie to, że być może będę próbować innych kremów, dałabym 5 gwiazdek. Pomimo dość wysokiej ceny naprawdę polecam spróbować, bo są bardzo duże szanse, że Wam podpasuje.

Najgorszy nie jest

Pięknie pachnie, nawilża całkiem nieźle, ale ogólnie w jakiś zachwyt nie popadłam. Może dlatego, że przed nim używałam rewelacyjnego kremu Nuxe, który jednak dla mnie na wiosnę, lato się niestety nie nadaje. Ogólnie całkiem niezły, ja jednak będę poszukiwać dalej mojego KWC.

Przyzwoity, ale bez szału

Krem przyzwoity, ale bez szału. Niby nawilża, niby ładnie pachnie, wydajność na przeciętnym poziomie, ale nie ma w tym kremie niczego wyjątkowego. Ot, taki sobie kremik. Przyjemnie się go używało i tym przyjemniej wróci się do poszukiwania czegoś "WOW", a nie jedynie "OK".

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

sredni przyjemniaczek

Mam cere sucha, szukalam sobie jakiegos przyjemnego i regenerujacego kremu na noc. W UK nie nalezy on do najtanszych, ja kupilam go za prawie 10 funtow, wiec prosze nie narzekac,ze 30polskie zlote do duzo :)
Musze stwierdzic,ze krem jest optymistyczny i przyjemny w uzytkowanu- pachnie naprawde ladnie, swiezo.
Konsystencja nie za rzadka, krem dosc szybko sie wchlania, pozostawia skore nieco napieta i porzadnie nawilzona, co akurat bardzo mi odpowiada,bo jestem posiadaczka suchej skory.
Co do efektow- na pewno nieco rozjasnia skore, nawilza, odzywia, uspokaja.
Ja jednak oczekiwalam jakis lepszych efektow, choc moze nie powinnam po kremie na noc?
Mysle,ze robi to,co obiecuje opakowanie.
Co do dzialania przeciwzmarszczkowego, hm, nie mam jeszcze duzych zmarszczek (22lata), nie wiem,czy ten krem sie nadaje jako anty-ageing,ale mysle,ze jeszcze go kupie, bo jest fajny i przyjemny, rowniez mnie nie zapchal.
Moj Tz nieraz mi mowil,ze ladne pachnie po nalozeniu tego kremu:)
Dodatkowy plus ode mnie za zawsze efekt matowej skory po przebudzeniu.
Ogolnie na pewno nie hit stulecia, ale moim zdaniem to dobry krem na noc- odzywia, dobrze nawilza, szybko sie wchlanie, matuje skore no i jest przyjemnosc uzytkowania:)
Polecam dla fanek zapachowych kremow na noc.

W porządku

Kupiłam ten krem, bo potrzebowałam odmiany od wiecznie używanych specyfików antytrądzikowych. Ogólnie, kosmetyk jest całkiem w porządku, ale ma też kilka minusów.

+ dobrze nawilża i natłuszcza
+ładny zapach, fajna konsystencja, opakowanie ok (chociaż trochę ciężkawe)
+ buzia rano, po nocy z kremem, była gładka i ładnie nawilżona
+ bardzo wydajny

+/- jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, to ciężko mi cokolwiek stwierdzić, na zmarszczki mimiczne nie działał w ogóle, a innych nie mam ;)

- cena!
- przy mojej tłustej cerze czasem rano budziłam się ze świecącą twarzą, lepką od kremu. Nie wiem, z czego to wynikało, może za dużo go aplikowałam, ale z tego powodu wątpię, żebym go jeszcze kupiła

Używam tego produktu od: około 1 roku, tylko na noc

fajny, ale dość drogi

Kupiłam ten krem w Leclercu w promocji razem z żelem do mycia twarzy.
Jestem z niego bardzo zadowolona, bo:
* dobrze się wchłania, ma lekką nietłustą konsystencję
* nie uczula, nie powoduje wyprysków (przynajmniej u mnie)
* dobrze nawilża, rano cera wygląda świeżo
* prześlicznie pachnie, co powoduje że chętnie się go używa ;)

Minusem jest dla mnie cena, bez promocji krem jest dość drogi (powyżej 30zł). Nie wiem czy warto inwestować aż tyle w krem na noc.

miłe zaskoczenie

Krem ma lekką przyjemną konsystencję,ładnie pachnie.Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu już po 1szym użyciu skóra rano była nie do poznania!Wczesniej o wyjsciu z domu bez makijażu rano nie było mowy-w tym momencie nie mam już tego problemu,cera jest promienna,a przy tym się nie błyszczy,wygląda świeżo i jest miła w dotyku,a niedoskonałości-mniej widoczne :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3 op.

gładka i promienna cera

Gdyby nie fakt że lubię zmieniać kremy (zresztą podobno od czasu do czasu tak trzeba) kupowałabym go cały czas. Cera po przebudzeniu jest wyraźnie wypoczęta, rozpromieniona i gładka i co najważniejsze nie świeci mi się jak po innych kremach na noc. Ładny zapach i szklany, poręczny słoiczek to kolejne zalety produktu. Dla tych którzy jeszcze nie próbowali - zachęcam bo naprawdę warto!Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kończę 3 opakowanie

bardzo dobry krem

+ dobrze nawilża
+ nie zapycha porów
+ szybko się wchłania
+ lekka konsystencja
+ ładny zapach
+ dobry pod makijaż
+ twarz jest bardziej świetlista
+ po nocy moja strefa T nie jest tak tłusta jak po innych kremach

Używam tego produktu od:wrzesień 2009