Oriflame, Nature Bath & Shower, Liquid Hand Soap with hydrating Aloe Vera & Lotus (Mydło w płynie z nawilżającym aloesem i lotosem)

Nowe mydło w płynie z nawilżającym i kojącym aloesem oraz lotosem, który orzeźwia i tonuje skórę.
Mydło bardzo dobrze myje skóre rąk, nie wysusza ich, a nawet lekko nawilża. Kosmetyk pięknie pachnie i łagodzi podrażnienia. Ma idealną konsystencję. Jest tani nawet w cenie regularnej.

Kiedyś go lubiłam

Kiedys bylo to moje ulubione mydlo w plynie, kupowalam je zawsze az zniknelo z katalogu.

PLUSy
+ piekny zapach
+ opakowanie z dozownikiem
+ ladny design
+ dobre oczyszczenie
+ ekstrakty z aloesu i lotosu
+ kremowa konsystencja

MINUSY
- mala wydajnosc
- cena w stosunku do wydajnosci
- miminalne wysuszenie przez ciagle stosowanie
- nie jest juz dluzej dostepne.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Dobre

Do zakupu mydła skusiła mnie cena.Mydło okazało się przyjemne w stosowaniu.Polubiłam je.

Zalety:
-cena
-wydajność
-miły zapach
-skutecznie myje

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zwykły

Zwykłe mydło w płynie, nie poprawia stanu skóry, ani nie robi nic nadzwyczajnego poza myciem.

Plusy:

:) śliczne opakowanie
:) zapach

Minusy:

:( nie poprawia stanu skóry

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa (komplet)

ładnie pachnie :-)

Nie lubię mydeł w płynie, ale są estetyczne i warto mieć na wypadek pojawienia się gości. Z tego byłam bardzo zadowolona, bo:
- ładnie pachniało i zapach utrzymywał się długo na skórze, nie był męczący jak to czasem się zdarza
- miało estetyczne opakowanie z fajną pompką, nie wyrzuciłam go po zużyciu zawartości, przyda się do innego mydła
- dobrze myło i mało wysuszało, ale nie zauważyłam też żeby nawilżało

Niestety było mało wydajne i dość drogie, dlatego odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: nie pamiętam już

Genialne!

Ślicznie pachnie i po umyciu nim rąk pozostawia na dłoniach piękną woń. Nawilża cudownie dłonie. Zdecydowanie jestem na tak!
Zachęcam do zakupu, nie pożałujecie ;)
Zapach szczególnie, ach... uwielbiam go ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Bardzo dobre

Jest to bardzo dobry produkt. Używam go w kuchni. Bardzo dobrze sprawdza się jako oczyszczenie i niewysuszenie przy tym skóry dłoni. Ponadto jest stabilne, bardzo estetyczne, bardzo ładnie pachnie i łatwo wydobywa się do końca. Nawet, gdy odwiedziła mnie Mama, a to mydło już się kończyło powiedziała, że trzeba kupić następne takie samo :) (A Mama nie lubi ani oriflame, ani avon ;) )

Odejmuję gwiazdkę za to, że w jednym z kupionych mydeł zupełnie popsuła się pompka, a to nie powinno się zdarzyć, gdy kupuje się mydło w takiej cenie. I właśnie dodatkowo do obniżenia o gwiazdkę przyczynia się dość wysoka cena.

Ale generalnie polecam, to mydło jest super!

Używam tego produktu od: 1,5 roku (używam w kuchni)
Ilość zużytych opakowań: 3,5

Jedno z ulubionych!

Kupuje to mydelko na zmiane z innym z Oriflame (z serii Milk&Honey Gold). Bardzo ladnie i swiezo pachnie, ma fajna konsystencje i jest dosc wydajne. Nie wyszusza dloni, nie podraznia. Cena w promocji atrakcyjna, dlatego kupuje zawsze hurtowo jak tylko pojawia sie w nizszej cenie niz ta regularna.

Używam tego produktu od:nie pamietam od kiedy
Ilość zużytych opakowań: ok 7 sztuk

świetne

świetne mydło
Ślicznie pachnie, ma przyjemną konsystencję i niezbyt wielkie gabaryty opakowania, więc mieści się bez problemu na umywalce.
Dobrze się pieni. Polecam.

bardzo dobre

mydlo ma ladny zapach, ktory dlugo utrzymuje sie na dloniach, ale nie jest tak meczacy jak zapach mydla w plynie z serii M&H. jest wydajne, o ile nie wylewa sie na rece od razu pol tubki, i bez tego sie pieni dobrze. myje rece nawet z mocniejszych brudow: np po soku malinowym. opakowanie ladne. ale jest ciut za male. to mydlo oplaca sie kupic w promocji.

Używam tego produktu od:poltora roku
Ilość zużytych opakowań:juz kilka

niezłe

Mydełko ma dużo plusów - ładny design opakowania, miły dla oka kolor, wygodne dozowanie. Nie jest inwazyjne w stosunku do mytych rąk, nie wysusza, pieni się umiarkowanie.
Ma też wady: po pierwsze błyskawicznie znika, starczyło nam na jakieś 2 tygodnie, inne starczają na dłużej. I druga wada to zbyt intensywny zapach, który zostaje na dłoniach. Lubię mieć pachnące ręce, ale ten zapach jes stanowczo za mocny.
Nie wiem czy jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

może być

Nie wysusza rąk, ale i nie nawilża - skóra po uzyciu jest gładka, ale jest to gładkość sucha, bez wilgoci, jeżeli mogę tak powiedzieć. Ale nie trzeba od razu smarować dłoni kremem. Konsystencja mydła ok, zapach przyjemny, buteleczka estetyczna. Nie wypowiem się o do wydajnosci, bo używa je kilka osób na zmianę ze zwykłym mydłem i nie jestem w stanie tego ocenic ;)

całkiem całkiem

Ładnie pachnie, choć, w przeciwieństwie do poprzedniczki nie czuję tam arbuza ;) Nie ma jakiś ekstra właściwości pielęgnacyjnych, ale nie wysusza tak strasznie rączek. Faktycznie, dozownik ciężko chodzi a samo mydło jest mało wydajne.

Używam tego produktu od:2 tyg chyba ;)