NutriDermist, Regenerujący krem pod oczy przeciw cieniom i opuchnięciom

NutriDermist, Regenerujący krem pod oczy przeciw cieniom i opuchnięciom

Krem pod oczy z kofeiną, która zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Krem dla kobiet w wieku od 25+

Zawiera:

* Omega 3+6 - kwasy tłuszczowe będące podstawowymi elementami składowymi błony komórkowej, pozyskane z olejku dzikiej róży, aby wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry.

* Magnez - otrzymany z kiwi, który dodaje energii komórkom i stymuluje ich wzrost.

*kofeinę

Wygładza pierwsze zmarszczki i daje efekt promiennej cery.

Cena: ok. 30zł / 15ml

nie robi nic

Nie dziala, po prostu. Nie zmniejsza opuchniec, nie likwiduje cieni.
Przynajmniej nie zaszkodzil, ale nic ponadto. Ultralift pro-x bije go na glowe.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

rozjasnia ale wiecej nie kupie..

To moj drugi krem pod oczy po Clinique .
Opakowanie jak najbardziej na plus- male, wygodne, higieniczne. Dozownik jak strzykawka :) Nie pozwala wycisnac za duzo koemtyku.
Kolejny plus- produkt wydajny, 15 ml a uzywam spokojnie 2 miesiace i wiem,ze jeszcze pewnie na 3 mi moze starczyc. Lekkie dzialanie rozjasniajace (dla niezbyt upornych cienie). Workow nie posiadam ,wiec sie nie wypowiem.
Koniec plusow.
Konsystencja jest ok, nie jest bogata jak u Clinique i nie nawilza niestety tak mocno jak tamten (jedyny jego plus). Po prostu bardzo lekki, delikatny kremik pod oczy, ktory szybciutko sie wchlania i malo robi. Nawilzenie powinno byc zdecydowanie dluzsze, czesto rano sie budzilam i mialam wrazenie,ze w ogole wieczorem nie nalozylam sobie zadnego kremu pod oczy :( Skora pod nimi potrzebuje jakiegos chyba bardziej tresciwego kremu.
Uzywam kosmetyk ponad 2 miesiace i to,co moge powiedziec:
Moje cienie nie sa bardzo fioletowe, ale sa widoczne (od zawsze) i musze je maskowac korektorem (polecam Bourjois HM;)). Producent obiecal zmniejszenie cieni i powiem wam,ze byc moze produkt przyczynil sie do tego :ehem:
Podsumujac - nawilzenie jest za slabe dla skory pod oczami, zanim naloze korektor pod oczy juz czuje,ze krem i nawilzenie po nim gdzies umknelo.

Musze przyznac, ze widze,ze skora pod oczami JEST po tych 2 miesiacach rozjasniona... Ale chyba o poltora tonu, co tylko chyba ja zauwaze :) Dalej ratuje sie korektorem. Moze trzeba produkt stosowac jeszcze dluzej? Ale z drugiej strony nawilzenie i odzywienie jest znikome... Cz warto?

Zuzyje do konca, bo juz mi malo zostalo ale wiecej chyba nie zakupie. Jest za delikatny:(
Duzy plus za JEDNAK rozjasnienie mojej skory pod oczyma i za wydajnosc oraz wygodna forme "strzykawki" ;)
Wiecej jednak nie kupie..

nie szkodzi

Krem jak krem bez rewelacji, nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie działa na cienie pod oczami. Ma jakieś drobinki, które z pewnością mają odbijać światło i w ten sposób niwelować wszelkie niedoskonałości. Zwyczajnie nie działa

Serum na zmarszczki

Nie jest wart swojej ceny

Mam alergiczne oczy - krem nie zaszkodził - całe szczęście.
Żadnych efektów - nic a nic nie robi. Nie zmniejsza opuchlizny, nie rozjaśnia cieni - nie pomaga i nie szkodzi.
Nie wiem, może miałam wobec niego zbyt wygórowane nadzieje? ;)

Średni

Pamiętam, że dostałam go za darmo kiedyś w Rossmannie przy zakupie innego produktu Garniera. Wtedy miałam dość duże problemy z cieniami pod oczami. Wcześniej używałam żelu Flos Leku. Ale wiem że 30 zł to na pewno bym za niego nie dała. Źle się rozprowadzał i wchłaniał i jakoś nic nie robił z tymi cieniami... Taki średni.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu

kiepski

30zł wyrzucone w błoto. używałam regularnie przez 2 miesiące
nie nawilża..
nie zmniejszył opuchlizny
cienie pod oczami jak były tak są.

