Oriflame, Swedish Spa, Minerals Overnight Hand Treatment (Całonocna kuracja na dłonie)

Silnie nawilżający krem z morskimi minerałami pielęgnuje dłonie w czasie snu, gdy skóra najlepiej wchłania składniki odżywcze. Rano dłonie są aksamitnie gładkie i miękkie.

Bardzo dobry

Jeden z lepszych kremów do rąk dostępnych na rynku. Sprawdza się nawet zimą przy bardzo wysuszonej skórze, którą ekspresowo doprowadza do ładu, choć niestety stan ten trwa tylko do następnego umycia rąk, dlatego trzeba go używać regularnie, po każdym myciu. Zapach ma przyjemny i delikatny, ale osobiście wolałabym, żeby nie pachniał wcale, bo przy mojej atopowej skórze jest to dodatkowy czynnik drażniący. Po nałożeniu nie klei się i nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności, więc używam go jak normalnego kremu do rąk, a nie "całonocnej kuracji". Polecam nawet osobom o bardziej wymagających dłoniach, sama pewnie nie raz też do niego wrócę (o ile pojawi się znowu w sprzedaży).

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

piękny zapach

Swojego czasu kupiłam kilka kosmetyków z tej serii bo bardzo spodobał mi się świeży, morski zapach. Kremu do rąk zaczęłam używać regularnie dopiero niedawno, ale nawet podczas używania od święta dawał efekty:
- skóra po użyciu była gładka, miękka i elastyczna, wyraźnie bardziej nawilżona
- przy regularnym stosowaniu (używałam zarówno na noc jak i w dzień) kondycja skóry dłoni poprawiła się na tyle, że nie przesuszały się po byle myciu rąk; ładnie nawilżał również skórki
- konsystencja gęsta, krem wchłaniał się szybko, pozostawiając śliską, glicerynową powłoczkę
- ładne, wygodne opakowanie; krem mimo gęstej formuły praktycznie całkowicie spłynął na samo dno
- cena dosyć wysoka, ale wydajność również

Podsumowując: jest (był) to bardzo porządny krem do rąk, do stosowania zarówno na noc jak i w mniejszej ilości na dzień. Wiadomo, że cudów nie zdziała, ale świetnie sobie radzi z pielęgnacją i regeneracją skóry suchej. Piękny, intensywny zapach to też jego zaleta.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy nieregularnie/ regularnie od kilku tygodni

Szkoda że go nie ma

Niestety już wycofany ze sprzedaży, ale wspomnień czar ogarnął mnie przy sprzątaniu.

Krem miał bardzo gęstą odżywczą konsystencję. Dłonie były po prostu cudowne.

Jedna noc i pufff. dłonie nawilżone, natłuszczone i bajka po prostu.

Gdybym mogła znów zagościł by w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: Kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

fakty i mity depilacja

najlepszy

był bardzo dobry-był-bo niestety już dość dawno został wycofany ze sprzedaży,wielka szkoda.Bardzo dobrze nawilżał i ładnie ,bardzo delikatnie pachniał.Żaden krem do rąk nie zachwycił mnie tak jak ten.Czekam na jego powrót do katalogu;kremiku wróć!

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 lata temu

Fantastyczny

Krem ma gęstą, odżywczą konsystencję. Świetnie nawilża, a pachnie wręcz bosko.
Niestety kiedy miałam bardzo zmasakrowane dłoni po intensywnym używaniu mocnych detergentów bez rękawiczek nie zregenerował dłoni od razu. Z mniejszymi problemami radził sobie lepiej.
Zapach cudowny.
Używałam sporadycznie: tylko przy okazji większych potrzeb.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Jeden z lepszych

Mam wrażenie, że to bardziej krem do rąk po prostu. Świetna konsystencja, stosowałam go nawet na usta i sprawdził się znakomicie!

+opakowanie
+nawilżenie
+wydajność
+konsystencja
+zapach

Nie zauważyłam tylko jakiegoś specjalnego wzrostu i wzmocnienia paznokci, jak obiecuje producent

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

zwykły krem a nie kuracja

Miałam go jakiś czas temu. Dla mnie był to zwykły krem a nie kuracja.

Zapach był dość przyjemny, gęsta konsystencja ale dobrze się rozprowadzał. Czasami zdarzało mi się go używać w ciągu dnia i po umyciu dłoni nadal był wyczuwalny, więc szybko się go nie da pozbyć co jest oczywiście na plus.

Dłonie pozostają po nim gładkie i nawilżone.
Jedynym minusem było to że ręce mi się po nim świeciły jakbym posmarowała je oliwką...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

lubię go

Bardzo dobry produkt, nie ma się do czego pzyczepić. Nawilża, dłonie są po nim miękkie i gładkie, bardzo przyjemna konsystencja dosyć gęsta, intensywny zapach utrzymujący się na dłoniach jakiś czas po nałożeniu, wydajny, myślę że raczej dla rąk mniej wymagających, polecam spróbować! :)

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

najgorszy jaki miałam

Ten krem mnie bardzo rozczarował, słyszałam o nim pozytywne oceny więc po mimo wyższej ceny kremu do rąk niż jak zwykle kupuję, skusiłam się na niego. Dodam, że moje ręce nie są jakoś strasznie suche i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Pomimo tego, ten krem zupełnie się nie sprawdził.
Minusy:
-beznadziejna konsystencja
-źle się tą maź rozprowadzało
-drażniący zapach
-nie spełnia żadnej obietnicy
-kiepsko się wchłaniał
-wogóle nie nawilżał i nie odżywiał skóry rąk
-dla mnie to pomyłka a nie krem do rąk, na pewno nie jest wart swojej ceny

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Średnia.

Bardzo średnia maseczka do dłoni. Liczyłam na super nawilżenie ale jakoś nie bardzo. Stoi teraz na półce i czeka na zużycie. Zapach zbyt intensywny. Mam wrażenie, że nie wchłania się w dłonie, rano czuć ją na skórze. Nie polecam jeśli ktoś liczy na świetny efekt.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/4

Najlepszy z najlepszych

To był najlepszy krem do rąk jaki kiedykolwiek miałam, ale co dobre to Oriflame wycofuje :/ dłonie miałam gładkie i miękkie jak pupa niemowlaka, niestety nie zdążyłam zrobić zapasów, ale mają wprowadzić nowe serie Swedish Spa, zobaczymy jak się sprawdzą.

I love it!!

uwielbiam ten krem!! niestety już mi się skończył, więc muszę sobie go znowu zamówić, chociaż jestem teraz na eatpie sprawdzania innych kremików.
świetnie nawilża, zostawia ochronną warstewkę, dłonie są po nim rewelacyjne, wcale nie stosowałam go jako nocną kurację, używałam go w czasie dnia. minusów szczerze mowiąc nie zauwazyłam. poza tym jest dość wydajny. polecammmmm

Używam tego produktu od:2 m-ce