Jest ciężki, słabo się wchłania..
Nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

nie polecam

Kupiłam zachęcona fantasttyczną opinią w Twoim Stylu. Nie miałam wielkich oczekiwań, ale chciałam , by zmniejszyał opuchliznę pod oczami np. po zarwanej nocy. Nie zaważyłam żadnych efektów, no może, że ściąga, wysusza skórę pod oczami i mam jeszcze więcej zmarszczek.

tragedia

Zdecydownie nie polecam!
Widze, ze sa tez pozytywne opinie, wiec moze na kogos dziala, ale na mnie nie. Nigdy nie wymagalam od kosmetykow, zeby robily to co tam sobie producent napisal, bo zakladalam, ze i tak nie beda, ale ten krem to jakis ANTYkosmetyk. Przede wszystkim sie walkuje, wiec mozna zapomniec o makijazu, co sprawie, ze nawet nie bardzo jest jak go stosowac i moje opak chyba wyladuje w smietniku (A NIGDY nie wyrzucialam jeszcze kosmetyku!!!!!)

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)

Nie robi tego, co obiecuje

Wyrzuciłam pudełko, więc aż mi się śmiać zachciało, jak przeczytałam tutaj obietnice producenta...

- Na opuchnięcia i cienie krem nie ma ŻADNEGO efektu.
- Podobnież na "pierwsze zmarszczki".
- Efekt "promiennej cery", czytaj: drobinki, zauważyłam dopiero teraz, po przeczytaniu o nich w innych recenzjach, wysmarowaniu dłoni i uporczywym wpatrywaniu się :)

Próbowałam stosować zgodnie z zaleceniami, 2x dziennie przez kilka tygodni, efektów brak. Lekko może (tymczasowo) nawilża, zmniejszając uczucie naciągniętej skóry, ale to tyle.

Używam tego produktu od: 2008 roku, teraz okazyjnie

taki sobie

Stosuje krem od miesiaca.
Ni widac wiekszej roznicy...jednyie to ze nawilza lekko skore pod oczami
Co do cieni...to bez wiekszych efektow
Opuchlizne moze lekko zmneijsza bo jest chlodny wiec ma za to odemnie +
jesli chodzi o zmarszczki..to chyba raczej nie ejst on kremem z efetktem przeciwzmarszczkowym

Rouluje sie pod oczami po wyschnieciu...tak jakby sie nie wchlanial...a zamiats tego sie kruszyl.

Ogulnie jestem zawiedziona zakupem...szkoda

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

nawet dobry

mam problemy z cieniami i opuchlizną. krem który wcześniej stosowałam ani trochę mi nie pomógł. Ten kupiłam z nadzieją, że Garnier to i lepszy no i pomoże na te moje problemy. MImo to jestem troszeczkę rozczarowana, spodziewałam się większych efektów. ale nie jest źle, widzę różnicę między tym co było a co jest.

Używam tego produktu od:pół roku

Super

Uwielbiam - z rana rozswietla wszystkie cienie, naciaga i nie jest kleisty. Latwo na niego zaaplikowac podklad, szybko sie wchlania. Polecam rowniez dlatego ze jest wydajny i ma dobra cene. Uzywam razem z Collagen Filler Loreala wiec skora jest niezle wygladzona, zadnych zmarszczek. Odejmuje 1 gwiazdke bo jak sie dostanie do oka to placze mocno i jest troche wodnisty.

Używam tego produktu od:3 miesiecy